Çevrimiçi Moderatör Listesi

XxTheLastHeroMicexX


567.217 kabile arasından 195.891. sırada [ 297]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 35.575 111.831 50
Toplanan Toplam Peynir 10.678 108.308 88
Birinci Toplanan Peynir 153 202.857 450
Şaman Olarak Kurtarılanlar 7.044 116.248 92
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 592 132.636 164
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 531.446 403.391
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 133 142.083 498
Tamamlanan Bootcampler 0 541.018 296.818
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 912 269.964 207
Toplanan Toplam Peynir 274 257.975 55
Birinci Toplanan Peynir 4 333.998 5.532
Şaman Olarak Kurtarılanlar 181 251.430 153
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 15 188.464 124
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 343.189 101
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 3 274.028 176
Tamamlanan Bootcampler 0 429.682 528
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %30,016 195.767 153
Kurtarma Oranı %19,800 206.404 161
Birincilik Oranı %0,430 367.178 186
Şaman Peynir Oranı %0,374 250.026 171
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 5.304.516 292.473 362
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 39
Kurucu Lazlike, Vargan
Topluluk/Oda Hepsi/heromice
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Lazlike759.0587.6481.9582.75942%36,075%25,602%0,549
2Hagjdtj980.2146.3081.6772.39649%37,984%26,585%0,777
3Lytapacarku1.461.4683.3561.0111.23029%36,651%30,125%0,864
4Tourta2.399.7842.8473536618%23,217%12,399%0,281
5Vampiresaga2.446.0902.3303676007%25,751%15,751%0,300
6Skydafuq2.806.9171.2303764012%32,602%30,569%0,163
7Hydroxez2.890.9441.8023274920%27,303%18,147%0,000
8Minecraftsee3.496.2702.1551782741%12,715%8,260%0,046
9Xeizell3.549.7608442112190%25,948%25,000%0,000
10Klarasuk3.726.4371.604762725%16,958%4,738%0,312
11Annassss3.962.2308331271690%20,288%15,246%0,000
12Xenimuis4.143.515399631200%30,075%15,790%0,000
13Lumpiahaneh4.164.536467281564%33,405%5,996%0,857
14Kicibumbuw4.223.149649681700%26,194%10,478%0,000
15Prosinga4.373.866614471431%23,290%7,655%0,163
16Doniiiii4.386.424773351781%23,027%4,528%0,129
17Diagramatics4.396.91736546760%20,822%12,603%0,000
18Theanhhn4.509.81821136660%31,280%17,062%0,000
19Babaygbr4.825.62731117581%18,650%5,466%0,322
20Ichahardy5.304.5161488390%26,351%5,405%0,000
21Faizcolll23.000.000615190%31,148%8,197%0,000
22Lazlikeofbot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
23Minniesone23.000.00042060%14,286%0,000%0,000
24Sillycraft23.000.00010050%50,000%0,000%0,000
25Minecraftija23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
26Ereykrr23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
27Mclovinasdf23.000.00031090%29,032%0,000%0,000
28Nathaniezl23.000.000490100%20,408%0,000%0,000
29Skullomize23.000.000680130%19,118%0,000%0,000
30Kartikayus23.000.00012070%58,333%0,000%0,000
31Boyheler23.000.0001868502%26,882%4,301%1,075
32Lazlikebot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
33Dmouseking23.000.00034060%17,647%0,000%0,000
34Torybean23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
35Egazell23.000.0006515331%50,769%23,077%1,538
36Gauyeu23.000.000697190%27,536%10,145%0,000
37Zxczxcvcx23.000.00010060%60,000%0,000%0,000
38Mugniasdwq23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
39Cabeancabe46.000.00013080%61,539%0,000%0,000

XxTheLastHeroMicexX, bir yıl boyunca 293 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 534 kg peynir topladı! XxTheLastHeroMicexX 36 gün boyunca peynir peşinde koştu!