Çevrimiçi Moderatör Listesi

XxTheLastHeroMicexX


559.390 kabile arasından 193.930. sırada [ 109]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 35.575 111.096 73
Toplanan Toplam Peynir 10.678 107.508 62
Birinci Toplanan Peynir 153 201.197 96
Şaman Olarak Kurtarılanlar 7.044 115.507 76
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 592 131.450 115
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 80.823 29
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 133 140.711 290
Tamamlanan Bootcampler 0 343.083 134.585
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 912 267.817 72
Toplanan Toplam Peynir 274 255.996 259
Birinci Toplanan Peynir 4 332.274 152
Şaman Olarak Kurtarılanlar 181 249.765 116
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 15 186.583 112
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 400.338 341
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 3 271.694 144
Tamamlanan Bootcampler 0 421.858 342
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %30,016 193.763 134
Kurtarma Oranı %19,800 205.006 84
Birincilik Oranı %0,430 364.546 140
Şaman Peynir Oranı %0,374 247.881 162
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 5.304.516 287.361 286
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 39
Kurucu Lazlike, Vargan
Topluluk/Oda Hepsi/heromice
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Lazlike752.1527.6481.9582.75942%36,075%25,602%0,549
2Hagjdtj971.3496.3081.6772.39649%37,984%26,585%0,777
3Lytapacarku1.449.9843.3561.0111.23029%36,651%30,125%0,864
4Tourta2.379.8812.8473536618%23,217%12,399%0,281
5Vampiresaga2.425.6472.3303676007%25,751%15,751%0,300
6Skydafuq2.783.1891.2303764012%32,602%30,569%0,163
7Hydroxez2.866.3041.8023274920%27,303%18,147%0,000
8Minecraftsee3.465.7482.1551782741%12,715%8,260%0,046
9Xeizell3.518.7958442112190%25,948%25,000%0,000
10Klarasuk3.693.7391.604762725%16,958%4,738%0,312
11Annassss3.926.8888331271690%20,288%15,246%0,000
12Xenimuis4.143.515399631200%30,075%15,790%0,000
13Lumpiahaneh4.164.536467281564%33,405%5,996%0,857
14Kicibumbuw4.185.415649681700%26,194%10,478%0,000
15Prosinga4.334.483614471431%23,290%7,655%0,163
16Doniiiii4.346.936773351781%23,027%4,528%0,129
17Diagramatics4.396.91736546760%20,822%12,603%0,000
18Theanhhn4.509.81821136660%31,280%17,062%0,000
19Babaygbr4.825.62731117581%18,650%5,466%0,322
20Ichahardy5.304.5161488390%26,351%5,405%0,000
21Torybean23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
22Egazell23.000.0006515331%50,769%23,077%1,538
23Dmouseking23.000.00034060%17,647%0,000%0,000
24Mugniasdwq23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
25Gauyeu23.000.000697190%27,536%10,145%0,000
26Zxczxcvcx23.000.00010060%60,000%0,000%0,000
27Lazlikeofbot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
28Faizcolll23.000.000615190%31,148%8,197%0,000
29Minniesone23.000.00042060%14,286%0,000%0,000
30Sillycraft23.000.00010050%50,000%0,000%0,000
31Minecraftija23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
32Ereykrr23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
33Mclovinasdf23.000.00031090%29,032%0,000%0,000
34Kartikayus23.000.00012070%58,333%0,000%0,000
35Nathaniezl23.000.000490100%20,408%0,000%0,000
36Skullomize23.000.000680130%19,118%0,000%0,000
37Lazlikebot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
38Boyheler23.000.0001868502%26,882%4,301%1,075
39Cabeancabe46.000.00013080%61,539%0,000%0,000

XxTheLastHeroMicexX, bir yıl boyunca 293 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 534 kg peynir topladı! XxTheLastHeroMicexX 36 gün boyunca peynir peşinde koştu!