Çevrimiçi Moderatör Listesi

XxTheLastHeroMicexX


652.501 kabile arasından 213.337. sırada [ 110]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 35.686 120.763 69
Toplanan Toplam Peynir 10.716 117.972 80
Birinci Toplanan Peynir 153 219.291 355
Şaman Olarak Kurtarılanlar 7.046 125.866 79
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 592 146.096 138
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 391.177 333.618
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 133 156.360 462
Tamamlanan Bootcampler 0 455.678 251.305
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 915 295.227 106
Toplanan Toplam Peynir 275 283.231 200
Birinci Toplanan Peynir 4 366.301 126
Şaman Olarak Kurtarılanlar 181 274.552 113
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 15 205.270 92
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 493.775 304
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 3 290.643 120
Tamamlanan Bootcampler 0 237.749 80
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %30,029 219.582 146
Kurtarma Oranı %19,744 224.014 66
Birincilik Oranı %0,429 399.455 118
Şaman Peynir Oranı %0,373 277.227 146
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 5.304.516 350.633 225
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 39
Kurucu Lazlike, Vargan
Topluluk/Oda Hepsi/heromice
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Lazlike831.0517.6601.9582.76742%36,123%25,561%0,548
2Hagjdtj1.069.9836.3081.6772.39649%37,984%26,585%0,777
3Lytapacarku1.582.0173.3561.0111.23029%36,651%30,125%0,864
4Tourta2.609.3942.8473536618%23,217%12,399%0,281
5Vampiresaga2.659.9282.3303676007%25,751%15,751%0,300
6Skydafuq3.057.3841.2303764012%32,602%30,569%0,163
7Hydroxez3.151.4581.8023274920%27,303%18,147%0,000
8Minecraftsee3.827.3932.1551782741%12,715%8,260%0,046
9Xeizell3.885.9718442112190%25,948%25,000%0,000
10Klarasuk4.085.8881.604762725%16,958%4,738%0,312
11Xenimuis4.143.515498651500%30,121%13,052%0,000
12Lumpiahaneh4.164.536467281564%33,405%5,996%0,857
13Annassss4.348.6888331271690%20,288%15,246%0,000
14Diagramatics4.396.91736546760%20,822%12,603%0,000
15Theanhhn4.509.81821136660%31,280%17,062%0,000
16Kicibumbuw4.639.647649681700%26,194%10,478%0,000
17Prosinga4.805.975614471431%23,290%7,655%0,163
18Doniiiii4.820.367773351781%23,027%4,528%0,129
19Babaygbr4.825.62731117581%18,650%5,466%0,322
20Ichahardy5.304.5161488390%26,351%5,405%0,000
21Lazlikeofbot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
22Faizcolll23.000.000615190%31,148%8,197%0,000
23Minniesone23.000.00042060%14,286%0,000%0,000
24Sillycraft23.000.00010050%50,000%0,000%0,000
25Minecraftija23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
26Ereykrr23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
27Mclovinasdf23.000.00031090%29,032%0,000%0,000
28Kartikayus23.000.00012070%58,333%0,000%0,000
29Nathaniezl23.000.000490100%20,408%0,000%0,000
30Skullomize23.000.000680130%19,118%0,000%0,000
31Lazlikebot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
32Boyheler23.000.0001868502%26,882%4,301%1,075
33Torybean23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
34Egazell23.000.0006515331%50,769%23,077%1,538
35Dmouseking23.000.00034060%17,647%0,000%0,000
36Mugniasdwq23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
37Gauyeu23.000.000697190%27,536%10,145%0,000
38Zxczxcvcx23.000.00010060%60,000%0,000%0,000
39Cabeancabe46.000.00013080%61,539%0,000%0,000

XxTheLastHeroMicexX, bir yıl boyunca 294 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 536 kg peynir topladı! XxTheLastHeroMicexX 36 gün boyunca peynir peşinde koştu!