Kalıntı Parçası Takas Et | Çevrimiçi Moderatör Listesi

XxTheLastHeroMicexX


609.535 kabile arasından 203.869. sırada [ 70]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 35.575 116.433 55
Toplanan Toplam Peynir 10.678 113.232 67
Birinci Toplanan Peynir 153 210.552 238
Şaman Olarak Kurtarılanlar 7.044 120.917 56
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 592 139.187 51
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 96.268 93
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 133 148.931 467
Tamamlanan Bootcampler 0 471.685 244.806
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 912 282.519 120
Toplanan Toplam Peynir 274 270.415 1
Birinci Toplanan Peynir 4 350.225 6.588
Şaman Olarak Kurtarılanlar 181 262.726 150
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 15 196.996 67
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 450.687 386
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 3 277.107 117
Tamamlanan Bootcampler 0 228.657 95
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %30,016 207.318 78
Kurtarma Oranı %19,800 214.486 42
Birincilik Oranı %0,430 382.667 149
Şaman Peynir Oranı %0,374 262.904 106
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 5.304.516 321.194 257
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 39
Kurucu Lazlike, Vargan
Topluluk/Oda Hepsi/heromice
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Lazlike795.3267.6481.9582.75942%36,075%25,602%0,549
2Hagjdtj1.024.5536.3081.6772.39649%37,984%26,585%0,777
3Lytapacarku1.520.1793.3561.0111.23029%36,651%30,125%0,864
4Tourta2.498.7842.8473536618%23,217%12,399%0,281
5Vampiresaga2.547.2522.3303676007%25,751%15,751%0,300
6Skydafuq2.925.0371.2303764012%32,602%30,569%0,163
7Hydroxez3.012.6721.8023274920%27,303%18,147%0,000
8Minecraftsee3.649.4912.1551782741%12,715%8,260%0,046
9Xeizell3.705.9648442112190%25,948%25,000%0,000
10Klarasuk3.890.8411.604762725%16,958%4,738%0,312
11Annassss4.140.8988331271690%20,288%15,246%0,000
12Xenimuis4.143.515399631200%30,075%15,790%0,000
13Lumpiahaneh4.164.536467281564%33,405%5,996%0,857
14Diagramatics4.396.91736546760%20,822%12,603%0,000
15Kicibumbuw4.415.573649681700%26,194%10,478%0,000
16Theanhhn4.509.81821136660%31,280%17,062%0,000
17Prosinga4.574.402614471431%23,290%7,655%0,163
18Doniiiii4.587.218773351781%23,027%4,528%0,129
19Babaygbr4.825.62731117581%18,650%5,466%0,322
20Ichahardy5.304.5161488390%26,351%5,405%0,000
21Minniesone23.000.00042060%14,286%0,000%0,000
22Sillycraft23.000.00010050%50,000%0,000%0,000
23Minecraftija23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
24Ereykrr23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
25Mclovinasdf23.000.00031090%29,032%0,000%0,000
26Kartikayus23.000.00012070%58,333%0,000%0,000
27Nathaniezl23.000.000490100%20,408%0,000%0,000
28Skullomize23.000.000680130%19,118%0,000%0,000
29Lazlikebot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
30Boyheler23.000.0001868502%26,882%4,301%1,075
31Torybean23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
32Egazell23.000.0006515331%50,769%23,077%1,538
33Dmouseking23.000.00034060%17,647%0,000%0,000
34Mugniasdwq23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
35Gauyeu23.000.000697190%27,536%10,145%0,000
36Zxczxcvcx23.000.00010060%60,000%0,000%0,000
37Lazlikeofbot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
38Faizcolll23.000.000615190%31,148%8,197%0,000
39Cabeancabe46.000.00013080%61,539%0,000%0,000

XxTheLastHeroMicexX, bir yıl boyunca 293 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 534 kg peynir topladı! XxTheLastHeroMicexX 36 gün boyunca peynir peşinde koştu!