Çevrimiçi Moderatör Listesi

Mitos Imp


800.973 kabile arasından 43.942. sırada [ 31]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 175.977 25.336 12
Toplanan Toplam Peynir 43.882 32.003 20
Birinci Toplanan Peynir 2.154 55.414 33
Şaman Olarak Kurtarılanlar 35.014 30.336 9
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 3.063 74.336 23
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 744.354 93.721
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 704 54.731 4
Tamamlanan Bootcampler 0 757.078 72.899
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 967 52.982 35
Toplanan Toplam Peynir 241 54.662 34
Birinci Toplanan Peynir 12 49.234 34
Şaman Olarak Kurtarılanlar 192 50.852 35
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 17 48.567 38
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 50.779 25
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 4 54.002 35
Tamamlanan Bootcampler 0 57.969 30
Yarış
İstatistik Sıra Değişim
Tur 6 171.834 1.278
Tamamlananlar 0 753.246 234.548
Birincilikler 0 747.944 260.462
Podiums 0 751.315 244.155
Completion Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Birincilik Oranı %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Podium Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
 
Hayatta Kalma
İstatistik Sıra Değişim
Tur 7 167.453 371
Number of Times Shaman 0 751.452 81.928
Killed Mice 0 751.211 82.097
Rounds Survived 1 174.477 4.116
Shaman Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Kill Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Survival Ratio %14,286 Mevcut Değil Mevcut Değil
Yarış Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 56.248 33
Tamamlananlar 0 53.947 30
Birincilikler 0 48.693 29
Podiums 0 51.808 31
 
Hayatta Kalma Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 56.573 29
Number of Times Shaman 0 51.748 33
Killed Mice 0 54.616 31
Rounds Survived 0 54.500 32
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %24,936 52.878 32
Kurtarma Oranı %19,897 28.428 16
Birincilik Oranı %1,224 35.131 29
Şaman Peynir Oranı %0,400 49.381 34
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 23.000.000 28.276 2.820
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 182
Kurucu Mokitann
Topluluk/Oda BR/*Mitos Imp
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Beatrizxx307.97627.7489.1037.470668%26,921%32,806%2,407
2Isaschulz439.90922.7676.1186.712322%29,481%26,872%1,414
3Msemorroidas921.4768.1761.9912.515124%30,761%24,352%1,517
4Lokofirsta1.135.1947.3191.8382.022144%27,627%25,113%1,967
5Capitaoma1.161.82511.8481.7182.46974%20,839%14,500%0,625
6Kikerbidu1.190.9986.5841.6652.19272%33,293%25,289%1,094
7Gaydaeskina1.565.4253.4477991.202104%34,871%23,180%3,017
8Roomlucas1.663.4941.611499696157%43,203%30,975%9,746
9Jupajupa1.708.1854.8739361.65533%33,963%19,208%0,677
10Rajadaaa1.861.6832.57175685447%33,217%29,405%1,828
11Fermaech2.047.8493.4918021.09119%31,252%22,973%0,544
12Luaanaszx2.112.2847.9075371.19726%15,139%6,791%0,329
13Tamgela2.184.7175.7376591.10117%19,191%11,487%0,296
14Ratihochato2.227.1542.50576176718%30,619%30,379%0,719
15Tiririto2.383.8142.74245577323%28,191%16,594%0,839
16Xlucasxtudox2.527.4752.14836157530%26,769%16,806%1,397
17Luannew2.810.6185.7625976945%12,044%10,361%0,087
18Kuringamix2.832.4302.12633959115%27,799%15,945%0,706
19Eclonon2.884.7681.08430942421%39,114%28,506%1,937
20Whtwht3.093.3932.0003705397%26,950%18,500%0,350
21Marinhoblu3.225.5281.9023424996%26,236%17,981%0,315
22Trollcomvc3.284.79690217435023%38,803%19,291%2,550
23Ignaciomicee3.836.2772341089625%41,026%46,154%10,684
24Kaaamyykazee3.844.794223849927%44,395%37,668%12,108
25Anderimon3.920.8799322272556%27,361%24,356%0,644
26Selenares3.932.1065.3912134073%7,550%3,951%0,056
27Byyanaa4.005.8032.1002143652%17,381%10,191%0,095
28Claclela4.054.8411.6551743155%19,033%10,514%0,302
29Bgfjhg4.098.0861.6091953113%19,329%12,119%0,186
30Neyratoboy4.173.77331874672%21,069%23,270%0,629
31Lucasdepi4.223.7131.1651752624%22,489%15,022%0,343
32Esausantoss4.308.7659931392645%26,586%13,998%0,504
33Siviriino4.316.86931154780%25,080%17,363%0,000
34Manubasilio4.319.17740063690%17,250%15,750%0,000
35Mullchan4.329.395491403313%6,721%8,147%2,648
36Guiiiteer4.372.80332163491%15,265%19,626%0,312
37Pdrinmartins4.388.70531845671%21,069%14,151%0,314
38Laloucalinda4.451.3281.272962956%23,192%7,547%0,472
39Xrlwy4.460.7581.0742082161%20,112%19,367%0,093
40Maiconla4.466.2681.014982766%27,219%9,665%0,592
41Gayrda4.596.56326725612%22,846%9,363%0,749
42Kiotorubio4.619.4799751022544%26,051%10,462%0,410
43Micosete4.642.72631727680%21,451%8,517%0,000
44Rafinhaxaxa4.663.25327836480%17,266%12,950%0,000
45Prevasbn4.664.50946519930%20,000%4,086%0,000
46Joaofatel4.753.94126221640%24,428%8,015%0,000
47Jaktsuname4.765.74837538321%8,533%10,133%0,267
48Lucasdobunda4.814.28824618472%19,106%7,317%0,813
49Jasonca4.845.98120114591%29,353%6,965%0,498
50Wevson4.931.705964882143%22,199%9,129%0,311
51Mikebarbosa4.965.53339914610%15,288%3,509%0,000
52Laurabiaa4.975.6133929800%20,408%2,296%0,000
53Luedudu5.035.21128914372%12,803%4,844%0,692
54Peeneellopee5.091.55821413450%21,028%6,075%0,000
55Binhojoabson5.116.032695821723%24,748%11,799%0,432
56Sosudo5.143.9654037670%16,625%1,737%0,000
57Jkeey5.337.0842352591%25,106%0,851%0,426
58Jackratozika5.361.115601711482%24,626%11,814%0,333
59Lionhp5.413.9483042630%20,724%0,658%0,000
60Luizxfelipe5.464.84028910280%9,689%3,460%0,000
61Bbegu5.481.178867691451%16,724%7,958%0,115
62Yannnnluizzz5.536.7871.613791251%7,750%4,898%0,062
63Joaospricigo5.544.714615531174%19,024%8,618%0,650
64Ratinhocore5.789.4171.07823266%30,241%0,186%0,557
65Claytonxxxx5.833.06754852920%16,788%9,489%0,000
66Lilicotalina5.928.87559132990%16,751%5,415%0,000
67Coonies5.931.27355033950%17,273%6,000%0,000
68Pulgante5.982.16853841620%11,524%7,621%0,000
69Sombralu6.095.0195268601%11,407%1,521%0,190
70Cafundinho23.000.000504100%20,000%8,000%0,000
71Milquarenta23.000.0006010%16,667%0,000%0,000
72Patricktorre23.000.0004020%50,000%0,000%0,000
73Reisdasurviv23.000.0007011%14,286%0,000%14,286
74Androigimo23.000.000190100%52,632%0,000%0,000
75Giovannath23.000.00052380%15,385%5,769%0,000
76Xvbobinho23.000.00041050%12,195%0,000%0,000
77Vitorpicacho23.000.00022730%13,636%31,818%0,000
78Mnath23.000.000601220%36,667%1,667%0,000
79Podematogros23.000.000830170%20,482%0,000%0,000
80Danielbalado23.000.00016516181%10,909%9,697%0,606
81Bibilalala23.000.00030050%16,667%0,000%0,000
82Pufhe23.000.00016891%56,250%50,000%6,250
83Difns23.000.000744120%16,216%5,405%0,000
84Podowskis23.000.000101040%3,960%0,000%0,000
85Ffaakkeepppp23.000.000313152%48,387%9,677%6,452
86Ratshoti23.000.00019154%26,316%5,263%21,053
87Euotomes23.000.00050020%4,000%0,000%0,000
88Rafasratao23.000.0006010%16,667%0,000%0,000
89Luananva23.000.00094080%8,511%0,000%0,000
90Blackgda23.000.00014000%0,000%0,000%0,000
91Pllmona23.000.000158050%3,165%0,000%0,000
92Rebssm23.000.0001573220%14,013%1,911%0,000
93Guipopg23.000.0007000%0,000%0,000%0,000
94Cachuno23.000.0005020%40,000%0,000%0,000
95Mistersond23.000.00018020%11,111%0,000%0,000
96Olende23.000.00023070%30,435%0,000%0,000
97Sosrei23.000.00026032%11,539%0,000%7,692
98Elizabhetzwy23.000.00017020%11,765%0,000%0,000
99Vilaluzita23.000.00011722300%25,641%18,803%0,000
100Miinotauroz23.000.00089331110%12,360%37,079%11,236

Mitos Imp, bir yıl boyunca 1.202 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 2.194 kg peynir topladı! Mitos Imp 176 gün boyunca peynir peşinde koştu!