Kalıntı Parçası Takas Et | Çevrimiçi Moderatör Listesi

XxTheLastHeroMicexX


541.011 kabile arasından 190.809. sırada [ 633]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 35.575 109.090 72
Toplanan Toplam Peynir 10.678 105.336 64
Birinci Toplanan Peynir 153 197.885 122
Şaman Olarak Kurtarılanlar 7.044 113.366 63
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 592 128.392 57
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 227.384 42.864
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 133 137.689 114
Tamamlanan Bootcampler 0 312.539 31.337
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 912 261.953 145
Toplanan Toplam Peynir 274 250.006 37
Birinci Toplanan Peynir 4 318.679 195
Şaman Olarak Kurtarılanlar 181 244.372 325
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 15 182.544 101
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 122.630 73
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 3 265.388 151
Tamamlanan Bootcampler 0 214.132 85
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %30,016 188.598 136
Kurtarma Oranı %19,800 201.263 89
Birincilik Oranı %0,430 357.964 218
Şaman Peynir Oranı %0,374 242.210 138
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 5.304.516 275.103 269
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 39
Kurucu Lazlike, Vargan
Topluluk/Oda Hepsi/heromice
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Lazlike755.1697.6481.9582.75942%36,075%25,602%0,549
2Hagjdtj968.3246.3081.6772.39649%37,984%26,585%0,777
3Lytapacarku1.422.6443.3561.0111.23029%36,651%30,125%0,864
4Tourta2.337.0312.8473536618%23,217%12,399%0,281
5Vampiresaga2.381.7392.3303676007%25,751%15,751%0,300
6Skydafuq2.731.8371.2303764012%32,602%30,569%0,163
7Hydroxez2.813.2351.8023274920%27,303%18,147%0,000
8Minecraftsee3.399.1432.1551782741%12,715%8,260%0,046
9Xeizell3.451.0488442112190%25,948%25,000%0,000
10Klarasuk3.621.9821.604762725%16,958%4,738%0,312
11Annassss3.849.6918331271690%20,288%15,246%0,000
12Kicibumbuw4.102.749649681700%26,194%10,478%0,000
13Xenimuis4.143.515399631200%30,075%15,790%0,000
14Lumpiahaneh4.164.536467281564%33,405%5,996%0,857
15Prosinga4.248.695614471431%23,290%7,655%0,163
16Doniiiii4.260.934773351781%23,027%4,528%0,129
17Diagramatics4.396.91736546760%20,822%12,603%0,000
18Theanhhn4.509.81821136660%31,280%17,062%0,000
19Babaygbr4.825.62731117581%18,650%5,466%0,322
20Ichahardy5.304.5161488390%26,351%5,405%0,000
21Torybean23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
22Egazell23.000.0006515331%50,769%23,077%1,538
23Dmouseking23.000.00034060%17,647%0,000%0,000
24Mugniasdwq23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
25Gauyeu23.000.000697190%27,536%10,145%0,000
26Zxczxcvcx23.000.00010060%60,000%0,000%0,000
27Lazlikeofbot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
28Faizcolll23.000.000615190%31,148%8,197%0,000
29Minniesone23.000.00042060%14,286%0,000%0,000
30Sillycraft23.000.00010050%50,000%0,000%0,000
31Minecraftija23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
32Ereykrr23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
33Mclovinasdf23.000.00031090%29,032%0,000%0,000
34Kartikayus23.000.00012070%58,333%0,000%0,000
35Nathaniezl23.000.000490100%20,408%0,000%0,000
36Skullomize23.000.000680130%19,118%0,000%0,000
37Lazlikebot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
38Boyheler23.000.0001868502%26,882%4,301%1,075
39Cabeancabe46.000.00013080%61,539%0,000%0,000

XxTheLastHeroMicexX, bir yıl boyunca 293 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 534 kg peynir topladı! XxTheLastHeroMicexX 36 gün boyunca peynir peşinde koştu!