Çevrimiçi Moderatör Listesi

Mitos Imp


762.956 kabile arasından 43.260. sırada [ 12]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 175.977 24.438 26
Toplanan Toplam Peynir 43.882 30.846 41
Birinci Toplanan Peynir 2.154 53.582 30
Şaman Olarak Kurtarılanlar 35.014 29.357 36
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 3.063 71.691 39
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 141.922 534.135
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 704 52.631 23
Tamamlanan Bootcampler 0 586.972 108.975
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 967 52.034 43
Toplanan Toplam Peynir 241 53.680 45
Birinci Toplanan Peynir 12 48.582 40
Şaman Olarak Kurtarılanlar 192 50.014 37
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 17 47.727 43
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 49.771 40
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 4 53.008 46
Tamamlanan Bootcampler 0 56.955 43
Yarış
İstatistik Sıra Değişim
Tur 6 149.148 473
Tamamlananlar 0 567.188 121.168
Birincilikler 0 92.071 110.049
Podiums 0 559.662 125.850
Completion Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Birincilik Oranı %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Podium Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
 
Hayatta Kalma
İstatistik Sıra Değişim
Tur 7 148.062 372
Number of Times Shaman 0 560.702 125.133
Killed Mice 0 132.304 553.240
Rounds Survived 1 152.742 4.943
Shaman Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Kill Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Survival Ratio %14,286 Mevcut Değil Mevcut Değil
Yarış Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 54.823 51
Tamamlananlar 0 52.529 48
Birincilikler 0 47.422 45
Podiums 0 50.425 49
 
Hayatta Kalma Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 55.190 47
Number of Times Shaman 0 50.384 53
Killed Mice 0 53.203 52
Rounds Survived 0 53.053 48
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %24,936 52.017 38
Kurtarma Oranı %19,897 28.390 4
Birincilik Oranı %1,224 34.966 23
Şaman Peynir Oranı %0,400 48.488 26
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 16.777.215 47.066 12.716
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 182
Kurucu Mokitann
Topluluk/Oda BR/*Mitos Imp
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Beatrizxx295.91627.7489.1037.470668%26,921%32,806%2,407
2Isaschulz425.00022.7676.1186.712322%29,481%26,872%1,414
3Msemorroidas894.3288.1761.9912.515124%30,761%24,352%1,517
4Lokofirsta1.098.4457.3191.8382.022144%27,627%25,113%1,967
5Capitaoma1.124.74711.8481.7182.46974%20,839%14,500%0,625
6Kikerbidu1.153.6266.5841.6652.19272%33,293%25,289%1,094
7Gaydaeskina1.521.4643.4477991.202104%34,871%23,180%3,017
8Roomlucas1.616.9141.611499696157%43,203%30,975%9,746
9Jupajupa1.660.8034.8739361.65533%33,963%19,208%0,677
10Rajadaaa1.810.1162.57175685447%33,217%29,405%1,828
11Fermaech1.991.0393.4918021.09119%31,252%22,973%0,544
12Luaanaszx2.053.0847.9075371.19726%15,139%6,791%0,329
13Tamgela2.123.6785.7376591.10117%19,191%11,487%0,296
14Ratihochato2.165.0502.50576176718%30,619%30,379%0,719
15Tiririto2.316.3052.74245577323%28,191%16,594%0,839
16Xlucasxtudox2.454.9602.14836157530%26,769%16,806%1,397
17Luannew2.729.9065.7625976945%12,044%10,361%0,087
18Kuringamix2.750.1642.12633959115%27,799%15,945%0,706
19Eclonon2.800.6821.08430942421%39,114%28,506%1,937
20Whtwht3.002.8182.0003705397%26,950%18,500%0,350
21Marinhoblu3.130.3261.9023424996%26,236%17,981%0,315
22Trollcomvc3.186.47190217435023%38,803%19,291%2,550
23Anderimon3.799.7099322272556%27,361%24,356%0,644
24Selenares3.810.1665.3912134073%7,550%3,951%0,056
25Ignaciomicee3.836.2772341089625%41,026%46,154%10,684
26Kaaamyykazee3.844.794223849927%44,395%37,668%12,108
27Byyanaa3.881.1292.1002143652%17,381%10,191%0,095
28Claclela3.927.8261.6551743155%19,033%10,514%0,302
29Bgfjhg3.969.6611.6091953113%19,329%12,119%0,186
30Lucasdepi4.090.0801.1651752624%22,489%15,022%0,343
31Esausantoss4.171.5749931392645%26,586%13,998%0,504
32Neyratoboy4.173.77331874672%21,069%23,270%0,629
33Laloucalinda4.307.5921.272962956%23,192%7,547%0,472
34Siviriino4.316.86931154780%25,080%17,363%0,000
35Xrlwy4.318.1621.0742082161%20,112%19,367%0,093
36Manubasilio4.319.17740063690%17,250%15,750%0,000
37Maiconla4.322.0161.014982766%27,219%9,665%0,592
38Mullchan4.329.395491403313%6,721%8,147%2,648
39Guiiiteer4.372.80332163491%15,265%19,626%0,312
40Pdrinmartins4.388.70531845671%21,069%14,151%0,314
41Kiotorubio4.468.9409751022544%26,051%10,462%0,410
42Gayrda4.596.56326725612%22,846%9,363%0,749
43Micosete4.642.72631727680%21,451%8,517%0,000
44Rafinhaxaxa4.663.25327836480%17,266%12,950%0,000
45Prevasbn4.664.50946519930%20,000%4,086%0,000
46Joaofatel4.753.94126221640%24,428%8,015%0,000
47Jaktsuname4.765.74837538321%8,533%10,133%0,267
48Wevson4.767.817964882143%22,199%9,129%0,311
49Lucasdobunda4.814.28824618472%19,106%7,317%0,813
50Jasonca4.845.98120114591%29,353%6,965%0,498
51Binhojoabson4.944.107695821723%24,748%11,799%0,432
52Mikebarbosa4.965.53339914610%15,288%3,509%0,000
53Laurabiaa4.975.6133929800%20,408%2,296%0,000
54Luedudu5.035.21128914372%12,803%4,844%0,692
55Peeneellopee5.091.55821413450%21,028%6,075%0,000
56Sosudo5.143.9654037670%16,625%1,737%0,000
57Jackratozika5.178.888601711482%24,626%11,814%0,333
58Bbegu5.293.997867691451%16,724%7,958%0,115
59Jkeey5.337.0842352591%25,106%0,851%0,426
60Yannnnluizzz5.347.4301.613791251%7,750%4,898%0,062
61Joaospricigo5.354.587615531174%19,024%8,618%0,650
62Lionhp5.413.9483042630%20,724%0,658%0,000
63Luizxfelipe5.464.84028910280%9,689%3,460%0,000
64Ratinhocore5.587.7811.07823266%30,241%0,186%0,557
65Claytonxxxx5.630.99754852920%16,788%9,489%0,000
66Lilicotalina5.722.47659132990%16,751%5,415%0,000
67Coonies5.724.75955033950%17,273%6,000%0,000
68Pulgante5.773.43253841620%11,524%7,621%0,000
69Sombralu5.880.1425268601%11,407%1,521%0,190
70Xvbobinho23.000.00041050%12,195%0,000%0,000
71Vitorpicacho23.000.00022730%13,636%31,818%0,000
72Mnath23.000.000601220%36,667%1,667%0,000
73Podematogros23.000.000830170%20,482%0,000%0,000
74Danielbalado23.000.00016516181%10,909%9,697%0,606
75Bibilalala23.000.00030050%16,667%0,000%0,000
76Pufhe23.000.00016891%56,250%50,000%6,250
77Difns23.000.000744120%16,216%5,405%0,000
78Podowskis23.000.000101040%3,960%0,000%0,000
79Ffaakkeepppp23.000.000313152%48,387%9,677%6,452
80Ratshoti23.000.00019154%26,316%5,263%21,053
81Euotomes23.000.00050020%4,000%0,000%0,000
82Rafasratao23.000.0006010%16,667%0,000%0,000
83Luananva23.000.00094080%8,511%0,000%0,000
84Blackgda23.000.00014000%0,000%0,000%0,000
85Pllmona23.000.000158050%3,165%0,000%0,000
86Rebssm23.000.0001573220%14,013%1,911%0,000
87Guipopg23.000.0007000%0,000%0,000%0,000
88Cachuno23.000.0005020%40,000%0,000%0,000
89Mistersond23.000.00018020%11,111%0,000%0,000
90Olende23.000.00023070%30,435%0,000%0,000
91Sosrei23.000.00026032%11,539%0,000%7,692
92Elizabhetzwy23.000.00017020%11,765%0,000%0,000
93Vilaluzita23.000.00011722300%25,641%18,803%0,000
94Miinotauroz23.000.00089331110%12,360%37,079%11,236
95Fristskyy23.000.000311101%32,258%3,226%3,226
96Superdemaisf23.000.00040030%7,500%0,000%0,000
97Zeuussdf23.000.00029091%31,035%0,000%3,448
98Luuuizzza23.000.0008121145%17,284%25,926%6,173
99Ohriver23.000.0007815221%28,205%19,231%1,282
100Inmaginex23.000.0001042140%13,462%1,923%0,000

Mitos Imp, bir yıl boyunca 1.202 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 2.194 kg peynir topladı! Mitos Imp 176 gün boyunca peynir peşinde koştu!