Çevrimiçi Moderatör Listesi

XxTheLastHeroMicexX


761.440 kabile arasından 234.074. sırada [ 200]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 35.686 134.908 26
Toplanan Toplam Peynir 10.716 131.349 29
Birinci Toplanan Peynir 153 239.970 109
Şaman Olarak Kurtarılanlar 7.046 138.283 28
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 592 162.829 27
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 326.221 409.027
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 133 173.951 139
Tamamlanan Bootcampler 0 425.749 99.151
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 915 327.748 35
Toplanan Toplam Peynir 275 314.826 30
Birinci Toplanan Peynir 4 401.863 3.701
Şaman Olarak Kurtarılanlar 181 302.860 137
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 15 226.509 282
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 148.970 18
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 3 322.785 37
Tamamlanan Bootcampler 0 460.089 11.425
Yarış
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 404.364 105.627
Tamamlananlar 0 535.296 258.048
Birincilikler 0 348.887 122.192
Podiums 0 373.561 115.042
Completion Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Birincilik Oranı %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Podium Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
 
Hayatta Kalma
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 402.755 106.388
Number of Times Shaman 0 375.082 114.245
Killed Mice 0 373.402 114.735
Rounds Survived 0 390.884 13.442
Shaman Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Kill Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Survival Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Yarış Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 260.817 212.052
Tamamlananlar 0 457.357 57.090
Birincilikler 0 185.565 86
Podiums 0 425.630 190.700
 
Hayatta Kalma Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 590.882 122.907
Number of Times Shaman 0 208.483 109
Killed Mice 0 422.790 116
Rounds Survived 0 586.794 151.044
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %30,029 241.638 42
Kurtarma Oranı %19,744 240.664 37
Birincilik Oranı %0,429 436.385 38
Şaman Peynir Oranı %0,373 307.278 31
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 5.460.623 421.880 120
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 39
Kurucu Lazlike, Vargan
Topluluk/Oda Hepsi/heromice
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Lazlike918.9727.6601.9582.76742%36,123%25,561%0,548
2Hagjdtj1.185.7386.3081.6772.39649%37,984%26,585%0,777
3Lytapacarku1.738.7843.3561.0111.23029%36,651%30,125%0,864
4Tourta2.888.9232.8473536618%23,217%12,399%0,281
5Vampiresaga2.945.7602.3303676007%25,751%15,751%0,300
6Skydafuq3.396.1601.2303764012%32,602%30,569%0,163
7Hydroxez3.505.4081.8023274920%27,303%18,147%0,000
8Xenimuis4.143.515498651500%30,121%13,052%0,000
9Lumpiahaneh4.164.536467281564%33,405%5,996%0,857
10Minecraftsee4.290.7132.1551782741%12,715%8,260%0,046
11Xeizell4.356.4928442112190%25,948%25,000%0,000
12Diagramatics4.396.91736546760%20,822%12,603%0,000
13Theanhhn4.509.81821136660%31,280%17,062%0,000
14Klarasuk4.596.0671.604762725%16,958%4,738%0,312
15Babaygbr4.825.62731117581%18,650%5,466%0,322
16Annassss4.903.0638331271690%20,288%15,246%0,000
17Kicibumbuw5.247.728649681700%26,194%10,478%0,000
18Ichahardy5.304.5161488390%26,351%5,405%0,000
19Prosinga5.443.770614471431%23,290%7,655%0,163
20Doniiiii5.461.805773351781%23,027%4,528%0,129
21Ereykrr23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
22Mugniasdwq23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
23Gauyeu23.000.000697190%27,536%10,145%0,000
24Kartikayus23.000.00012070%58,333%0,000%0,000
25Skullomize23.000.000680130%19,118%0,000%0,000
26Minniesone23.000.00042060%14,286%0,000%0,000
27Torybean23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
28Dmouseking23.000.00034060%17,647%0,000%0,000
29Faizcolll23.000.000615190%31,148%8,197%0,000
30Lazlikebot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
31Minecraftija23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
32Zxczxcvcx23.000.00010060%60,000%0,000%0,000
33Nathaniezl23.000.000490100%20,408%0,000%0,000
34Sillycraft23.000.00010050%50,000%0,000%0,000
35Egazell23.000.0006515331%50,769%23,077%1,538
36Mclovinasdf23.000.00031090%29,032%0,000%0,000
37Lazlikeofbot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
38Boyheler23.000.0001868502%26,882%4,301%1,075
39Cabeancabe46.000.00013080%61,539%0,000%0,000

XxTheLastHeroMicexX, bir yıl boyunca 294 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 536 kg peynir topladı! XxTheLastHeroMicexX 36 gün boyunca peynir peşinde koştu!