Çevrimiçi Moderatör Listesi

XxTheLastHeroMicexX


579.327 kabile arasından 197.931. sırada [ 37]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 35.575 113.287 37
Toplanan Toplam Peynir 10.678 109.855 43
Birinci Toplanan Peynir 153 204.960 137
Şaman Olarak Kurtarılanlar 7.044 117.667 33
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 592 134.600 47
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 194.878 124.796
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 133 144.003 382
Tamamlanan Bootcampler 0 303.569 100.226
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 912 273.724 21
Toplanan Toplam Peynir 274 261.684 3
Birinci Toplanan Peynir 4 333.028 14
Şaman Olarak Kurtarılanlar 181 254.913 192
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 15 191.043 491
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 203.315 141.599
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 3 269.444 7.203
Tamamlanan Bootcampler 0 441.808 1
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %30,016 199.326 14
Kurtarma Oranı %19,800 208.837 12
Birincilik Oranı %0,430 371.634 20
Şaman Peynir Oranı %0,374 253.643 10
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 5.304.516 300.941 38
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 39
Kurucu Lazlike, Vargan
Topluluk/Oda Hepsi/heromice
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Lazlike772.0887.6481.9582.75942%36,075%25,602%0,549
2Hagjdtj996.1836.3081.6772.39649%37,984%26,585%0,777
3Lytapacarku1.481.8103.3561.0111.23029%36,651%30,125%0,864
4Tourta2.434.4212.8473536618%23,217%12,399%0,281
5Vampiresaga2.481.4482.3303676007%25,751%15,751%0,300
6Skydafuq2.848.1381.2303764012%32,602%30,569%0,163
7Hydroxez2.933.4911.8023274920%27,303%18,147%0,000
8Minecraftsee3.549.5162.1551782741%12,715%8,260%0,046
9Xeizell3.603.9238442112190%25,948%25,000%0,000
10Klarasuk3.783.9861.604762725%16,958%4,738%0,312
11Annassss4.024.1498331271690%20,288%15,246%0,000
12Xenimuis4.143.515399631200%30,075%15,790%0,000
13Lumpiahaneh4.164.536467281564%33,405%5,996%0,857
14Kicibumbuw4.290.334649681700%26,194%10,478%0,000
15Diagramatics4.396.91736546760%20,822%12,603%0,000
16Prosinga4.444.192614471431%23,290%7,655%0,163
17Doniiiii4.457.023773351781%23,027%4,528%0,129
18Theanhhn4.509.81821136660%31,280%17,062%0,000
19Babaygbr4.825.62731117581%18,650%5,466%0,322
20Ichahardy5.304.5161488390%26,351%5,405%0,000
21Kartikayus23.000.00012070%58,333%0,000%0,000
22Nathaniezl23.000.000490100%20,408%0,000%0,000
23Skullomize23.000.000680130%19,118%0,000%0,000
24Lazlikebot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
25Boyheler23.000.0001868502%26,882%4,301%1,075
26Torybean23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
27Egazell23.000.0006515331%50,769%23,077%1,538
28Dmouseking23.000.00034060%17,647%0,000%0,000
29Mugniasdwq23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
30Gauyeu23.000.000697190%27,536%10,145%0,000
31Zxczxcvcx23.000.00010060%60,000%0,000%0,000
32Lazlikeofbot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
33Faizcolll23.000.000615190%31,148%8,197%0,000
34Minniesone23.000.00042060%14,286%0,000%0,000
35Sillycraft23.000.00010050%50,000%0,000%0,000
36Minecraftija23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
37Ereykrr23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
38Mclovinasdf23.000.00031090%29,032%0,000%0,000
39Cabeancabe46.000.00013080%61,539%0,000%0,000

XxTheLastHeroMicexX, bir yıl boyunca 293 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 534 kg peynir topladı! XxTheLastHeroMicexX 36 gün boyunca peynir peşinde koştu!