Çevrimiçi Moderatör Listesi

XxTheLastHeroMicexX


686.641 kabile arasından 220.362. sırada [ 422]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 35.686 125.184 380
Toplanan Toplam Peynir 10.716 122.302 359
Birinci Toplanan Peynir 153 225.671 113
Şaman Olarak Kurtarılanlar 7.046 129.851 347
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 592 151.505 351
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 103.209 385.901
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 133 162.144 475
Tamamlanan Bootcampler 0 537.269 1.308
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 915 305.491 674
Toplanan Toplam Peynir 275 293.047 588
Birinci Toplanan Peynir 4 378.789 7.315
Şaman Olarak Kurtarılanlar 181 283.505 319
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 15 212.808 468
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 527.961 1.669
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 3 313.031 12.733
Tamamlanan Bootcampler 0 406.158 484
Yarış
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 514.395 1.992
Tamamlananlar 0 508.105 1.904
Birincilikler 0 481.064 11.348
Podiums 0 502.607 1.868
Completion Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Birincilik Oranı %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Podium Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
 
Hayatta Kalma
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 514.770 1.935
Number of Times Shaman 0 504.004 362.056
Killed Mice 0 503.370 1.731
Rounds Survived 0 623.300 115.179
Shaman Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Kill Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Survival Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Yarış Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 400.612 206.478
Tamamlananlar 0 178.610 137.806
Birincilikler 0 527.460 1.678
Podiums 0 166.268 360.213
 
Hayatta Kalma Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 531.787 338.029
Number of Times Shaman 0 528.463 1.700
Killed Mice 0 170.089 1.834
Rounds Survived 0 181.028 138.764
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %30,029 227.130 342
Kurtarma Oranı %19,744 229.521 302
Birincilik Oranı %0,429 411.495 662
Şaman Peynir Oranı %0,373 286.997 583
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 5.304.516 372.287 596
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 39
Kurucu Lazlike, Vargan
Topluluk/Oda Hepsi/heromice
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Lazlike854.9577.6601.9582.76742%36,123%25,561%0,548
2Hagjdtj1.100.7526.3081.6772.39649%37,984%26,585%0,777
3Lytapacarku1.623.3333.3561.0111.23029%36,651%30,125%0,864
4Tourta2.683.8612.8473536618%23,217%12,399%0,281
5Vampiresaga2.736.1062.3303676007%25,751%15,751%0,300
6Skydafuq3.148.1201.2303764012%32,602%30,569%0,163
7Hydroxez3.247.0901.8023274920%27,303%18,147%0,000
8Minecraftsee3.953.0942.1551782741%12,715%8,260%0,046
9Xeizell4.013.2878442112190%25,948%25,000%0,000
10Xenimuis4.143.515498651500%30,121%13,052%0,000
11Lumpiahaneh4.164.536467281564%33,405%5,996%0,857
12Klarasuk4.225.5421.604762725%16,958%4,738%0,312
13Diagramatics4.396.91736546760%20,822%12,603%0,000
14Annassss4.500.1178331271690%20,288%15,246%0,000
15Theanhhn4.509.81821136660%31,280%17,062%0,000
16Kicibumbuw4.806.937649681700%26,194%10,478%0,000
17Babaygbr4.825.62731117581%18,650%5,466%0,322
18Prosinga4.981.400614471431%23,290%7,655%0,163
19Doniiiii4.997.263773351781%23,027%4,528%0,129
20Ichahardy5.304.5161488390%26,351%5,405%0,000
21Kartikayus23.000.00012070%58,333%0,000%0,000
22Skullomize23.000.000680130%19,118%0,000%0,000
23Minniesone23.000.00042060%14,286%0,000%0,000
24Torybean23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
25Dmouseking23.000.00034060%17,647%0,000%0,000
26Faizcolll23.000.000615190%31,148%8,197%0,000
27Lazlikebot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
28Minecraftija23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
29Zxczxcvcx23.000.00010060%60,000%0,000%0,000
30Nathaniezl23.000.000490100%20,408%0,000%0,000
31Sillycraft23.000.00010050%50,000%0,000%0,000
32Egazell23.000.0006515331%50,769%23,077%1,538
33Mclovinasdf23.000.00031090%29,032%0,000%0,000
34Lazlikeofbot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
35Boyheler23.000.0001868502%26,882%4,301%1,075
36Ereykrr23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
37Mugniasdwq23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
38Gauyeu23.000.000697190%27,536%10,145%0,000
39Cabeancabe46.000.00013080%61,539%0,000%0,000

XxTheLastHeroMicexX, bir yıl boyunca 294 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 536 kg peynir topladı! XxTheLastHeroMicexX 36 gün boyunca peynir peşinde koştu!