Çevrimiçi Moderatör Listesi

XxTheLastHeroMicexX


665.623 kabile arasından 215.462. sırada [ 112]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 35.686 122.603 58
Toplanan Toplam Peynir 10.716 119.730 87
Birinci Toplanan Peynir 153 222.019 158
Şaman Olarak Kurtarılanlar 7.046 127.533 90
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 592 148.289 90
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 598.011 53.362
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 133 158.830 159
Tamamlanan Bootcampler 0 600.806 26.902
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 915 299.034 87
Toplanan Toplam Peynir 275 286.808 116
Birinci Toplanan Peynir 4 370.989 138
Şaman Olarak Kurtarılanlar 181 277.984 18
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 15 207.846 104
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 506.922 314
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 3 294.536 137
Tamamlanan Bootcampler 0 527.506 314
Yarış
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 599.419 43.427
Tamamlananlar 0 598.765 46.175
Birincilikler 0 597.725 52.534
Podiums 0 598.262 48.608
Completion Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Birincilik Oranı %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Podium Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
 
Hayatta Kalma
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 600.019 43.484
Number of Times Shaman 0 598.788 48.082
Rounds Survived 0 599.475 45.567
Shaman Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Survival Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Yarış Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 173.190 127.329
Tamamlananlar 0 507.484 330
Birincilikler 0 506.343 219.364
Podiums 0 506.870 325
 
Hayatta Kalma Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 174.334 404
Number of Times Shaman 0 363.900 212
Rounds Survived 0 162.007 345.909
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %30,029 222.535 85
Kurtarma Oranı %19,744 226.284 112
Birincilik Oranı %0,429 403.992 136
Şaman Peynir Oranı %0,373 281.031 144
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 5.304.516 359.686 224
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 39
Kurucu Lazlike, Vargan
Topluluk/Oda Hepsi/heromice
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Lazlike841.9647.6601.9582.76742%36,123%25,561%0,548
2Hagjdtj1.084.1276.3081.6772.39649%37,984%26,585%0,777
3Lytapacarku1.600.7563.3561.0111.23029%36,651%30,125%0,864
4Tourta2.643.2172.8473536618%23,217%12,399%0,281
5Vampiresaga2.694.5752.3303676007%25,751%15,751%0,300
6Skydafuq3.098.8021.2303764012%32,602%30,569%0,163
7Hydroxez3.195.4231.8023274920%27,303%18,147%0,000
8Minecraftsee3.885.1882.1551782741%12,715%8,260%0,046
9Xeizell3.944.2488442112190%25,948%25,000%0,000
10Xenimuis4.143.515498651500%30,121%13,052%0,000
11Klarasuk4.150.2911.604762725%16,958%4,738%0,312
12Lumpiahaneh4.164.536467281564%33,405%5,996%0,857
13Diagramatics4.396.91736546760%20,822%12,603%0,000
14Annassss4.418.1438331271690%20,288%15,246%0,000
15Theanhhn4.509.81821136660%31,280%17,062%0,000
16Kicibumbuw4.716.705649681700%26,194%10,478%0,000
17Babaygbr4.825.62731117581%18,650%5,466%0,322
18Prosinga4.886.875614471431%23,290%7,655%0,163
19Doniiiii4.902.152773351781%23,027%4,528%0,129
20Ichahardy5.304.5161488390%26,351%5,405%0,000
21Lazlikeofbot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
22Boyheler23.000.0001868502%26,882%4,301%1,075
23Ereykrr23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
24Mugniasdwq23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
25Gauyeu23.000.000697190%27,536%10,145%0,000
26Kartikayus23.000.00012070%58,333%0,000%0,000
27Skullomize23.000.000680130%19,118%0,000%0,000
28Minniesone23.000.00042060%14,286%0,000%0,000
29Torybean23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
30Dmouseking23.000.00034060%17,647%0,000%0,000
31Faizcolll23.000.000615190%31,148%8,197%0,000
32Lazlikebot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
33Minecraftija23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
34Zxczxcvcx23.000.00010060%60,000%0,000%0,000
35Nathaniezl23.000.000490100%20,408%0,000%0,000
36Sillycraft23.000.00010050%50,000%0,000%0,000
37Egazell23.000.0006515331%50,769%23,077%1,538
38Mclovinasdf23.000.00031090%29,032%0,000%0,000
39Cabeancabe46.000.00013080%61,539%0,000%0,000

XxTheLastHeroMicexX, bir yıl boyunca 294 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 536 kg peynir topladı! XxTheLastHeroMicexX 36 gün boyunca peynir peşinde koştu!