Çevrimiçi Moderatör Listesi

XxTheLastHeroMicexX


815.160 kabile arasından 244.221. sırada [ 67]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 35.686 141.487 5
Toplanan Toplam Peynir 10.716 137.625 7
Birinci Toplanan Peynir 153 249.693 435
Şaman Olarak Kurtarılanlar 7.046 144.147 3
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 592 170.800 79
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 86.332 638.574
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 133 182.013 588
Tamamlanan Bootcampler 0 249.702 495.421
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 915 344.034 22
Toplanan Toplam Peynir 275 330.553 157
Birinci Toplanan Peynir 4 424.479 11.658
Şaman Olarak Kurtarılanlar 181 316.495 7
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 15 236.925 18
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 371.148 28
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 3 348.755 3.122
Tamamlanan Bootcampler 0 611.174 111.248
Yarış
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 418.517 324.489
Tamamlananlar 0 484.731 225.963
Birincilikler 0 447.637 251.360
Podiums 0 470.617 234.954
Completion Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Birincilik Oranı %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Podium Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
 
Hayatta Kalma
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 228.437 513.998
Number of Times Shaman 0 180.653 555.953
Killed Mice 0 177.692 558.564
Rounds Survived 0 263.382 476.575
Shaman Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Kill Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Survival Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Yarış Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 528.972 192.794
Tamamlananlar 0 457.127 169.959
Birincilikler 0 394.140 128
Podiums 0 254.530 245.396
 
Hayatta Kalma Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 299.704 330.985
Number of Times Shaman 0 244.245 130
Killed Mice 0 457.515 153
Rounds Survived 0 275.262 147
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %30,029 252.378 61
Kurtarma Oranı %19,744 248.500 69
Birincilik Oranı %0,429 454.138 55
Şaman Peynir Oranı %0,373 321.396 36
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 5.736.953 463.523 151
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 39
Kurucu Lazlike, Vargan
Topluluk/Oda Hepsi/heromice
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Lazlike958.8197.6601.9582.76742%36,123%25,561%0,548
2Hagjdtj1.239.2596.3081.6772.39649%37,984%26,585%0,777
3Lytapacarku1.809.1363.3561.0111.23029%36,651%30,125%0,864
4Tourta3.013.2582.8473536618%23,217%12,399%0,281
5Vampiresaga3.072.9132.3303676007%25,751%15,751%0,300
6Skydafuq3.547.1381.2303764012%32,602%30,569%0,163
7Hydroxez3.662.9631.8023274920%27,303%18,147%0,000
8Xenimuis4.143.515498651500%30,121%13,052%0,000
9Lumpiahaneh4.164.536467281564%33,405%5,996%0,857
10Diagramatics4.396.91736546760%20,822%12,603%0,000
11Minecraftsee4.493.8192.1551782741%12,715%8,260%0,046
12Theanhhn4.509.81821136660%31,280%17,062%0,000
13Xeizell4.563.3048442112190%25,948%25,000%0,000
14Klarasuk4.817.5081.604762725%16,958%4,738%0,312
15Babaygbr4.825.62731117581%18,650%5,466%0,322
16Annassss5.144.3368331271690%20,288%15,246%0,000
17Ichahardy5.304.5161488390%26,351%5,405%0,000
18Kicibumbuw5.510.843649681700%26,194%10,478%0,000
19Prosinga5.719.025614471431%23,290%7,655%0,163
20Doniiiii5.738.399773351781%23,027%4,528%0,129
21Lazlikebot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
22Minecraftija23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
23Zxczxcvcx23.000.00010060%60,000%0,000%0,000
24Nathaniezl23.000.000490100%20,408%0,000%0,000
25Sillycraft23.000.00010050%50,000%0,000%0,000
26Egazell23.000.0006515331%50,769%23,077%1,538
27Mclovinasdf23.000.00031090%29,032%0,000%0,000
28Lazlikeofbot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
29Boyheler23.000.0001868502%26,882%4,301%1,075
30Ereykrr23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
31Mugniasdwq23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
32Gauyeu23.000.000697190%27,536%10,145%0,000
33Kartikayus23.000.00012070%58,333%0,000%0,000
34Skullomize23.000.000680130%19,118%0,000%0,000
35Minniesone23.000.00042060%14,286%0,000%0,000
36Torybean23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
37Dmouseking23.000.00034060%17,647%0,000%0,000
38Faizcolll23.000.000615190%31,148%8,197%0,000
39Cabeancabe46.000.00013080%61,539%0,000%0,000

XxTheLastHeroMicexX, bir yıl boyunca 294 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 536 kg peynir topladı! XxTheLastHeroMicexX 36 gün boyunca peynir peşinde koştu!