Çevrimiçi Moderatör Listesi

XxTheLastHeroMicexX


715.629 kabile arasından 226.800. sırada [ 12]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 35.686 130.326 16
Toplanan Toplam Peynir 10.716 127.055 3
Birinci Toplanan Peynir 153 232.125 358
Şaman Olarak Kurtarılanlar 7.046 134.163 6
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 592 157.050 56
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 52.741 485.706
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 133 167.484 453
Tamamlanan Bootcampler 0 208.370 371.898
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 915 314.774 12
Toplanan Toplam Peynir 275 301.991 7
Birinci Toplanan Peynir 4 386.399 3
Şaman Olarak Kurtarılanlar 181 291.618 14
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 15 218.677 11
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 145.163 20
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 3 322.603 5
Tamamlanan Bootcampler 0 413.274 5
Yarış
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 161.325 406.285
Tamamlananlar 0 136.719 424.290
Birincilikler 0 79.469 466.118
Podiums 0 115.430 439.672
Completion Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Birincilik Oranı %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Podium Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
 
Hayatta Kalma
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 160.595 406.677
Number of Times Shaman 0 119.484 436.865
Killed Mice 0 117.042 438.642
Rounds Survived 0 142.665 419.944
Shaman Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Kill Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Survival Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Yarış Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 365.434 64.035
Tamamlananlar 0 559.175 205.331
Birincilikler 0 556.637 0
Podiums 0 404.281 210.781
 
Hayatta Kalma Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 230.497 61
Number of Times Shaman 0 558.243 369.664
Killed Mice 0 559.934 362.562
Rounds Survived 0 358.482 54.981
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %30,029 232.573 2
Kurtarma Oranı %19,744 234.006 4
Birincilik Oranı %0,429 421.198 6
Şaman Peynir Oranı %0,373 295.197 4
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 5.335.598 388.063 35
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 39
Kurucu Lazlike, Vargan
Topluluk/Oda Hepsi/heromice
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Lazlike900.3477.6601.9582.76742%36,123%25,561%0,548
2Hagjdtj1.160.3216.3081.6772.39649%37,984%26,585%0,777
3Lytapacarku1.704.7853.3561.0111.23029%36,651%30,125%0,864
4Tourta2.829.5602.8473536618%23,217%12,399%0,281
5Vampiresaga2.885.1892.3303676007%25,751%15,751%0,300
6Skydafuq3.325.6541.2303764012%32,602%30,569%0,163
7Hydroxez3.431.8731.8023274920%27,303%18,147%0,000
8Xenimuis4.143.515498651500%30,121%13,052%0,000
9Lumpiahaneh4.164.536467281564%33,405%5,996%0,857
10Minecraftsee4.197.4252.1551782741%12,715%8,260%0,046
11Xeizell4.262.1548442112190%25,948%25,000%0,000
12Diagramatics4.396.91736546760%20,822%12,603%0,000
13Klarasuk4.494.0711.604762725%16,958%4,738%0,312
14Theanhhn4.509.81821136660%31,280%17,062%0,000
15Annassss4.793.9418331271690%20,288%15,246%0,000
16Babaygbr4.825.62731117581%18,650%5,466%0,322
17Kicibumbuw5.128.939649681700%26,194%10,478%0,000
18Ichahardy5.304.5161488390%26,351%5,405%0,000
19Prosinga5.319.932614471431%23,290%7,655%0,163
20Doniiiii5.337.122773351781%23,027%4,528%0,129
21Faizcolll23.000.000615190%31,148%8,197%0,000
22Lazlikebot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
23Minecraftija23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
24Zxczxcvcx23.000.00010060%60,000%0,000%0,000
25Nathaniezl23.000.000490100%20,408%0,000%0,000
26Sillycraft23.000.00010050%50,000%0,000%0,000
27Egazell23.000.0006515331%50,769%23,077%1,538
28Mclovinasdf23.000.00031090%29,032%0,000%0,000
29Lazlikeofbot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
30Boyheler23.000.0001868502%26,882%4,301%1,075
31Ereykrr23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
32Mugniasdwq23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
33Gauyeu23.000.000697190%27,536%10,145%0,000
34Kartikayus23.000.00012070%58,333%0,000%0,000
35Skullomize23.000.000680130%19,118%0,000%0,000
36Minniesone23.000.00042060%14,286%0,000%0,000
37Torybean23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
38Dmouseking23.000.00034060%17,647%0,000%0,000
39Cabeancabe46.000.00013080%61,539%0,000%0,000

XxTheLastHeroMicexX, bir yıl boyunca 294 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 536 kg peynir topladı! XxTheLastHeroMicexX 36 gün boyunca peynir peşinde koştu!