Çevrimiçi Moderatör Listesi

XxTheLastHeroMicexX


545.844 kabile arasından 190.960. sırada [ 112]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 35.575 109.717 48
Toplanan Toplam Peynir 10.678 106.018 37
Birinci Toplanan Peynir 153 199.088 178
Şaman Olarak Kurtarılanlar 7.044 114.065 85
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 592 129.348 117
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 453.275 111.376
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 133 138.821 204
Tamamlanan Bootcampler 0 535.270 138.470
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 912 263.585 114
Toplanan Toplam Peynir 274 251.781 271
Birinci Toplanan Peynir 4 321.118 203
Şaman Olarak Kurtarılanlar 181 245.766 141
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 15 183.714 442
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 123.370 95
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 3 267.131 184
Tamamlanan Bootcampler 0 215.231 94
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %30,016 189.934 158
Kurtarma Oranı %19,800 202.370 129
Birincilik Oranı %0,430 359.827 204
Şaman Peynir Oranı %0,374 243.842 191
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 5.304.516 278.135 374
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 39
Kurucu Lazlike, Vargan
Topluluk/Oda Hepsi/heromice
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Lazlike754.4547.6481.9582.75942%36,075%25,602%0,549
2Hagjdtj968.3876.3081.6772.39649%37,984%26,585%0,777
3Lytapacarku1.430.6473.3561.0111.23029%36,651%30,125%0,864
4Tourta2.349.3632.8473536618%23,217%12,399%0,281
5Vampiresaga2.394.3652.3303676007%25,751%15,751%0,300
6Skydafuq2.746.3731.2303764012%32,602%30,569%0,163
7Hydroxez2.828.2171.8023274920%27,303%18,147%0,000
8Minecraftsee3.418.4342.1551782741%12,715%8,260%0,046
9Xeizell3.470.6868442112190%25,948%25,000%0,000
10Klarasuk3.643.1561.604762725%16,958%4,738%0,312
11Annassss3.872.2928331271690%20,288%15,246%0,000
12Kicibumbuw4.126.922649681700%26,194%10,478%0,000
13Xenimuis4.143.515399631200%30,075%15,790%0,000
14Lumpiahaneh4.164.536467281564%33,405%5,996%0,857
15Prosinga4.273.769614471431%23,290%7,655%0,163
16Doniiiii4.286.070773351781%23,027%4,528%0,129
17Diagramatics4.396.91736546760%20,822%12,603%0,000
18Theanhhn4.509.81821136660%31,280%17,062%0,000
19Babaygbr4.825.62731117581%18,650%5,466%0,322
20Ichahardy5.304.5161488390%26,351%5,405%0,000
21Minniesone23.000.00042060%14,286%0,000%0,000
22Sillycraft23.000.00010050%50,000%0,000%0,000
23Minecraftija23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
24Ereykrr23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
25Mclovinasdf23.000.00031090%29,032%0,000%0,000
26Kartikayus23.000.00012070%58,333%0,000%0,000
27Nathaniezl23.000.000490100%20,408%0,000%0,000
28Skullomize23.000.000680130%19,118%0,000%0,000
29Lazlikebot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
30Boyheler23.000.0001868502%26,882%4,301%1,075
31Torybean23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
32Egazell23.000.0006515331%50,769%23,077%1,538
33Dmouseking23.000.00034060%17,647%0,000%0,000
34Mugniasdwq23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
35Gauyeu23.000.000697190%27,536%10,145%0,000
36Zxczxcvcx23.000.00010060%60,000%0,000%0,000
37Lazlikeofbot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
38Faizcolll23.000.000615190%31,148%8,197%0,000
39Cabeancabe46.000.00013080%61,539%0,000%0,000

XxTheLastHeroMicexX, bir yıl boyunca 293 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 534 kg peynir topladı! XxTheLastHeroMicexX 36 gün boyunca peynir peşinde koştu!