Çevrimiçi Moderatör Listesi

Mitos Imp


815.160 kabile arasından 44.354. sırada [ 33]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 175.977 25.760 22
Toplanan Toplam Peynir 43.882 32.453 9
Birinci Toplanan Peynir 2.154 56.143 6
Şaman Olarak Kurtarılanlar 35.014 30.780 22
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 3.063 75.384 8
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 662.898 390.020
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 704 55.597 19
Tamamlanan Bootcampler 0 696.936 302.738
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 967 53.578 43
Toplanan Toplam Peynir 241 55.271 39
Birinci Toplanan Peynir 12 49.721 37
Şaman Olarak Kurtarılanlar 192 51.401 42
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 17 49.135 43
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 51.367 33
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 4 54.633 39
Tamamlanan Bootcampler 0 58.536 39
Yarış
İstatistik Sıra Değişim
Tur 6 178.518 1.759
Tamamlananlar 0 208.409 152.253
Birincilikler 0 140.135 169.680
Podiums 0 183.117 158.687
Completion Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Birincilik Oranı %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Podium Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
 
Hayatta Kalma
İstatistik Sıra Değişim
Tur 7 173.583 1.434
Number of Times Shaman 0 682.585 339.413
Killed Mice 0 682.010 341.064
Rounds Survived 1 177.980 4.232
Shaman Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Kill Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Survival Ratio %14,286 Mevcut Değil Mevcut Değil
Yarış Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 56.983 39
Tamamlananlar 0 54.661 39
Birincilikler 0 49.354 39
Podiums 0 52.542 41
 
Hayatta Kalma Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 57.295 42
Number of Times Shaman 0 52.455 40
Killed Mice 0 55.289 38
Rounds Survived 0 55.206 38
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %24,936 53.338 41
Kurtarma Oranı %19,897 28.464 28
Birincilik Oranı %1,224 35.351 8
Şaman Peynir Oranı %0,400 49.947 35
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 23.000.000 30.647 1.638
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 182
Kurucu Mokitann
Topluluk/Oda BR/*Mitos Imp
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Beatrizxx312.40327.7489.1037.470668%26,921%32,806%2,407
2Isaschulz445.49522.7676.1186.712322%29,481%26,872%1,414
3Msemorroidas931.3138.1761.9912.515124%30,761%24,352%1,517
4Lokofirsta1.148.8097.3191.8382.022144%27,627%25,113%1,967
5Capitaoma1.175.59711.8481.7182.46974%20,839%14,500%0,625
6Kikerbidu1.204.8916.5841.6652.19272%33,293%25,289%1,094
7Gaydaeskina1.581.6033.4477991.202104%34,871%23,180%3,017
8Roomlucas1.679.8811.611499696157%43,203%30,975%9,746
9Jupajupa1.726.4364.8739361.65533%33,963%19,208%0,677
10Rajadaaa1.881.0792.57175685447%33,217%29,405%1,828
11Fermaech2.070.1323.4918021.09119%31,252%22,973%0,544
12Luaanaszx2.134.9237.9075371.19726%15,139%6,791%0,329
13Tamgela2.208.7165.7376591.10117%19,191%11,487%0,296
14Ratihochato2.251.5632.50576176718%30,619%30,379%0,719
15Tiririto2.409.3282.74245577323%28,191%16,594%0,839
16Xlucasxtudox2.554.0512.14836157530%26,769%16,806%1,397
17Luannew2.843.3625.7625976945%12,044%10,361%0,087
18Kuringamix2.863.6672.12633959115%27,799%15,945%0,706
19Eclonon2.916.0111.08430942421%39,114%28,506%1,937
20Whtwht3.128.9892.0003705397%26,950%18,500%0,350
21Marinhoblu3.263.0741.9023424996%26,236%17,981%0,315
22Trollcomvc3.320.57190217435023%38,803%19,291%2,550
23Ignaciomicee3.836.2772341089625%41,026%46,154%10,684
24Kaaamyykazee3.844.794223849927%44,395%37,668%12,108
25Anderimon3.967.3999322272556%27,361%24,356%0,644
26Selenares3.979.8415.3912134073%7,550%3,951%0,056
27Byyanaa4.054.5842.1002143652%17,381%10,191%0,095
28Claclela4.103.3271.6551743155%19,033%10,514%0,302
29Bgfjhg4.147.6901.6091953113%19,329%12,119%0,186
30Neyratoboy4.173.77331874672%21,069%23,270%0,629
31Lucasdepi4.274.9491.1651752624%22,489%15,022%0,343
32Siviriino4.316.86931154780%25,080%17,363%0,000
33Manubasilio4.319.17740063690%17,250%15,750%0,000
34Mullchan4.329.395491403313%6,721%8,147%2,648
35Esausantoss4.360.8059931392645%26,586%13,998%0,504
36Guiiiteer4.372.80332163491%15,265%19,626%0,312
37Pdrinmartins4.388.70531845671%21,069%14,151%0,314
38Laloucalinda4.505.0811.272962956%23,192%7,547%0,472
39Xrlwy4.516.6361.0742082161%20,112%19,367%0,093
40Maiconla4.520.2151.014982766%27,219%9,665%0,592
41Gayrda4.596.56326725612%22,846%9,363%0,749
42Micosete4.642.72631727680%21,451%8,517%0,000
43Rafinhaxaxa4.663.25327836480%17,266%12,950%0,000
44Prevasbn4.664.50946519930%20,000%4,086%0,000
45Kiotorubio4.676.2609751022544%26,051%10,462%0,410
46Joaofatel4.753.94126221640%24,428%8,015%0,000
47Jaktsuname4.765.74837538321%8,533%10,133%0,267
48Lucasdobunda4.814.28824618472%19,106%7,317%0,813
49Jasonca4.845.98120114591%29,353%6,965%0,498
50Mikebarbosa4.965.53339914610%15,288%3,509%0,000
51Laurabiaa4.975.6133929800%20,408%2,296%0,000
52Wevson4.993.603964882143%22,199%9,129%0,311
53Luedudu5.035.21128914372%12,803%4,844%0,692
54Peeneellopee5.091.55821413450%21,028%6,075%0,000
55Sosudo5.143.9654037670%16,625%1,737%0,000
56Binhojoabson5.180.843695821723%24,748%11,799%0,432
57Jkeey5.337.0842352591%25,106%0,851%0,426
58Lionhp5.413.9483042630%20,724%0,658%0,000
59Jackratozika5.430.165601711482%24,626%11,814%0,333
60Luizxfelipe5.464.84028910280%9,689%3,460%0,000
61Bbegu5.552.732867691451%16,724%7,958%0,115
62Yannnnluizzz5.609.4001.613791251%7,750%4,898%0,062
63Joaospricigo5.616.475615531174%19,024%8,618%0,650
64Ratinhocore5.864.2981.07823266%30,241%0,186%0,557
65Claytonxxxx5.910.34754852920%16,788%9,489%0,000
66Lilicotalina6.007.75359132990%16,751%5,415%0,000
67Coonies6.010.16955033950%17,273%6,000%0,000
68Pulgante6.062.03253841620%11,524%7,621%0,000
69Sombralu6.177.0335268601%11,407%1,521%0,190
70Luizapimente23.000.0006000%0,000%0,000%0,000
71Frisnaiperto23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
72Laynyy23.000.00027020%7,407%0,000%0,000
73Hellstay23.000.0002010%50,000%0,000%0,000
74Sgdghdoavv23.000.00016337491%30,061%22,699%0,613
75Gaaabizinhha23.000.0006211150%24,194%17,742%0,000
76Njoteva23.000.00029030%10,345%0,000%0,000
77Feriascombot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
78Gookiller23.000.0001554200%12,903%2,581%0,000
79Buccetaaa23.000.00037090%24,324%0,000%0,000
80Stiifflerr23.000.00014842332%22,297%28,378%1,351
81Asnovecaldas23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
82Iquekk23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
83Mctiagoooooo23.000.000890260%29,214%0,000%0,000
84Geeeetiopk23.000.00024021%8,333%0,000%4,167
85Botluzze23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
86Biglacoste23.000.00011010%9,091%0,000%0,000
87Lorddbatista23.000.00015050%33,333%0,000%0,000
88Gfjdgfdj23.000.0005010%20,000%0,000%0,000
89Joaomikk23.000.000630130%20,635%0,000%0,000
90Taalokkoo23.000.0006040%66,667%0,000%0,000
91Kracts23.000.0006220330%53,226%32,258%0,000
92Ratostarga23.000.00035050%14,286%0,000%0,000
93Milquarenta23.000.0006010%16,667%0,000%0,000
94Patricktorre23.000.0004020%50,000%0,000%0,000
95Reisdasurviv23.000.0007011%14,286%0,000%14,286
96Androigimo23.000.000190100%52,632%0,000%0,000
97Giovannath23.000.00052380%15,385%5,769%0,000
98Cafundinho23.000.000504100%20,000%8,000%0,000
99Vitorpicacho23.000.00022730%13,636%31,818%0,000
100Mnath23.000.000601220%36,667%1,667%0,000

Mitos Imp, bir yıl boyunca 1.202 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 2.194 kg peynir topladı! Mitos Imp 176 gün boyunca peynir peşinde koştu!