Çevrimiçi Moderatör Listesi

XxTheLastHeroMicexX


677.809 kabile arasından 218.805. sırada [ 60]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 35.686 124.146 45
Toplanan Toplam Peynir 10.716 121.258 46
Birinci Toplanan Peynir 153 224.556 418
Şaman Olarak Kurtarılanlar 7.046 128.888 57
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 592 150.288 121
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 647.375 458.686
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 133 160.847 377
Tamamlanan Bootcampler 0 563.275 256.722
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 915 302.874 86
Toplanan Toplam Peynir 275 290.541 93
Birinci Toplanan Peynir 4 373.049 4.125
Şaman Olarak Kurtarılanlar 181 281.199 4
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 15 211.188 52
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 519.107 379.695
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 3 298.312 86
Tamamlanan Bootcampler 0 377.450 161.896
Yarış
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 544.051 299.685
Tamamlananlar 0 539.379 310.334
Birincilikler 0 195.444 300.268
Podiums 0 215.847 252.896
Completion Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Birincilik Oranı %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Podium Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
 
Hayatta Kalma
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 544.513 299.007
Number of Times Shaman 0 85.066 134.493
Killed Mice 0 535.856 317.701
Rounds Survived 0 540.907 306.982
Shaman Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Kill Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Survival Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Yarış Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 316.198 76.126
Tamamlananlar 0 519.967 349.655
Birincilikler 0 299.951 218.290
Podiums 0 519.235 345
 
Hayatta Kalma Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 522.569 366
Number of Times Shaman 0 519.525 214.718
Killed Mice 0 163.370 249
Rounds Survived 0 173.536 347.009
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %30,029 225.364 71
Kurtarma Oranı %19,744 228.230 24
Birincilik Oranı %0,429 408.502 121
Şaman Peynir Oranı %0,373 284.640 102
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 5.304.516 366.927 187
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 39
Kurucu Lazlike, Vargan
Topluluk/Oda Hepsi/heromice
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Lazlike850.9407.6601.9582.76742%36,123%25,561%0,548
2Hagjdtj1.095.8306.3081.6772.39649%37,984%26,585%0,777
3Lytapacarku1.616.8163.3561.0111.23029%36,651%30,125%0,864
4Tourta2.672.4242.8473536618%23,217%12,399%0,281
5Vampiresaga2.724.4072.3303676007%25,751%15,751%0,300
6Skydafuq3.134.1951.2303764012%32,602%30,569%0,163
7Hydroxez3.232.5531.8023274920%27,303%18,147%0,000
8Minecraftsee3.934.1332.1551782741%12,715%8,260%0,046
9Xeizell3.993.9438442112190%25,948%25,000%0,000
10Xenimuis4.143.515498651500%30,121%13,052%0,000
11Lumpiahaneh4.164.536467281564%33,405%5,996%0,857
12Klarasuk4.204.6771.604762725%16,958%4,738%0,312
13Diagramatics4.396.91736546760%20,822%12,603%0,000
14Annassss4.477.1918331271690%20,288%15,246%0,000
15Theanhhn4.509.81821136660%31,280%17,062%0,000
16Kicibumbuw4.781.801649681700%26,194%10,478%0,000
17Babaygbr4.825.62731117581%18,650%5,466%0,322
18Prosinga4.955.066614471431%23,290%7,655%0,163
19Doniiiii4.970.816773351781%23,027%4,528%0,129
20Ichahardy5.304.5161488390%26,351%5,405%0,000
21Sillycraft23.000.00010050%50,000%0,000%0,000
22Egazell23.000.0006515331%50,769%23,077%1,538
23Mclovinasdf23.000.00031090%29,032%0,000%0,000
24Lazlikeofbot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
25Boyheler23.000.0001868502%26,882%4,301%1,075
26Ereykrr23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
27Mugniasdwq23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
28Gauyeu23.000.000697190%27,536%10,145%0,000
29Kartikayus23.000.00012070%58,333%0,000%0,000
30Skullomize23.000.000680130%19,118%0,000%0,000
31Minniesone23.000.00042060%14,286%0,000%0,000
32Torybean23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
33Dmouseking23.000.00034060%17,647%0,000%0,000
34Faizcolll23.000.000615190%31,148%8,197%0,000
35Lazlikebot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
36Minecraftija23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
37Zxczxcvcx23.000.00010060%60,000%0,000%0,000
38Nathaniezl23.000.000490100%20,408%0,000%0,000
39Cabeancabe46.000.00013080%61,539%0,000%0,000

XxTheLastHeroMicexX, bir yıl boyunca 294 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 536 kg peynir topladı! XxTheLastHeroMicexX 36 gün boyunca peynir peşinde koştu!