Yeni: Sürüm 1.199 | Çevrimiçi Moderatör Listesi

XxTheLastHeroMicexX


568.246 kabile arasından 196.035. sırada [ 52]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 35.575 111.898 29
Toplanan Toplam Peynir 10.678 108.395 56
Birinci Toplanan Peynir 153 202.796 49
Şaman Olarak Kurtarılanlar 7.044 116.340 31
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 592 132.755 45
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 219.714 27.153
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 133 141.921 60
Tamamlanan Bootcampler 0 311.725 20.157
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 912 270.235 122
Toplanan Toplam Peynir 274 258.293 7
Birinci Toplanan Peynir 4 329.025 6.124
Şaman Olarak Kurtarılanlar 181 251.904 141
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 15 188.193 519
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 409.231 65.977
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 3 274.366 115
Tamamlanan Bootcampler 0 430.713 350
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %30,016 196.062 139
Kurtarma Oranı %19,800 206.539 58
Birincilik Oranı %0,430 367.512 125
Şaman Peynir Oranı %0,374 250.259 100
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 5.304.516 293.168 215
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 39
Kurucu Lazlike, Vargan
Topluluk/Oda Hepsi/heromice
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Lazlike759.9697.6481.9582.75942%36,075%25,602%0,549
2Hagjdtj981.3646.3081.6772.39649%37,984%26,585%0,777
3Lytapacarku1.462.8703.3561.0111.23029%36,651%30,125%0,864
4Tourta2.402.2302.8473536618%23,217%12,399%0,281
5Vampiresaga2.448.5482.3303676007%25,751%15,751%0,300
6Skydafuq2.809.8871.2303764012%32,602%30,569%0,163
7Hydroxez2.894.0531.8023274920%27,303%18,147%0,000
8Minecraftsee3.500.1722.1551782741%12,715%8,260%0,046
9Xeizell3.553.7288442112190%25,948%25,000%0,000
10Klarasuk3.730.7681.604762725%16,958%4,738%0,312
11Annassss3.966.8958331271690%20,288%15,246%0,000
12Xenimuis4.143.515399631200%30,075%15,790%0,000
13Lumpiahaneh4.164.536467281564%33,405%5,996%0,857
14Kicibumbuw4.228.031649681700%26,194%10,478%0,000
15Prosinga4.378.996614471431%23,290%7,655%0,163
16Doniiiii4.391.551773351781%23,027%4,528%0,129
17Diagramatics4.396.91736546760%20,822%12,603%0,000
18Theanhhn4.509.81821136660%31,280%17,062%0,000
19Babaygbr4.825.62731117581%18,650%5,466%0,322
20Ichahardy5.304.5161488390%26,351%5,405%0,000
21Mclovinasdf23.000.00031090%29,032%0,000%0,000
22Kartikayus23.000.00012070%58,333%0,000%0,000
23Nathaniezl23.000.000490100%20,408%0,000%0,000
24Skullomize23.000.000680130%19,118%0,000%0,000
25Lazlikebot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
26Boyheler23.000.0001868502%26,882%4,301%1,075
27Torybean23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
28Egazell23.000.0006515331%50,769%23,077%1,538
29Dmouseking23.000.00034060%17,647%0,000%0,000
30Gauyeu23.000.000697190%27,536%10,145%0,000
31Zxczxcvcx23.000.00010060%60,000%0,000%0,000
32Mugniasdwq23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
33Lazlikeofbot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
34Faizcolll23.000.000615190%31,148%8,197%0,000
35Minniesone23.000.00042060%14,286%0,000%0,000
36Sillycraft23.000.00010050%50,000%0,000%0,000
37Minecraftija23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
38Ereykrr23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
39Cabeancabe46.000.00013080%61,539%0,000%0,000

XxTheLastHeroMicexX, bir yıl boyunca 293 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 534 kg peynir topladı! XxTheLastHeroMicexX 36 gün boyunca peynir peşinde koştu!