Sürüm 1.199 | Çevrimiçi Moderatör Listesi

XxTheLastHeroMicexX


570.825 kabile arasından 196.118. sırada [ 78]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 35.575 112.055 8
Toplanan Toplam Peynir 10.678 108.531 12
Birinci Toplanan Peynir 153 203.159 124
Şaman Olarak Kurtarılanlar 7.044 116.497 8
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 592 132.943 26
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 361.461 182.192
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 133 142.258 157
Tamamlanan Bootcampler 0 416.644 134.140
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 912 270.791 122
Toplanan Toplam Peynir 274 258.799 74
Birinci Toplanan Peynir 4 335.965 108
Şaman Olarak Kurtarılanlar 181 252.302 107
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 15 188.915 530
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 126.431 26
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 3 274.962 96
Tamamlanan Bootcampler 0 433.287 345
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %30,016 196.702 104
Kurtarma Oranı %19,800 206.937 73
Birincilik Oranı %0,430 368.247 106
Şaman Peynir Oranı %0,374 250.861 117
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 5.304.516 294.860 223
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 39
Kurucu Lazlike, Vargan
Topluluk/Oda Hepsi/heromice
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Lazlike763.3467.6481.9582.75942%36,075%25,602%0,549
2Hagjdtj985.4266.3081.6772.39649%37,984%26,585%0,777
3Lytapacarku1.467.8573.3561.0111.23029%36,651%30,125%0,864
4Tourta2.410.6092.8473536618%23,217%12,399%0,281
5Vampiresaga2.457.1062.3303676007%25,751%15,751%0,300
6Skydafuq2.819.6761.2303764012%32,602%30,569%0,163
7Hydroxez2.904.1871.8023274920%27,303%18,147%0,000
8Minecraftsee3.512.7292.1551782741%12,715%8,260%0,046
9Xeizell3.566.5068442112190%25,948%25,000%0,000
10Klarasuk3.744.2661.604762725%16,958%4,738%0,312
11Annassss3.981.3818331271690%20,288%15,246%0,000
12Xenimuis4.143.515399631200%30,075%15,790%0,000
13Lumpiahaneh4.164.536467281564%33,405%5,996%0,857
14Kicibumbuw4.243.837649681700%26,194%10,478%0,000
15Prosinga4.395.592614471431%23,290%7,655%0,163
16Diagramatics4.396.91736546760%20,822%12,603%0,000
17Doniiiii4.408.197773351781%23,027%4,528%0,129
18Theanhhn4.509.81821136660%31,280%17,062%0,000
19Babaygbr4.825.62731117581%18,650%5,466%0,322
20Ichahardy5.304.5161488390%26,351%5,405%0,000
21Lazlikeofbot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
22Faizcolll23.000.000615190%31,148%8,197%0,000
23Minniesone23.000.00042060%14,286%0,000%0,000
24Sillycraft23.000.00010050%50,000%0,000%0,000
25Minecraftija23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
26Ereykrr23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
27Mclovinasdf23.000.00031090%29,032%0,000%0,000
28Kartikayus23.000.00012070%58,333%0,000%0,000
29Nathaniezl23.000.000490100%20,408%0,000%0,000
30Skullomize23.000.000680130%19,118%0,000%0,000
31Lazlikebot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
32Boyheler23.000.0001868502%26,882%4,301%1,075
33Torybean23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
34Egazell23.000.0006515331%50,769%23,077%1,538
35Dmouseking23.000.00034060%17,647%0,000%0,000
36Mugniasdwq23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
37Gauyeu23.000.000697190%27,536%10,145%0,000
38Zxczxcvcx23.000.00010060%60,000%0,000%0,000
39Cabeancabe46.000.00013080%61,539%0,000%0,000

XxTheLastHeroMicexX, bir yıl boyunca 293 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 534 kg peynir topladı! XxTheLastHeroMicexX 36 gün boyunca peynir peşinde koştu!