Kalıntı Parçası Takas Et | Sürüm 1.177 | Çevrimiçi Moderatör Listesi

Mitos Imp


500.006 kabile arasından 35.049. sırada [ 5]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 186.498 17.316 7
Toplanan Toplam Peynir 46.394 21.511 9
Birinci Toplanan Peynir 2.403 37.852 15
Şaman Olarak Kurtarılanlar 37.209 21.070 9
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 3.159 50.066 15
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 102.044 277.261
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 756 34.378 39
Tamamlanan Bootcampler 0 213.545 199.493
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 1.025 42.090 9
Toplanan Toplam Peynir 255 43.556 7
Birinci Toplanan Peynir 13 39.823 6
Şaman Olarak Kurtarılanlar 204 40.610 7
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 17 39.406 6
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 21.584 8
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 4 43.129 7
Tamamlanan Bootcampler 0 45.289 8
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %24,876 43.069 7
Kurtarma Oranı %19,951 25.421 7
Birincilik Oranı %1,288 29.802 9
Şaman Peynir Oranı %0,405 38.586 6
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 16.777.215 30.227 2.723
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 182
Kurucu Mokitann
Topluluk/Oda BR/*Mitos Imp
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Beatrizxx197.89327.7489.1037.470668%26,921%32,806%2,407
2Isaschulz307.90022.7676.1186.712322%29,481%26,872%1,414
3Pequinn572.00111.8142.2912.811255%23,794%19,392%2,158
4Msemorroidas691.8838.1761.9912.515124%30,761%24,352%1,517
5Lokofirsta860.7677.3191.8382.022144%27,627%25,113%1,967
6Capitaoma894.05111.8481.7182.46974%20,839%14,500%0,625
7Kikerbidu917.6596.5841.6652.19272%33,293%25,289%1,094
8Gaydaeskina1.199.2493.4477991.202104%34,871%23,180%3,017
9Roomlucas1.290.8051.611499696157%43,203%30,975%9,746
10Jupajupa1.327.6794.8739361.65533%33,963%19,208%0,677
11Rajadaaa1.453.4912.57175685447%33,217%29,405%1,828
12Fermaech1.596.7653.4918021.09119%31,252%22,973%0,544
13Luaanaszx1.643.7377.9065371.19626%15,128%6,792%0,329
14Tamgela1.700.2655.7376591.10117%19,191%11,487%0,296
15Ratihochato1.734.9862.50576176718%30,619%30,379%0,719
16Tiririto1.851.4782.74245577323%28,191%16,594%0,839
17Xlucasxtudox1.959.0622.14836157530%26,769%16,806%1,397
18Luannew2.168.7665.7625976945%12,044%10,361%0,087
19Kuringamix2.185.0652.12633959115%27,799%15,945%0,706
20Eclonon2.225.8391.08430942421%39,114%28,506%1,937
21Whtwht2.377.7862.0003705397%26,950%18,500%0,350
22Marinhoblu2.474.4301.9023424996%26,236%17,981%0,315
23Trollcomvc2.517.76290217435023%38,803%19,291%2,550
24Anderimon2.974.9389322272556%27,361%24,356%0,644
25Selenares2.977.0625.3912134073%7,550%3,951%0,056
26Byyanaa3.031.1392.1002143652%17,381%10,191%0,095
27Claclela3.065.5041.6551743155%19,033%10,514%0,302
28Bgfjhg3.096.2811.6091953113%19,329%12,119%0,186
29Lucasdepi3.184.2801.1651752624%22,489%15,022%0,343
30Esausantoss3.242.5739931392645%26,586%13,998%0,504
31Xrlwy3.349.3181.0742082161%20,112%19,367%0,093
32Maiconla3.349.4021.014982766%27,219%9,665%0,592
33Kiotorubio3.454.3599751022544%26,051%10,462%0,410
34Wevson3.667.066964882143%22,199%9,129%0,311
35Binhojoabson3.793.599695821723%24,748%11,799%0,432
36Ignaciomicee3.836.2772341089625%41,026%46,154%10,684
37Kaaamyykazee3.844.794223849927%44,395%37,668%12,108
38Jackratozika3.962.354601711482%24,626%11,814%0,333
39Bbegu4.044.629867691451%16,724%7,958%0,115
40Yannnnluizzz4.083.1071.613791251%7,750%4,898%0,062
41Joaospricigo4.089.434615531174%19,024%8,618%0,650
42Neyratoboy4.173.77331874672%21,069%23,270%0,629
43Ratinhocore4.255.5661.07823266%30,241%0,186%0,557
44Claytonxxxx4.292.50454852920%16,788%9,489%0,000
45Siviriino4.316.86931154780%25,080%17,363%0,000
46Manubasilio4.319.17740063690%17,250%15,750%0,000
47Mullchan4.329.395491403313%6,721%8,147%2,648
48Lilicotalina4.359.52059132990%16,751%5,415%0,000
49Coonies4.361.36555033950%17,273%6,000%0,000
50Guiiiteer4.372.80332163491%15,265%19,626%0,312
51Pdrinmartins4.388.70531845671%21,069%14,151%0,314
52Pulgante4.397.66853841620%11,524%7,621%0,000
53Sombralu4.474.3695268601%11,407%1,521%0,190
54Gayrda4.596.56324725582%23,482%10,122%0,810
55Micosete4.642.72631727680%21,451%8,517%0,000
56Rafinhaxaxa4.663.25327836480%17,266%12,950%0,000
57Prevasbn4.664.50946519930%20,000%4,086%0,000
58Joaofatel4.753.94126221640%24,428%8,015%0,000
59Jaktsuname4.765.74837538321%8,533%10,133%0,267
60Lucasdobunda4.814.28824618472%19,106%7,317%0,813
61Jasonca4.845.98120114591%29,353%6,965%0,498
62Mikebarbosa4.965.53339914610%15,288%3,509%0,000
63Laurabiaa4.975.6133929800%20,408%2,296%0,000
64Luedudu5.035.21128914372%12,803%4,844%0,692
65Peeneellopee5.091.55821413450%21,028%6,075%0,000
66Sosudo5.143.9654037670%16,625%1,737%0,000
67Jkeey5.337.0842352591%25,106%0,851%0,426
68Lionhp5.413.9483042630%20,724%0,658%0,000
69Luizxfelipe5.464.84028910280%9,689%3,460%0,000
70Inmaginex23.000.0001042140%13,462%1,923%0,000
71Njoteva23.000.00029030%10,345%0,000%0,000
72Alicimarisi23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
73Hjddsh23.000.0009000%0,000%0,000%0,000
74Lariiiiiiis23.000.00016010%6,250%0,000%0,000
75Feriascombot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
76Aleguara23.000.00011520320%27,826%17,391%0,000
77Gookiller23.000.0001554200%12,903%2,581%0,000
78Guilsantos23.000.0002000%0,000%0,000%0,000
79Buccetaaa23.000.00037090%24,324%0,000%0,000
80Wyfofos23.000.00015010%6,667%0,000%0,000
81Dioheart23.000.0006040%66,667%0,000%0,000
82Stiifflerr23.000.00014842332%22,297%28,378%1,351
83Podowskis23.000.000101040%3,960%0,000%0,000
84Ffaakkeepppp23.000.000313152%48,387%9,677%6,452
85Fakemanboyon23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
86Ratshoti23.000.00019154%26,316%5,263%21,053
87Maracabral23.000.00011913273%22,689%10,924%2,521
88Euotomes23.000.00050020%4,000%0,000%0,000
89Tadones23.000.00012910210%16,279%7,752%0,000
90Rafasratao23.000.0006010%16,667%0,000%0,000
91Fleykerrrrrr23.000.00076061%7,895%0,000%1,316
92Joaopasd23.000.00012021%16,667%0,000%8,333
93Gabrielemore23.000.00035050%14,286%0,000%0,000
94Luananva23.000.00094080%8,511%0,000%0,000
95Plodrinyy23.000.00011628553%47,414%24,138%2,586
96Analauraluan23.000.0001630240%14,724%0,000%0,000
97Blackgda23.000.00014000%0,000%0,000%0,000
98Difns23.000.000744120%16,216%5,405%0,000
99Edilk23.000.000620100%16,129%0,000%0,000
100Apenasumsou23.000.00017659580%32,955%33,523%0,000

Mitos Imp, bir yıl boyunca 1.271 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 2.320 kg peynir topladı! Mitos Imp 186 gün boyunca peynir peşinde koştu!