Sürüm 1.209 | Kalıntı Parçası Takas Et | Çevrimiçi Moderatör Listesi

Mitos Imp


592.770 kabile arasından 37.265. sırada [ 1]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 186.499 18.689 18
Toplanan Toplam Peynir 46.395 23.492 16
Birinci Toplanan Peynir 2.403 40.861 14
Şaman Olarak Kurtarılanlar 37.209 22.894 12
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 3.159 56.487 35
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 186.451 359.719
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 756 38.542 39
Tamamlanan Bootcampler 0 240.378 317.678
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 1.025 44.904 13
Toplanan Toplam Peynir 255 46.531 8
Birinci Toplanan Peynir 13 41.992 34
Şaman Olarak Kurtarılanlar 204 43.242 15
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 17 42.036 3
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 25.387 3
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 4 46.057 15
Tamamlanan Bootcampler 0 47.788 22
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %24,877 46.671 23
Kurtarma Oranı %19,951 26.949 18
Birincilik Oranı %1,288 30.784 37
Şaman Peynir Oranı %0,405 41.897 1
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 16.777.215 53.064 2.191
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 182
Kurucu Mokitann
Topluluk/Oda BR/*Mitos Imp
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Beatrizxx232.36227.7489.1037.470668%26,921%32,806%2,407
2Isaschulz347.81822.7676.1186.712322%29,481%26,872%1,414
3Pequinn638.79711.8142.2912.811255%23,794%19,392%2,158
4Msemorroidas758.8028.1761.9912.515124%30,761%24,352%1,517
5Lokofirsta926.7197.3191.8382.022144%27,627%25,113%1,967
6Capitaoma950.88711.8481.7182.46974%20,839%14,500%0,625
7Kikerbidu977.5206.5841.6652.19272%33,293%25,289%1,094
8Gaydaeskina1.308.0363.4477991.202104%34,871%23,180%3,017
9Roomlucas1.392.7631.611499696157%43,203%30,975%9,746
10Jupajupa1.428.5344.8739361.65533%33,963%19,208%0,677
11Rajadaaa1.558.1512.57175685447%33,217%29,405%1,828
12Fermaech1.710.4623.4918021.09119%31,252%22,973%0,544
13Luaanaszx1.760.8387.9075371.19726%15,139%6,791%0,329
14Tamgela1.821.4895.7376591.10117%19,191%11,487%0,296
15Ratihochato1.858.8592.50576176718%30,619%30,379%0,719
16Tiririto1.984.3902.74245577323%28,191%16,594%0,839
17Xlucasxtudox2.100.8982.14836157530%26,769%16,806%1,397
18Luannew2.327.6185.7625976945%12,044%10,361%0,087
19Kuringamix2.345.4502.12633959115%27,799%15,945%0,706
20Eclonon2.389.6881.08430942421%39,114%28,506%1,937
21Whtwht2.554.1632.0003705397%26,950%18,500%0,350
22Marinhoblu2.658.6361.9023424996%26,236%17,981%0,315
23Trollcomvc2.706.21590217435023%38,803%19,291%2,550
24Anderimon3.202.2349322272556%27,361%24,356%0,644
25Selenares3.204.5795.3912134073%7,550%3,951%0,056
26Byyanaa3.263.3852.1002143652%17,381%10,191%0,095
27Claclela3.301.0931.6551743155%19,033%10,514%0,302
28Bgfjhg3.334.6121.6091953113%19,329%12,119%0,186
29Lucasdepi3.430.8271.1651752624%22,489%15,022%0,343
30Esausantoss3.494.4339931392645%26,586%13,998%0,504
31Xrlwy3.611.0471.0742082161%20,112%19,367%0,093
32Maiconla3.611.2031.014982766%27,219%9,665%0,592
33Kiotorubio3.726.2479751022544%26,051%10,462%0,410
34Ignaciomicee3.836.2772341089625%41,026%46,154%10,684
35Kaaamyykazee3.844.794223849927%44,395%37,668%12,108
36Wevson3.959.522964882143%22,199%9,129%0,311
37Binhojoabson4.098.530695821723%24,748%11,799%0,432
38Neyratoboy4.173.77331874672%21,069%23,270%0,629
39Jackratozika4.283.146601711482%24,626%11,814%0,333
40Siviriino4.316.86931154780%25,080%17,363%0,000
41Manubasilio4.319.17740063690%17,250%15,750%0,000
42Mullchan4.329.395491403313%6,721%8,147%2,648
43Guiiiteer4.372.80332163491%15,265%19,626%0,312
44Bbegu4.373.410867691451%16,724%7,958%0,115
45Pdrinmartins4.388.70531845671%21,069%14,151%0,314
46Yannnnluizzz4.415.6291.613791251%7,750%4,898%0,062
47Joaospricigo4.422.413615531174%19,024%8,618%0,650
48Gayrda4.596.56324725582%23,482%10,122%0,810
49Ratinhocore4.602.3561.07823266%30,241%0,186%0,557
50Claytonxxxx4.642.71054852920%16,788%9,489%0,000
51Micosete4.642.72631727680%21,451%8,517%0,000
52Rafinhaxaxa4.663.25327836480%17,266%12,950%0,000
53Prevasbn4.664.50946519930%20,000%4,086%0,000
54Lilicotalina4.715.08859132990%16,751%5,415%0,000
55Coonies4.717.05955033950%17,273%6,000%0,000
56Joaofatel4.753.94126221640%24,428%8,015%0,000
57Pulgante4.756.38253841620%11,524%7,621%0,000
58Jaktsuname4.765.74837538321%8,533%10,133%0,267
59Lucasdobunda4.814.28824618472%19,106%7,317%0,813
60Sombralu4.839.1415268601%11,407%1,521%0,190
61Jasonca4.845.98120114591%29,353%6,965%0,498
62Mikebarbosa4.965.53339914610%15,288%3,509%0,000
63Laurabiaa4.975.6133929800%20,408%2,296%0,000
64Luedudu5.035.21128914372%12,803%4,844%0,692
65Peeneellopee5.091.55821413450%21,028%6,075%0,000
66Sosudo5.143.9654037670%16,625%1,737%0,000
67Jkeey5.337.0842352591%25,106%0,851%0,426
68Lionhp5.413.9483042630%20,724%0,658%0,000
69Luizxfelipe5.464.84028910280%9,689%3,460%0,000
70Botluzze23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
71Davidspider23.000.000780181%23,077%0,000%1,282
72Biglacoste23.000.00011010%9,091%0,000%0,000
73Asnovecaldas23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
74Opegadorfoda23.000.00015228480%31,579%18,421%0,000
75Iquekk23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
76Ygorcamaro23.000.00023660%26,087%26,087%0,000
77Mctiagoooooo23.000.000890260%29,214%0,000%0,000
78Xdjidi23.000.00023040%17,391%0,000%0,000
79Pepapalomao23.000.0006000%0,000%0,000%0,000
80Geeeetiopk23.000.00024021%8,333%0,000%4,167
81Mthpo23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
82Tomartodyy23.000.00015825320%20,253%15,823%0,000
83Pllmona23.000.000158050%3,165%0,000%0,000
84Queridalala23.000.0001000%0,000%0,000%0,000
85Rebssm23.000.0001573220%14,013%1,911%0,000
86Jgsonik23.000.00037050%13,514%0,000%0,000
87Tsuytsuy23.000.00037030%8,108%0,000%0,000
88Guipopg23.000.0007000%0,000%0,000%0,000
89Yewlih23.000.00016130430%26,708%18,634%0,000
90Maxhbo23.000.00030281%26,667%6,667%3,333
91Cachuno23.000.0005020%40,000%0,000%0,000
92Ometaleiroco23.000.0001036210%20,388%5,825%0,000
93Mistersond23.000.00018020%11,111%0,000%0,000
94Olende23.000.00023070%30,435%0,000%0,000
95Lauramarju23.000.00076020%2,632%0,000%0,000
96Sosrei23.000.00026032%11,539%0,000%7,692
97Bielgalinho23.000.00060280%13,333%3,333%0,000
98Heroofro23.000.0009034212%23,333%37,778%2,222
99Hhgehh23.000.00034020%5,882%0,000%0,000
100Guiiihmito23.000.0008010%12,500%0,000%0,000

Mitos Imp, bir yıl boyunca 1.271 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 2.320 kg peynir topladı! Mitos Imp 186 gün boyunca peynir peşinde koştu!