Çevrimiçi Moderatör Listesi

XxTheLastHeroMicexX


621.676 kabile arasından 206.253. sırada [ 93]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 35.631 117.285 80
Toplanan Toplam Peynir 10.701 114.171 63
Birinci Toplanan Peynir 153 212.882 192
Şaman Olarak Kurtarılanlar 7.046 122.079 84
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 592 140.805 158
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 469.465 331.059
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 133 150.802 449
Tamamlanan Bootcampler 0 507.934 247.743
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 914 285.710 96
Toplanan Toplam Peynir 274 273.990 120
Birinci Toplanan Peynir 4 354.579 125
Şaman Olarak Kurtarılanlar 181 265.816 100
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 15 198.711 330
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 132.566 329.976
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 3 280.675 119
Tamamlanan Bootcampler 0 323.387 327
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %30,033 210.104 113
Kurtarma Oranı %19,775 217.029 44
Birincilik Oranı %0,429 387.331 165
Şaman Peynir Oranı %0,373 266.883 107
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 5.304.516 329.195 211
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 39
Kurucu Lazlike, Vargan
Topluluk/Oda Hepsi/heromice
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Lazlike805.1447.6481.9582.75942%36,075%25,602%0,549
2Hagjdtj1.036.6436.3081.6772.39649%37,984%26,585%0,777
3Lytapacarku1.537.0713.3561.0111.23029%36,651%30,125%0,864
4Tourta2.528.9232.8473536618%23,217%12,399%0,281
5Vampiresaga2.578.0372.3303676007%25,751%15,751%0,300
6Skydafuq2.961.8121.2303764012%32,602%30,569%0,163
7Hydroxez3.050.8781.8023274920%27,303%18,147%0,000
8Minecraftsee3.699.5572.1551782741%12,715%8,260%0,046
9Xeizell3.757.0448442112190%25,948%25,000%0,000
10Klarasuk3.945.5991.604762725%16,958%4,738%0,312
11Xenimuis4.143.515455651430%31,429%14,286%0,000
12Lumpiahaneh4.164.536467281564%33,405%5,996%0,857
13Annassss4.199.8978331271690%20,288%15,246%0,000
14Diagramatics4.396.91736546760%20,822%12,603%0,000
15Kicibumbuw4.478.853649681700%26,194%10,478%0,000
16Theanhhn4.509.81821136660%31,280%17,062%0,000
17Prosinga4.639.756614471431%23,290%7,655%0,163
18Doniiiii4.652.722773351781%23,027%4,528%0,129
19Babaygbr4.825.62731117581%18,650%5,466%0,322
20Ichahardy5.304.5161488390%26,351%5,405%0,000
21Minecraftija23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
22Ereykrr23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
23Mclovinasdf23.000.00031090%29,032%0,000%0,000
24Kartikayus23.000.00012070%58,333%0,000%0,000
25Nathaniezl23.000.000490100%20,408%0,000%0,000
26Skullomize23.000.000680130%19,118%0,000%0,000
27Lazlikebot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
28Boyheler23.000.0001868502%26,882%4,301%1,075
29Torybean23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
30Egazell23.000.0006515331%50,769%23,077%1,538
31Dmouseking23.000.00034060%17,647%0,000%0,000
32Mugniasdwq23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
33Gauyeu23.000.000697190%27,536%10,145%0,000
34Zxczxcvcx23.000.00010060%60,000%0,000%0,000
35Lazlikeofbot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
36Faizcolll23.000.000615190%31,148%8,197%0,000
37Minniesone23.000.00042060%14,286%0,000%0,000
38Sillycraft23.000.00010050%50,000%0,000%0,000
39Cabeancabe46.000.00013080%61,539%0,000%0,000

XxTheLastHeroMicexX, bir yıl boyunca 293 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 535 kg peynir topladı! XxTheLastHeroMicexX 36 gün boyunca peynir peşinde koştu!