Çevrimiçi Moderatör Listesi

XxTheLastHeroMicexX


632.001 kabile arasından 208.377. sırada [ 276]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 35.686 118.357 17
Toplanan Toplam Peynir 10.716 115.314 26
Birinci Toplanan Peynir 153 214.819 97
Şaman Olarak Kurtarılanlar 7.046 123.334 41
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 592 142.524 15
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 259.944 39.413
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 133 152.385 121
Tamamlanan Bootcampler 0 352.990 149.363
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 915 288.727 93
Toplanan Toplam Peynir 275 276.734 102
Birinci Toplanan Peynir 4 356.542 1.777
Şaman Olarak Kurtarılanlar 181 268.645 3
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 15 201.453 266
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 256.332 94.406
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 3 286.131 119
Tamamlanan Bootcampler 0 394.108 60.955
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %30,029 213.138 93
Kurtarma Oranı %19,744 219.673 49
Birincilik Oranı %0,429 391.516 138
Şaman Peynir Oranı %0,373 270.403 136
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 5.304.516 336.386 222
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 39
Kurucu Lazlike, Vargan
Topluluk/Oda Hepsi/heromice
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Lazlike813.8857.6601.9582.76742%36,123%25,561%0,548
2Hagjdtj1.048.3636.3081.6772.39649%37,984%26,585%0,777
3Lytapacarku1.553.0633.3561.0111.23029%36,651%30,125%0,864
4Tourta2.558.1102.8473536618%23,217%12,399%0,281
5Vampiresaga2.607.9052.3303676007%25,751%15,751%0,300
6Skydafuq2.997.4611.2303764012%32,602%30,569%0,163
7Hydroxez3.088.2801.8023274920%27,303%18,147%0,000
8Minecraftsee3.747.7962.1551782741%12,715%8,260%0,046
9Xeizell3.806.1098442112190%25,948%25,000%0,000
10Klarasuk3.998.0791.604762725%16,958%4,738%0,312
11Xenimuis4.143.515498651500%30,121%13,052%0,000
12Lumpiahaneh4.164.536467281564%33,405%5,996%0,857
13Annassss4.256.0918331271690%20,288%15,246%0,000
14Diagramatics4.396.91736546760%20,822%12,603%0,000
15Theanhhn4.509.81821136660%31,280%17,062%0,000
16Kicibumbuw4.538.960649681700%26,194%10,478%0,000
17Prosinga4.701.829614471431%23,290%7,655%0,163
18Doniiiii4.715.117773351781%23,027%4,528%0,129
19Babaygbr4.825.62731117581%18,650%5,466%0,322
20Ichahardy5.304.5161488390%26,351%5,405%0,000
21Mugniasdwq23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
22Gauyeu23.000.000697190%27,536%10,145%0,000
23Zxczxcvcx23.000.00010060%60,000%0,000%0,000
24Lazlikeofbot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
25Faizcolll23.000.000615190%31,148%8,197%0,000
26Minniesone23.000.00042060%14,286%0,000%0,000
27Sillycraft23.000.00010050%50,000%0,000%0,000
28Minecraftija23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
29Ereykrr23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
30Mclovinasdf23.000.00031090%29,032%0,000%0,000
31Kartikayus23.000.00012070%58,333%0,000%0,000
32Nathaniezl23.000.000490100%20,408%0,000%0,000
33Skullomize23.000.000680130%19,118%0,000%0,000
34Lazlikebot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
35Boyheler23.000.0001868502%26,882%4,301%1,075
36Torybean23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
37Egazell23.000.0006515331%50,769%23,077%1,538
38Dmouseking23.000.00034060%17,647%0,000%0,000
39Cabeancabe46.000.00013080%61,539%0,000%0,000

XxTheLastHeroMicexX, bir yıl boyunca 294 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 536 kg peynir topladı! XxTheLastHeroMicexX 36 gün boyunca peynir peşinde koştu!