Çevrimiçi Moderatör Listesi

XxTheLastHeroMicexX


824.789 kabile arasından 246.358. sırada [ 18]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 35.686 142.752 10
Toplanan Toplam Peynir 10.716 138.776 9
Birinci Toplanan Peynir 153 251.786 25
Şaman Olarak Kurtarılanlar 7.046 145.218 15
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 592 172.254 7
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 510.494 47.477
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 133 183.892 25
Tamamlanan Bootcampler 0 580.737 36.745
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 915 346.934 67
Toplanan Toplam Peynir 275 333.174 23
Birinci Toplanan Peynir 4 416.004 9
Şaman Olarak Kurtarılanlar 181 319.088 79
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 15 238.971 13
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 155.566 14
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 3 351.631 3
Tamamlanan Bootcampler 0 449.918 13
Yarış
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 574.603 37.542
Tamamlananlar 0 562.342 39.569
Birincilikler 0 532.728 43.743
Podiums 0 551.441 41.219
Completion Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Birincilik Oranı %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Podium Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
 
Hayatta Kalma
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 572.588 37.811
Number of Times Shaman 0 551.975 40.883
Killed Mice 0 550.609 41.203
Rounds Survived 0 563.805 39.154
Shaman Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Kill Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Survival Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Yarış Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 480.769 58.166
Tamamlananlar 0 285.414 26
Birincilikler 0 449.901 166.526
Podiums 0 261.875 29
 
Hayatta Kalma Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 343.789 31
Number of Times Shaman 0 414.243 90.058
Killed Mice 0 306.347 116.358
Rounds Survived 0 282.360 32
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %30,029 254.230 2
Kurtarma Oranı %19,744 249.717 10
Birincilik Oranı %0,429 457.068 7
Şaman Peynir Oranı %0,373 323.743 7
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 5.788.107 471.021 33
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 39
Kurucu Lazlike, Vargan
Topluluk/Oda Hepsi/heromice
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Lazlike966.0527.6601.9582.76742%36,123%25,561%0,548
2Hagjdtj1.249.4676.3081.6772.39649%37,984%26,585%0,777
3Lytapacarku1.822.3503.3561.0111.23029%36,651%30,125%0,864
4Tourta3.035.9802.8473536618%23,217%12,399%0,281
5Vampiresaga3.096.4622.3303676007%25,751%15,751%0,300
6Skydafuq3.576.5091.2303764012%32,602%30,569%0,163
7Hydroxez3.693.4061.8023274920%27,303%18,147%0,000
8Xenimuis4.143.515498651500%30,121%13,052%0,000
9Lumpiahaneh4.164.536467281564%33,405%5,996%0,857
10Diagramatics4.396.91736546760%20,822%12,603%0,000
11Theanhhn4.509.81821136660%31,280%17,062%0,000
12Minecraftsee4.532.2232.1551782741%12,715%8,260%0,046
13Xeizell4.603.3288442112190%25,948%25,000%0,000
14Babaygbr4.825.62731117581%18,650%5,466%0,322
15Klarasuk4.856.4001.604762725%16,958%4,738%0,312
16Annassss5.190.4628331271690%20,288%15,246%0,000
17Ichahardy5.304.5161488390%26,351%5,405%0,000
18Kicibumbuw5.559.928649681700%26,194%10,478%0,000
19Prosinga5.770.264614471431%23,290%7,655%0,163
20Doniiiii5.789.242773351781%23,027%4,528%0,129
21Minecraftija23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
22Zxczxcvcx23.000.00010060%60,000%0,000%0,000
23Nathaniezl23.000.000490100%20,408%0,000%0,000
24Sillycraft23.000.00010050%50,000%0,000%0,000
25Egazell23.000.0006515331%50,769%23,077%1,538
26Mclovinasdf23.000.00031090%29,032%0,000%0,000
27Lazlikeofbot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
28Boyheler23.000.0001868502%26,882%4,301%1,075
29Ereykrr23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
30Mugniasdwq23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
31Gauyeu23.000.000697190%27,536%10,145%0,000
32Kartikayus23.000.00012070%58,333%0,000%0,000
33Skullomize23.000.000680130%19,118%0,000%0,000
34Minniesone23.000.00042060%14,286%0,000%0,000
35Torybean23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
36Dmouseking23.000.00034060%17,647%0,000%0,000
37Faizcolll23.000.000615190%31,148%8,197%0,000
38Lazlikebot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
39Cabeancabe46.000.00013080%61,539%0,000%0,000

XxTheLastHeroMicexX, bir yıl boyunca 294 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 536 kg peynir topladı! XxTheLastHeroMicexX 36 gün boyunca peynir peşinde koştu!