Çevrimiçi Moderatör Listesi

XxTheLastHeroMicexX


800.794 kabile arasından 241.209. sırada [ 12]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 35.686 139.837 6
Toplanan Toplam Peynir 10.716 136.066 0
Birinci Toplanan Peynir 153 247.453 79
Şaman Olarak Kurtarılanlar 7.046 142.653 19
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 592 168.842 24
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 656.917 93.874
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 133 180.378 72
Tamamlanan Bootcampler 0 689.376 73.228
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 915 339.833 55
Toplanan Toplam Peynir 275 326.466 173
Birinci Toplanan Peynir 4 408.141 41
Şaman Olarak Kurtarılanlar 181 313.229 34
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 15 234.578 20
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 359.981 206.872
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 3 344.425 3.251
Tamamlanan Bootcampler 0 486.236 165
Yarış
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 685.218 133.404
Tamamlananlar 0 679.716 139.807
Birincilikler 0 666.090 155.043
Podiums 0 674.718 169.986
Completion Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Birincilik Oranı %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Podium Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
 
Hayatta Kalma
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 684.679 76.456
Number of Times Shaman 0 675.007 82.144
Killed Mice 0 674.433 82.188
Rounds Survived 0 680.494 138.721
Shaman Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Kill Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Survival Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Yarış Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 295.518 142
Tamamlananlar 0 498.010 173
Birincilikler 0 465.449 135.906
Podiums 0 243.764 135
 
Hayatta Kalma Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 288.099 124
Number of Times Shaman 0 443.515 116
Killed Mice 0 406.701 113
Rounds Survived 0 264.463 127
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %30,029 249.622 32
Kurtarma Oranı %19,744 246.415 16
Birincilik Oranı %0,429 449.509 80
Şaman Peynir Oranı %0,373 317.745 43
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 5.664.380 452.373 132
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 39
Kurucu Lazlike, Vargan
Topluluk/Oda Hepsi/heromice
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Lazlike948.5497.6601.9582.76742%36,123%25,561%0,548
2Hagjdtj1.225.0326.3081.6772.39649%37,984%26,585%0,777
3Lytapacarku1.790.0923.3561.0111.23029%36,651%30,125%0,864
4Tourta2.979.3062.8473536618%23,217%12,399%0,281
5Vampiresaga3.037.9752.3303676007%25,751%15,751%0,300
6Skydafuq3.505.0131.2303764012%32,602%30,569%0,163
7Hydroxez3.618.9941.8023274920%27,303%18,147%0,000
8Xenimuis4.143.515498651500%30,121%13,052%0,000
9Lumpiahaneh4.164.536467281564%33,405%5,996%0,857
10Diagramatics4.396.91736546760%20,822%12,603%0,000
11Minecraftsee4.438.3002.1551782741%12,715%8,260%0,046
12Xeizell4.506.4798442112190%25,948%25,000%0,000
13Theanhhn4.509.81821136660%31,280%17,062%0,000
14Klarasuk4.759.0071.604762725%16,958%4,738%0,312
15Babaygbr4.825.62731117581%18,650%5,466%0,322
16Annassss5.078.9468331271690%20,288%15,246%0,000
17Ichahardy5.304.5161488390%26,351%5,405%0,000
18Kicibumbuw5.439.968649681700%26,194%10,478%0,000
19Prosinga5.645.230614471431%23,290%7,655%0,163
20Doniiiii5.664.380773351781%23,027%4,528%0,129
21Nathaniezl23.000.000490100%20,408%0,000%0,000
22Sillycraft23.000.00010050%50,000%0,000%0,000
23Egazell23.000.0006515331%50,769%23,077%1,538
24Mclovinasdf23.000.00031090%29,032%0,000%0,000
25Lazlikeofbot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
26Boyheler23.000.0001868502%26,882%4,301%1,075
27Ereykrr23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
28Mugniasdwq23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
29Gauyeu23.000.000697190%27,536%10,145%0,000
30Kartikayus23.000.00012070%58,333%0,000%0,000
31Skullomize23.000.000680130%19,118%0,000%0,000
32Minniesone23.000.00042060%14,286%0,000%0,000
33Torybean23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
34Dmouseking23.000.00034060%17,647%0,000%0,000
35Faizcolll23.000.000615190%31,148%8,197%0,000
36Lazlikebot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
37Minecraftija23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
38Zxczxcvcx23.000.00010060%60,000%0,000%0,000
39Cabeancabe46.000.00013080%61,539%0,000%0,000

XxTheLastHeroMicexX, bir yıl boyunca 294 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 536 kg peynir topladı! XxTheLastHeroMicexX 36 gün boyunca peynir peşinde koştu!