Çevrimiçi Moderatör Listesi

XxTheLastHeroMicexX


793.973 kabile arasından 239.823. sırada [ 70]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 35.686 138.972 20
Toplanan Toplam Peynir 10.716 135.273 6
Birinci Toplanan Peynir 153 246.215 29
Şaman Olarak Kurtarılanlar 7.046 141.979 2
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 592 167.809 11
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 619.968 49.251
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 133 179.380 17
Tamamlanan Bootcampler 0 659.318 38.093
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 915 337.675 72
Toplanan Toplam Peynir 275 324.379 18
Birinci Toplanan Peynir 4 406.617 73
Şaman Olarak Kurtarılanlar 181 311.317 40
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 15 233.233 17
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 369.009 9.917
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 3 346.684 4.424
Tamamlanan Bootcampler 0 605.676 126.264
Yarış
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 521.082 166.780
Tamamlananlar 0 507.911 174.970
Birincilikler 0 476.559 193.955
Podiums 0 496.193 209.052
Completion Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Birincilik Oranı %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Podium Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
 
Hayatta Kalma
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 652.867 39.919
Number of Times Shaman 0 497.485 187.222
Killed Mice 0 496.096 181.911
Rounds Survived 0 509.955 173.404
Shaman Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Kill Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Survival Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Yarış Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 313.582 303.711
Tamamlananlar 0 434.865 55.866
Birincilikler 0 458.689 278
Podiums 0 238.921 191
 
Hayatta Kalma Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 282.744 212
Number of Times Shaman 0 439.321 168
Killed Mice 0 274.106 287
Rounds Survived 0 439.749 295
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %30,029 248.412 47
Kurtarma Oranı %19,744 245.485 34
Birincilik Oranı %0,429 447.250 70
Şaman Peynir Oranı %0,373 316.023 67
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 5.627.712 447.105 225
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 39
Kurucu Lazlike, Vargan
Topluluk/Oda Hepsi/heromice
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Lazlike943.2447.6601.9582.76742%36,123%25,561%0,548
2Hagjdtj1.217.9286.3081.6772.39649%37,984%26,585%0,777
3Lytapacarku1.781.2233.3561.0111.23029%36,651%30,125%0,864
4Tourta2.963.2292.8473536618%23,217%12,399%0,281
5Vampiresaga3.021.7632.3303676007%25,751%15,751%0,300
6Skydafuq3.486.4101.2303764012%32,602%30,569%0,163
7Hydroxez3.599.3101.8023274920%27,303%18,147%0,000
8Xenimuis4.143.515498651500%30,121%13,052%0,000
9Lumpiahaneh4.164.536467281564%33,405%5,996%0,857
10Diagramatics4.396.91736546760%20,822%12,603%0,000
11Minecraftsee4.412.8942.1551782741%12,715%8,260%0,046
12Xeizell4.481.1228442112190%25,948%25,000%0,000
13Theanhhn4.509.81821136660%31,280%17,062%0,000
14Klarasuk4.730.4411.604762725%16,958%4,738%0,312
15Babaygbr4.825.62731117581%18,650%5,466%0,322
16Annassss5.049.0208331271690%20,288%15,246%0,000
17Ichahardy5.304.5161488390%26,351%5,405%0,000
18Kicibumbuw5.406.796649681700%26,194%10,478%0,000
19Prosinga5.610.374614471431%23,290%7,655%0,163
20Doniiiii5.629.063773351781%23,027%4,528%0,129
21Torybean23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
22Dmouseking23.000.00034060%17,647%0,000%0,000
23Faizcolll23.000.000615190%31,148%8,197%0,000
24Lazlikebot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
25Minecraftija23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
26Zxczxcvcx23.000.00010060%60,000%0,000%0,000
27Nathaniezl23.000.000490100%20,408%0,000%0,000
28Sillycraft23.000.00010050%50,000%0,000%0,000
29Egazell23.000.0006515331%50,769%23,077%1,538
30Mclovinasdf23.000.00031090%29,032%0,000%0,000
31Lazlikeofbot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
32Boyheler23.000.0001868502%26,882%4,301%1,075
33Ereykrr23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
34Mugniasdwq23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
35Gauyeu23.000.000697190%27,536%10,145%0,000
36Kartikayus23.000.00012070%58,333%0,000%0,000
37Skullomize23.000.000680130%19,118%0,000%0,000
38Minniesone23.000.00042060%14,286%0,000%0,000
39Cabeancabe46.000.00013080%61,539%0,000%0,000

XxTheLastHeroMicexX, bir yıl boyunca 294 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 536 kg peynir topladı! XxTheLastHeroMicexX 36 gün boyunca peynir peşinde koştu!