Çevrimiçi Moderatör Listesi

XxTheLastHeroMicexX


768.797 kabile arasından 235.389. sırada [ 27]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 35.686 135.838 0
Toplanan Toplam Peynir 10.716 132.203 2
Birinci Toplanan Peynir 153 241.242 34
Şaman Olarak Kurtarılanlar 7.046 139.055 12
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 592 163.881 30
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 179.996 33
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 133 174.932 2
Tamamlanan Bootcampler 0 314.622 90
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 915 330.037 8
Toplanan Toplam Peynir 275 317.033 8
Birinci Toplanan Peynir 4 397.797 605
Şaman Olarak Kurtarılanlar 181 304.886 202
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 15 228.454 31
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 355.491 205.753
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 3 338.883 654
Tamamlanan Bootcampler 0 598.758 143.246
Yarış
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 287.872 155
Tamamlananlar 0 265.399 150
Birincilikler 0 212.072 116
Podiums 0 245.553 48.229
Completion Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Birincilik Oranı %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Podium Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
 
Hayatta Kalma
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 285.566 414
Number of Times Shaman 0 247.755 111
Killed Mice 0 245.594 168
Rounds Survived 0 269.054 148
Shaman Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Kill Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Survival Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Yarış Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 597.352 116.693
Tamamlananlar 0 444.926 184.467
Birincilikler 0 190.039 147
Podiums 0 220.841 181
 
Hayatta Kalma Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 423.699 172.493
Number of Times Shaman 0 423.179 45.738
Killed Mice 0 409.092 24.119
Rounds Survived 0 441.280 28.575
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %30,029 243.129 25
Kurtarma Oranı %19,744 241.754 5
Birincilik Oranı %0,429 438.871 65
Şaman Peynir Oranı %0,373 309.193 39
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 5.497.367 427.724 158
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 39
Kurucu Lazlike, Vargan
Topluluk/Oda Hepsi/heromice
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Lazlike924.2897.6601.9582.76742%36,123%25,561%0,548
2Hagjdtj1.192.9556.3081.6772.39649%37,984%26,585%0,777
3Lytapacarku1.748.1693.3561.0111.23029%36,651%30,125%0,864
4Tourta2.905.2232.8473536618%23,217%12,399%0,281
5Vampiresaga2.962.3492.3303676007%25,751%15,751%0,300
6Skydafuq3.415.8331.2303764012%32,602%30,569%0,163
7Hydroxez3.525.8491.8023274920%27,303%18,147%0,000
8Xenimuis4.143.515498651500%30,121%13,052%0,000
9Lumpiahaneh4.164.536467281564%33,405%5,996%0,857
10Minecraftsee4.316.9172.1551782741%12,715%8,260%0,046
11Xeizell4.383.2688442112190%25,948%25,000%0,000
12Diagramatics4.396.91736546760%20,822%12,603%0,000
13Theanhhn4.509.81821136660%31,280%17,062%0,000
14Klarasuk4.624.6971.604762725%16,958%4,738%0,312
15Babaygbr4.825.62731117581%18,650%5,466%0,322
16Annassss4.934.0638331271690%20,288%15,246%0,000
17Kicibumbuw5.281.495649681700%26,194%10,478%0,000
18Ichahardy5.304.5161488390%26,351%5,405%0,000
19Prosinga5.479.147614471431%23,290%7,655%0,163
20Doniiiii5.497.367773351781%23,027%4,528%0,129
21Ereykrr23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
22Mugniasdwq23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
23Gauyeu23.000.000697190%27,536%10,145%0,000
24Kartikayus23.000.00012070%58,333%0,000%0,000
25Skullomize23.000.000680130%19,118%0,000%0,000
26Minniesone23.000.00042060%14,286%0,000%0,000
27Torybean23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
28Dmouseking23.000.00034060%17,647%0,000%0,000
29Faizcolll23.000.000615190%31,148%8,197%0,000
30Lazlikebot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
31Minecraftija23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
32Zxczxcvcx23.000.00010060%60,000%0,000%0,000
33Nathaniezl23.000.000490100%20,408%0,000%0,000
34Sillycraft23.000.00010050%50,000%0,000%0,000
35Egazell23.000.0006515331%50,769%23,077%1,538
36Mclovinasdf23.000.00031090%29,032%0,000%0,000
37Lazlikeofbot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
38Boyheler23.000.0001868502%26,882%4,301%1,075
39Cabeancabe46.000.00013080%61,539%0,000%0,000

XxTheLastHeroMicexX, bir yıl boyunca 294 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 536 kg peynir topladı! XxTheLastHeroMicexX 36 gün boyunca peynir peşinde koştu!