Kalıntı Parçası Takas Et | Sürüm 1.177 | Çevrimiçi Moderatör Listesi

XxTheLastHeroMicexX


500.006 kabile arasından 184.999. sırada [ 6]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 35.575 104.647 10
Toplanan Toplam Peynir 10.678 100.787 9
Birinci Toplanan Peynir 153 189.725 242
Şaman Olarak Kurtarılanlar 7.044 108.743 18
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 592 122.261 48
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 173.439 255.170
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 133 131.057 271
Tamamlanan Bootcampler 0 264.920 183.615
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 912 248.943 9
Toplanan Toplam Peynir 274 237.344 8
Birinci Toplanan Peynir 4 309.247 5
Şaman Olarak Kurtarılanlar 181 232.728 154
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 15 174.211 11
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 124.964 3
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 3 243.322 5
Tamamlanan Bootcampler 0 362.605 1
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %30,016 177.473 5
Kurtarma Oranı %19,800 192.880 10
Birincilik Oranı %0,430 341.773 4
Şaman Peynir Oranı %0,374 229.388 5
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 5.304.516 248.451 4
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 39
Kurucu Lazlike, Vargan
Topluluk/Oda Hepsi/heromice
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Lazlike741.1657.6481.9582.75942%36,075%25,602%0,549
2Hagjdtj951.0726.3081.6772.39649%37,984%26,585%0,777
3Lytapacarku1.396.2993.3561.0111.23029%36,651%30,125%0,864
4Tourta2.292.6282.8473536618%23,217%12,399%0,281
5Vampiresaga2.336.2592.3303676007%25,751%15,751%0,300
6Skydafuq2.679.0341.2303764012%32,602%30,569%0,163
7Hydroxez2.758.8741.8023274920%27,303%18,147%0,000
8Minecraftsee3.330.4592.1551782741%12,715%8,260%0,046
9Xeizell3.381.3848442112190%25,948%25,000%0,000
10Klarasuk3.546.8911.604762725%16,958%4,738%0,312
11Annassss3.769.5678331271690%20,288%15,246%0,000
12Kicibumbuw4.016.317649681700%26,194%10,478%0,000
13Xenimuis4.143.515399631200%30,075%15,790%0,000
14Prosinga4.159.074614471431%23,290%7,655%0,163
15Lumpiahaneh4.164.536467281564%33,405%5,996%0,857
16Doniiiii4.171.084773351781%23,027%4,528%0,129
17Diagramatics4.396.91736546760%20,822%12,603%0,000
18Theanhhn4.509.81821136660%31,280%17,062%0,000
19Babaygbr4.825.62731117581%18,650%5,466%0,322
20Ichahardy5.304.5161488390%26,351%5,405%0,000
21Minniesone23.000.00042060%14,286%0,000%0,000
22Sillycraft23.000.00010050%50,000%0,000%0,000
23Ereykrr23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
24Minecraftija23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
25Mclovinasdf23.000.00031090%29,032%0,000%0,000
26Kartikayus23.000.00012070%58,333%0,000%0,000
27Nathaniezl23.000.000490100%20,408%0,000%0,000
28Skullomize23.000.000680130%19,118%0,000%0,000
29Lazlikebot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
30Boyheler23.000.0001868502%26,882%4,301%1,075
31Torybean23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
32Egazell23.000.0006515331%50,769%23,077%1,538
33Dmouseking23.000.00034060%17,647%0,000%0,000
34Mugniasdwq23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
35Gauyeu23.000.000697190%27,536%10,145%0,000
36Zxczxcvcx23.000.00010060%60,000%0,000%0,000
37Lazlikeofbot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
38Faizcolll23.000.000615190%31,148%8,197%0,000
39Cabeancabe46.000.00013080%61,539%0,000%0,000

XxTheLastHeroMicexX, bir yıl boyunca 293 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 534 kg peynir topladı! XxTheLastHeroMicexX 36 gün boyunca peynir peşinde koştu!