Sürüm 1.209 | Kalıntı Parçası Takas Et | Çevrimiçi Moderatör Listesi

XxTheLastHeroMicexX


592.770 kabile arasından 200.566. sırada [ 156]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 35.575 114.601 21
Toplanan Toplam Peynir 10.678 111.276 57
Birinci Toplanan Peynir 153 207.226 168
Şaman Olarak Kurtarılanlar 7.044 119.082 44
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 592 136.528 30
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 160.865 347.639
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 133 145.715 281
Tamamlanan Bootcampler 0 272.358 257.704
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 912 277.537 131
Toplanan Toplam Peynir 274 265.602 264
Birinci Toplanan Peynir 4 344.095 155
Şaman Olarak Kurtarılanlar 181 258.250 126
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 15 193.623 108
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 129.386 60
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 3 273.528 6.918
Tamamlanan Bootcampler 0 455.218 477
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %30,016 202.923 106
Kurtarma Oranı %19,800 211.179 64
Birincilik Oranı %0,430 376.484 204
Şaman Peynir Oranı %0,374 257.515 169
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 5.304.516 309.662 298
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 39
Kurucu Lazlike, Vargan
Topluluk/Oda Hepsi/heromice
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Lazlike782.3807.6481.9582.75942%36,075%25,602%0,549
2Hagjdtj1.008.6876.3081.6772.39649%37,984%26,585%0,777
3Lytapacarku1.498.0123.3561.0111.23029%36,651%30,125%0,864
4Tourta2.461.6252.8473536618%23,217%12,399%0,281
5Vampiresaga2.509.1992.3303676007%25,751%15,751%0,300
6Skydafuq2.880.2641.2303764012%32,602%30,569%0,163
7Hydroxez2.966.7621.8023274920%27,303%18,147%0,000
8Minecraftsee3.590.6832.1551782741%12,715%8,260%0,046
9Xeizell3.645.9188442112190%25,948%25,000%0,000
10Klarasuk3.827.8331.604762725%16,958%4,738%0,312
11Annassss4.072.0548331271690%20,288%15,246%0,000
12Xenimuis4.143.515399631200%30,075%15,790%0,000
13Lumpiahaneh4.164.536467281564%33,405%5,996%0,857
14Kicibumbuw4.341.940649681700%26,194%10,478%0,000
15Diagramatics4.396.91736546760%20,822%12,603%0,000
16Prosinga4.497.889614471431%23,290%7,655%0,163
17Theanhhn4.509.81821136660%31,280%17,062%0,000
18Doniiiii4.510.768773351781%23,027%4,528%0,129
19Babaygbr4.825.62731117581%18,650%5,466%0,322
20Ichahardy5.304.5161488390%26,351%5,405%0,000
21Lazlikeofbot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
22Faizcolll23.000.000615190%31,148%8,197%0,000
23Minniesone23.000.00042060%14,286%0,000%0,000
24Sillycraft23.000.00010050%50,000%0,000%0,000
25Minecraftija23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
26Ereykrr23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
27Mclovinasdf23.000.00031090%29,032%0,000%0,000
28Kartikayus23.000.00012070%58,333%0,000%0,000
29Nathaniezl23.000.000490100%20,408%0,000%0,000
30Skullomize23.000.000680130%19,118%0,000%0,000
31Lazlikebot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
32Boyheler23.000.0001868502%26,882%4,301%1,075
33Torybean23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
34Egazell23.000.0006515331%50,769%23,077%1,538
35Dmouseking23.000.00034060%17,647%0,000%0,000
36Mugniasdwq23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
37Gauyeu23.000.000697190%27,536%10,145%0,000
38Zxczxcvcx23.000.00010060%60,000%0,000%0,000
39Cabeancabe46.000.00013080%61,539%0,000%0,000

XxTheLastHeroMicexX, bir yıl boyunca 293 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 534 kg peynir topladı! XxTheLastHeroMicexX 36 gün boyunca peynir peşinde koştu!