Çevrimiçi Moderatör Listesi

XxTheLastHeroMicexX


641.279 kabile arasından 210.306. sırada [ 62]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 35.686 119.532 71
Toplanan Toplam Peynir 10.716 116.602 63
Birinci Toplanan Peynir 153 216.854 117
Şaman Olarak Kurtarılanlar 7.046 124.581 45
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 592 144.164 1
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 326.599 59.464
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 133 154.259 116
Tamamlanan Bootcampler 0 404.843 44.737
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 915 291.501 23
Toplanan Toplam Peynir 275 279.620 220
Birinci Toplanan Peynir 4 361.964 117
Şaman Olarak Kurtarılanlar 181 271.395 86
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 15 202.934 84
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 351.980 40
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 3 286.879 11.054
Tamamlanan Bootcampler 0 342.610 312
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %30,029 216.189 54
Kurtarma Oranı %19,744 221.778 34
Birincilik Oranı %0,429 395.136 125
Şaman Peynir Oranı %0,373 273.484 77
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 5.304.516 342.806 226
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 39
Kurucu Lazlike, Vargan
Topluluk/Oda Hepsi/heromice
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Lazlike822.5507.6601.9582.76742%36,123%25,561%0,548
2Hagjdtj1.059.1606.3081.6772.39649%37,984%26,585%0,777
3Lytapacarku1.567.9893.3561.0111.23029%36,651%30,125%0,864
4Tourta2.584.2192.8473536618%23,217%12,399%0,281
5Vampiresaga2.634.4702.3303676007%25,751%15,751%0,300
6Skydafuq3.028.2741.2303764012%32,602%30,569%0,163
7Hydroxez3.120.5341.8023274920%27,303%18,147%0,000
8Minecraftsee3.787.4752.1551782741%12,715%8,260%0,046
9Xeizell3.846.0698442112190%25,948%25,000%0,000
10Klarasuk4.041.4011.604762725%16,958%4,738%0,312
11Xenimuis4.143.515498651500%30,121%13,052%0,000
12Lumpiahaneh4.164.536467281564%33,405%5,996%0,857
13Annassss4.302.0248331271690%20,288%15,246%0,000
14Diagramatics4.396.91736546760%20,822%12,603%0,000
15Theanhhn4.509.81821136660%31,280%17,062%0,000
16Kicibumbuw4.588.429649681700%26,194%10,478%0,000
17Prosinga4.752.790614471431%23,290%7,655%0,163
18Doniiiii4.766.562773351781%23,027%4,528%0,129
19Babaygbr4.825.62731117581%18,650%5,466%0,322
20Ichahardy5.304.5161488390%26,351%5,405%0,000
21Lazlikeofbot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
22Faizcolll23.000.000615190%31,148%8,197%0,000
23Minniesone23.000.00042060%14,286%0,000%0,000
24Sillycraft23.000.00010050%50,000%0,000%0,000
25Minecraftija23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
26Ereykrr23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
27Mclovinasdf23.000.00031090%29,032%0,000%0,000
28Kartikayus23.000.00012070%58,333%0,000%0,000
29Nathaniezl23.000.000490100%20,408%0,000%0,000
30Skullomize23.000.000680130%19,118%0,000%0,000
31Lazlikebot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
32Boyheler23.000.0001868502%26,882%4,301%1,075
33Egazell23.000.0006515331%50,769%23,077%1,538
34Dmouseking23.000.00034060%17,647%0,000%0,000
35Torybean23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
36Gauyeu23.000.000697190%27,536%10,145%0,000
37Zxczxcvcx23.000.00010060%60,000%0,000%0,000
38Mugniasdwq23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
39Cabeancabe46.000.00013080%61,539%0,000%0,000

XxTheLastHeroMicexX, bir yıl boyunca 294 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 536 kg peynir topladı! XxTheLastHeroMicexX 36 gün boyunca peynir peşinde koştu!