Çevrimiçi Moderatör Listesi

XxTheLastHeroMicexX


555.509 kabile arasından 192.976. sırada [ 62]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 35.575 110.595 52
Toplanan Toplam Peynir 10.678 106.959 84
Birinci Toplanan Peynir 153 200.636 318
Şaman Olarak Kurtarılanlar 7.044 114.999 67
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 592 130.744 107
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 174.186 127.728
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 133 139.964 215
Tamamlanan Bootcampler 0 551.709 368.827
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 912 266.623 195
Toplanan Toplam Peynir 274 254.643 169
Birinci Toplanan Peynir 4 330.069 5.630
Şaman Olarak Kurtarılanlar 181 248.402 146
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 15 186.154 105
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 396.437 271.886
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 3 270.337 183
Tamamlanan Bootcampler 0 217.300 106
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %30,016 192.620 195
Kurtarma Oranı %19,800 204.179 125
Birincilik Oranı %0,430 363.201 211
Şaman Peynir Oranı %0,374 246.731 195
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 5.304.516 284.635 370
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 39
Kurucu Lazlike, Vargan
Topluluk/Oda Hepsi/heromice
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Lazlike751.4707.6481.9582.75942%36,075%25,602%0,549
2Hagjdtj969.1686.3081.6772.39649%37,984%26,585%0,777
3Lytapacarku1.444.6263.3561.0111.23029%36,651%30,125%0,864
4Tourta2.371.2702.8473536618%23,217%12,399%0,281
5Vampiresaga2.416.7322.3303676007%25,751%15,751%0,300
6Skydafuq2.772.6121.2303764012%32,602%30,569%0,163
7Hydroxez2.855.4261.8023274920%27,303%18,147%0,000
8Minecraftsee3.452.1682.1551782741%12,715%8,260%0,046
9Xeizell3.505.0028442112190%25,948%25,000%0,000
10Klarasuk3.679.3761.604762725%16,958%4,738%0,312
11Annassss3.911.0898331271690%20,288%15,246%0,000
12Xenimuis4.143.515399631200%30,075%15,790%0,000
13Lumpiahaneh4.164.536467281564%33,405%5,996%0,857
14Kicibumbuw4.168.490649681700%26,194%10,478%0,000
15Prosinga4.316.929614471431%23,290%7,655%0,163
16Doniiiii4.329.349773351781%23,027%4,528%0,129
17Diagramatics4.396.91736546760%20,822%12,603%0,000
18Theanhhn4.509.81821136660%31,280%17,062%0,000
19Babaygbr4.825.62731117581%18,650%5,466%0,322
20Ichahardy5.304.5161488390%26,351%5,405%0,000
21Lazlikebot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
22Boyheler23.000.0001868502%26,882%4,301%1,075
23Torybean23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
24Egazell23.000.0006515331%50,769%23,077%1,538
25Dmouseking23.000.00034060%17,647%0,000%0,000
26Mugniasdwq23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
27Gauyeu23.000.000697190%27,536%10,145%0,000
28Zxczxcvcx23.000.00010060%60,000%0,000%0,000
29Lazlikeofbot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
30Faizcolll23.000.000615190%31,148%8,197%0,000
31Minniesone23.000.00042060%14,286%0,000%0,000
32Sillycraft23.000.00010050%50,000%0,000%0,000
33Minecraftija23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
34Ereykrr23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
35Mclovinasdf23.000.00031090%29,032%0,000%0,000
36Kartikayus23.000.00012070%58,333%0,000%0,000
37Nathaniezl23.000.000490100%20,408%0,000%0,000
38Skullomize23.000.000680130%19,118%0,000%0,000
39Cabeancabe46.000.00013080%61,539%0,000%0,000

XxTheLastHeroMicexX, bir yıl boyunca 293 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 534 kg peynir topladı! XxTheLastHeroMicexX 36 gün boyunca peynir peşinde koştu!