Çevrimiçi Moderatör Listesi

XxTheLastHeroMicexX


830.978 kabile arasından 247.648. sırada [ 1.236]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 35.686 143.345 544
Toplanan Toplam Peynir 10.716 139.316 502
Birinci Toplanan Peynir 153 252.795 1.068
Şaman Olarak Kurtarılanlar 7.046 145.747 493
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 592 173.042 690
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 600.699 134.331
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 133 184.798 652
Tamamlanan Bootcampler 0 651.699 103.346
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 915 348.649 1.605
Toplanan Toplam Peynir 275 334.827 1.631
Birinci Toplanan Peynir 4 429.850 2.041
Şaman Olarak Kurtarılanlar 181 320.515 1.534
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 15 239.938 1.018
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 464.926 309.310
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 3 353.386 1.707
Tamamlanan Bootcampler 0 437.601 1.137
Yarış
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 648.166 413.804
Tamamlananlar 0 639.301 433.790
Birincilikler 0 617.307 482.111
Podiums 0 631.171 451.514
Completion Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Birincilik Oranı %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Podium Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
 
Hayatta Kalma
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 646.753 105.871
Number of Times Shaman 0 631.435 115.591
Killed Mice 0 630.446 115.996
Rounds Survived 0 640.235 431.388
Shaman Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Kill Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Survival Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Yarış Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 545.208 97.336
Tamamlananlar 0 528.638 243.118
Birincilikler 0 279.603 336.877
Podiums 0 265.267 3.277
 
Hayatta Kalma Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 501.698 54.129
Number of Times Shaman 0 625.600 165.734
Killed Mice 0 264.729 199.284
Rounds Survived 0 634.464 113.145
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %30,029 255.205 961
Kurtarma Oranı %19,744 250.452 716
Birincilik Oranı %0,429 458.928 1.838
Şaman Peynir Oranı %0,373 325.201 1.447
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 5.791.512 474.870 3.752
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 39
Kurucu Lazlike, Vargan
Topluluk/Oda Hepsi/heromice
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Lazlike966.4107.6601.9582.76742%36,123%25,561%0,548
2Hagjdtj1.249.9906.3081.6772.39649%37,984%26,585%0,777
3Lytapacarku1.823.0073.3561.0111.23029%36,651%30,125%0,864
4Tourta3.037.0962.8473536618%23,217%12,399%0,281
5Vampiresaga3.097.6102.3303676007%25,751%15,751%0,300
6Skydafuq3.577.8531.2303764012%32,602%30,569%0,163
7Hydroxez3.694.9201.8023274920%27,303%18,147%0,000
8Xenimuis4.143.515498651500%30,121%13,052%0,000
9Lumpiahaneh4.164.536467281564%33,405%5,996%0,857
10Diagramatics4.396.91736546760%20,822%12,603%0,000
11Theanhhn4.509.81821136660%31,280%17,062%0,000
12Minecraftsee4.534.0452.1551782741%12,715%8,260%0,046
13Xeizell4.605.1508442112190%25,948%25,000%0,000
14Babaygbr4.825.62731117581%18,650%5,466%0,322
15Klarasuk4.858.2881.604762725%16,958%4,738%0,312
16Annassss5.192.5338331271690%20,288%15,246%0,000
17Ichahardy5.304.5161488390%26,351%5,405%0,000
18Kicibumbuw5.562.153649681700%26,194%10,478%0,000
19Prosinga5.772.519614471431%23,290%7,655%0,163
20Doniiiii5.791.512773351781%23,027%4,528%0,129
21Egazell23.000.0006515331%50,769%23,077%1,538
22Mclovinasdf23.000.00031090%29,032%0,000%0,000
23Lazlikeofbot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
24Boyheler23.000.0001868502%26,882%4,301%1,075
25Ereykrr23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
26Mugniasdwq23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
27Gauyeu23.000.000697190%27,536%10,145%0,000
28Kartikayus23.000.00012070%58,333%0,000%0,000
29Skullomize23.000.000680130%19,118%0,000%0,000
30Minniesone23.000.00042060%14,286%0,000%0,000
31Torybean23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
32Dmouseking23.000.00034060%17,647%0,000%0,000
33Faizcolll23.000.000615190%31,148%8,197%0,000
34Lazlikebot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
35Minecraftija23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
36Zxczxcvcx23.000.00010060%60,000%0,000%0,000
37Nathaniezl23.000.000490100%20,408%0,000%0,000
38Sillycraft23.000.00010050%50,000%0,000%0,000
39Cabeancabe46.000.00013080%61,539%0,000%0,000

XxTheLastHeroMicexX, bir yıl boyunca 294 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 536 kg peynir topladı! XxTheLastHeroMicexX 36 gün boyunca peynir peşinde koştu!