Çevrimiçi Moderatör Listesi

Mitos Imp


630.677 kabile arasından 39.063. sırada [ 26]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 175.805 20.678 18
Toplanan Toplam Peynir 43.835 26.098 30
Birinci Toplanan Peynir 2.154 46.696 38
Şaman Olarak Kurtarılanlar 34.996 25.368 22
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 3.063 60.601 30
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 626.025 271
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 704 43.587 32
Tamamlanan Bootcampler 0 627.163 273
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 966 46.818 19
Toplanan Toplam Peynir 241 48.324 20
Birinci Toplanan Peynir 12 43.859 33
Şaman Olarak Kurtarılanlar 192 45.039 22
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 17 42.669 25
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 26.643 9
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 4 46.807 21
Tamamlanan Bootcampler 0 48.406 17
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %24,934 47.294 23
Kurtarma Oranı %19,906 27.431 29
Birincilik Oranı %1,225 32.845 11
Şaman Peynir Oranı %0,400 43.418 22
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 16.777.215 51.334 16.943
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 182
Kurucu Mokitann
Topluluk/Oda BR/*Mitos Imp
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Beatrizxx247.64327.7489.1037.470668%26,921%32,806%2,407
2Isaschulz365.95622.7676.1186.712322%29,481%26,872%1,414
3Msemorroidas789.2018.1761.9912.515124%30,761%24,352%1,517
4Lokofirsta963.4807.3191.8382.022144%27,627%25,113%1,967
5Capitaoma988.16011.8481.7182.46974%20,839%14,500%0,625
6Kikerbidu1.015.4736.5841.6652.19272%33,293%25,289%1,094
7Gaydaeskina1.355.1433.4477991.202104%34,871%23,180%3,017
8Roomlucas1.442.7881.611499696157%43,203%30,975%9,746
9Jupajupa1.479.4894.8739361.65533%33,963%19,208%0,677
10Rajadaaa1.614.1882.57175685447%33,217%29,405%1,828
11Fermaech1.772.3233.4918021.09119%31,252%22,973%0,544
12Luaanaszx1.824.7387.9075371.19726%15,139%6,791%0,329
13Tamgela1.887.7435.7376591.10117%19,191%11,487%0,296
14Ratihochato1.926.8372.50576176718%30,619%30,379%0,719
15Tiririto2.057.4242.74245577323%28,191%16,594%0,839
16Xlucasxtudox2.179.1582.14836157530%26,769%16,806%1,397
17Luannew2.415.4555.7625976945%12,044%10,361%0,087
18Kuringamix2.433.9522.12633959115%27,799%15,945%0,706
19Eclonon2.480.3941.08430942421%39,114%28,506%1,937
20Whtwht2.652.0392.0003705397%26,950%18,500%0,350
21Marinhoblu2.761.5971.9023424996%26,236%17,981%0,315
22Trollcomvc2.811.53490217435023%38,803%19,291%2,550
23Anderimon3.333.3189322272556%27,361%24,356%0,644
24Selenares3.335.6205.3912134073%7,550%3,951%0,056
25Byyanaa3.397.1292.1002143652%17,381%10,191%0,095
26Claclela3.437.1541.6551743155%19,033%10,514%0,302
27Bgfjhg3.472.6391.6091953113%19,329%12,119%0,186
28Lucasdepi3.574.2511.1651752624%22,489%15,022%0,343
29Esausantoss3.641.4289931392645%26,586%13,998%0,504
30Maiconla3.764.3431.014982766%27,219%9,665%0,592
31Xrlwy3.764.7621.0742082161%20,112%19,367%0,093
32Ignaciomicee3.836.2772341089625%41,026%46,154%10,684
33Kaaamyykazee3.844.794223849927%44,395%37,668%12,108
34Kiotorubio3.885.9119751022544%26,051%10,462%0,410
35Laloucalinda3.960.5201.120782516%22,411%6,964%0,536
36Wevson4.132.009964882143%22,199%9,129%0,311
37Neyratoboy4.173.77331874672%21,069%23,270%0,629
38Binhojoabson4.278.543695821723%24,748%11,799%0,432
39Siviriino4.316.86931154780%25,080%17,363%0,000
40Manubasilio4.319.17740063690%17,250%15,750%0,000
41Mullchan4.329.395491403313%6,721%8,147%2,648
42Guiiiteer4.372.80332163491%15,265%19,626%0,312
43Pdrinmartins4.388.70531845671%21,069%14,151%0,314
44Jackratozika4.472.127601711482%24,626%11,814%0,333
45Bbegu4.566.431867691451%16,724%7,958%0,115
46Gayrda4.596.56324725582%23,482%10,122%0,810
47Yannnnluizzz4.610.8351.613791251%7,750%4,898%0,062
48Joaospricigo4.617.760615531174%19,024%8,618%0,650
49Micosete4.642.72631727680%21,451%8,517%0,000
50Rafinhaxaxa4.663.25327836480%17,266%12,950%0,000
51Prevasbn4.664.50946519930%20,000%4,086%0,000
52Joaofatel4.753.94126221640%24,428%8,015%0,000
53Jaktsuname4.765.74837538321%8,533%10,133%0,267
54Ratinhocore4.803.8531.07823266%30,241%0,186%0,557
55Lucasdobunda4.814.28824618472%19,106%7,317%0,813
56Jasonca4.845.98120114591%29,353%6,965%0,498
57Claytonxxxx4.846.82254852920%16,788%9,489%0,000
58Lilicotalina4.921.62159132990%16,751%5,415%0,000
59Coonies4.923.66855033950%17,273%6,000%0,000
60Pulgante4.964.51453841620%11,524%7,621%0,000
61Mikebarbosa4.965.53339914610%15,288%3,509%0,000
62Laurabiaa4.975.6133929800%20,408%2,296%0,000
63Luedudu5.035.21128914372%12,803%4,844%0,692
64Sombralu5.050.3065268601%11,407%1,521%0,190
65Peeneellopee5.091.55821413450%21,028%6,075%0,000
66Sosudo5.143.9654037670%16,625%1,737%0,000
67Jkeey5.337.0842352591%25,106%0,851%0,426
68Lionhp5.413.9483042630%20,724%0,658%0,000
69Luizxfelipe5.464.84028910280%9,689%3,460%0,000
70Elizabhetzwy23.000.00017020%11,765%0,000%0,000
71Luizapimente23.000.0006000%0,000%0,000%0,000
72Vilaluzita23.000.00011722300%25,641%18,803%0,000
73Frisnaiperto23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
74Miinotauroz23.000.00089331110%12,360%37,079%11,236
75Laynyy23.000.00027020%7,407%0,000%0,000
76Fristskyy23.000.000311101%32,258%3,226%3,226
77Superdemaisf23.000.00040030%7,500%0,000%0,000
78Hellstay23.000.0002010%50,000%0,000%0,000
79Zeuussdf23.000.00029091%31,035%0,000%3,448
80Sgdghdoavv23.000.00016337491%30,061%22,699%0,613
81Luuuizzza23.000.0008121145%17,284%25,926%6,173
82Gaaabizinhha23.000.0006211150%24,194%17,742%0,000
83Ohriver23.000.0007815221%28,205%19,231%1,282
84Xvbobinho23.000.00041050%12,195%0,000%0,000
85Kakadiinh23.000.00014080%57,143%0,000%0,000
86Vitorpicacho23.000.00022730%13,636%31,818%0,000
87Dragonxei23.000.00027050%18,519%0,000%0,000
88Mnath23.000.000601220%36,667%1,667%0,000
89Suquinhoruim23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
90Podematogros23.000.000830170%20,482%0,000%0,000
91Hipinosdsono23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
92Danielbalado23.000.00016516181%10,909%9,697%0,606
93Bibilalala23.000.00030050%16,667%0,000%0,000
94Macmatvivi23.000.000231440%17,391%60,870%0,000
95Disthati23.000.00020940%20,000%45,000%0,000
96Pufhe23.000.00016891%56,250%50,000%6,250
97Botluzze23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
98Davidspider23.000.000780181%23,077%0,000%1,282
99Biglacoste23.000.00011010%9,091%0,000%0,000
100Asnovecaldas23.000.0003000%0,000%0,000%0,000

Mitos Imp, bir yıl boyunca 1.201 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 2.192 kg peynir topladı! Mitos Imp 176 gün boyunca peynir peşinde koştu!