Çevrimiçi Moderatör Listesi

Mitos Imp


552.665 kabile arasından 35.943. sırada [ 58]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 186.498 18.061 3
Toplanan Toplam Peynir 46.394 22.538 17
Birinci Toplanan Peynir 2.403 39.520 25
Şaman Olarak Kurtarılanlar 37.209 21.985 2
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 3.159 53.372 42
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 236.841 173.920
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 756 36.559 24
Tamamlanan Bootcampler 0 322.027 126.971
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 1.025 43.376 19
Toplanan Toplam Peynir 255 44.920 15
Birinci Toplanan Peynir 13 40.754 14
Şaman Olarak Kurtarılanlar 204 41.771 10
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 17 40.562 11
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 23.366 1
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 4 44.469 13
Tamamlanan Bootcampler 0 46.455 16
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %24,876 44.793 20
Kurtarma Oranı %19,951 26.162 3
Birincilik Oranı %1,288 30.269 23
Şaman Peynir Oranı %0,405 40.189 26
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 16.777.215 34.664 14.222
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 182
Kurucu Mokitann
Topluluk/Oda BR/*Mitos Imp
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Beatrizxx214.28527.7489.1037.470668%26,921%32,806%2,407
2Isaschulz326.44722.7676.1186.712322%29,481%26,872%1,414
3Pequinn605.08011.8142.2912.811255%23,794%19,392%2,158
4Msemorroidas722.5748.1761.9912.515124%30,761%24,352%1,517
5Lokofirsta885.7857.3191.8382.022144%27,627%25,113%1,967
6Capitaoma911.69111.8481.7182.46974%20,839%14,500%0,625
7Kikerbidu937.5346.5841.6652.19272%33,293%25,289%1,094
8Gaydaeskina1.253.0633.4477991.202104%34,871%23,180%3,017
9Roomlucas1.338.4041.611499696157%43,203%30,975%9,746
10Jupajupa1.372.9484.8739361.65533%33,963%19,208%0,677
11Rajadaaa1.499.1382.57175685447%33,217%29,405%1,828
12Fermaech1.645.3193.4918021.09119%31,252%22,973%0,544
13Luaanaszx1.694.2887.9065371.19626%15,128%6,792%0,329
14Tamgela1.752.1375.7376591.10117%19,191%11,487%0,296
15Ratihochato1.788.1122.50576176718%30,619%30,379%0,719
16Tiririto1.909.0002.74245577323%28,191%16,594%0,839
17Xlucasxtudox2.020.6692.14836157530%26,769%16,806%1,397
18Luannew2.236.2915.7625976945%12,044%10,361%0,087
19Kuringamix2.254.2922.12633959115%27,799%15,945%0,706
20Eclonon2.297.0411.08430942421%39,114%28,506%1,937
21Whtwht2.453.4742.0003705397%26,950%18,500%0,350
22Marinhoblu2.553.4641.9023424996%26,236%17,981%0,315
23Trollcomvc2.600.11590217435023%38,803%19,291%2,550
24Anderimon3.073.2909322272556%27,361%24,356%0,644
25Selenares3.075.1465.3912134073%7,550%3,951%0,056
26Byyanaa3.131.0142.1002143652%17,381%10,191%0,095
27Claclela3.167.3601.6551743155%19,033%10,514%0,302
28Bgfjhg3.198.9951.6091953113%19,329%12,119%0,186
29Lucasdepi3.290.7231.1651752624%22,489%15,022%0,343
30Esausantoss3.351.4909931392645%26,586%13,998%0,504
31Xrlwy3.461.9351.0742082161%20,112%19,367%0,093
32Maiconla3.462.9121.014982766%27,219%9,665%0,592
33Kiotorubio3.572.2999751022544%26,051%10,462%0,410
34Wevson3.793.664964882143%22,199%9,129%0,311
35Ignaciomicee3.836.2772341089625%41,026%46,154%10,684
36Kaaamyykazee3.844.794223849927%44,395%37,668%12,108
37Binhojoabson3.925.544695821723%24,748%11,799%0,432
38Jackratozika4.100.781601711482%24,626%11,814%0,333
39Neyratoboy4.173.77331874672%21,069%23,270%0,629
40Bbegu4.186.109867691451%16,724%7,958%0,115
41Yannnnluizzz4.226.0381.613791251%7,750%4,898%0,062
42Joaospricigo4.232.932615531174%19,024%8,618%0,650
43Siviriino4.316.86931154780%25,080%17,363%0,000
44Manubasilio4.319.17740063690%17,250%15,750%0,000
45Mullchan4.329.395491403313%6,721%8,147%2,648
46Guiiiteer4.372.80332163491%15,265%19,626%0,312
47Pdrinmartins4.388.70531845671%21,069%14,151%0,314
48Ratinhocore4.404.5931.07823266%30,241%0,186%0,557
49Claytonxxxx4.442.24454852920%16,788%9,489%0,000
50Lilicotalina4.511.35259132990%16,751%5,415%0,000
51Coonies4.513.25355033950%17,273%6,000%0,000
52Pulgante4.550.68153841620%11,524%7,621%0,000
53Gayrda4.596.56324725582%23,482%10,122%0,810
54Sombralu4.629.6505268601%11,407%1,521%0,190
55Micosete4.642.72631727680%21,451%8,517%0,000
56Rafinhaxaxa4.663.25327836480%17,266%12,950%0,000
57Prevasbn4.664.50946519930%20,000%4,086%0,000
58Joaofatel4.753.94126221640%24,428%8,015%0,000
59Jaktsuname4.765.74837538321%8,533%10,133%0,267
60Lucasdobunda4.814.28824618472%19,106%7,317%0,813
61Jasonca4.845.98120114591%29,353%6,965%0,498
62Mikebarbosa4.965.53339914610%15,288%3,509%0,000
63Laurabiaa4.975.6133929800%20,408%2,296%0,000
64Luedudu5.035.21128914372%12,803%4,844%0,692
65Peeneellopee5.091.55821413450%21,028%6,075%0,000
66Sosudo5.143.9654037670%16,625%1,737%0,000
67Jkeey5.337.0842352591%25,106%0,851%0,426
68Lionhp5.413.9483042630%20,724%0,658%0,000
69Luizxfelipe5.464.84028910280%9,689%3,460%0,000
70Difns23.000.000744120%16,216%5,405%0,000
71Edilk23.000.000620100%16,129%0,000%0,000
72Podowskis23.000.000101040%3,960%0,000%0,000
73Ffaakkeepppp23.000.000313152%48,387%9,677%6,452
74Fakemanboyon23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
75Ratshoti23.000.00019154%26,316%5,263%21,053
76Maracabral23.000.00011913273%22,689%10,924%2,521
77Euotomes23.000.00050020%4,000%0,000%0,000
78Tadones23.000.00012910210%16,279%7,752%0,000
79Rafasratao23.000.0006010%16,667%0,000%0,000
80Fleykerrrrrr23.000.00076061%7,895%0,000%1,316
81Joaopasd23.000.00012021%16,667%0,000%8,333
82Gabrielemore23.000.00035050%14,286%0,000%0,000
83Luananva23.000.00094080%8,511%0,000%0,000
84Plodrinyy23.000.00011628553%47,414%24,138%2,586
85Analauraluan23.000.0001630240%14,724%0,000%0,000
86Blackgda23.000.00014000%0,000%0,000%0,000
87Apenasumsou23.000.00017659580%32,955%33,523%0,000
88Ratostarga23.000.00035050%14,286%0,000%0,000
89Oveiro23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
90Sbxs23.000.0005010%20,000%0,000%0,000
91Menudehackk23.000.00036100%0,000%2,778%0,000
92Lorddbatista23.000.00015050%33,333%0,000%0,000
93Nazabeto23.000.000752191%25,333%2,667%1,333
94Gfjdgfdj23.000.0005010%20,000%0,000%0,000
95Joaomikk23.000.000630130%20,635%0,000%0,000
96Avmuxat23.000.00044080%18,182%0,000%0,000
97Taalokkoo23.000.0006040%66,667%0,000%0,000
98Nikipool23.000.00051050%9,804%0,000%0,000
99Kracts23.000.0006220330%53,226%32,258%0,000
100Elizabhetzwy23.000.00017020%11,765%0,000%0,000

Mitos Imp, bir yıl boyunca 1.271 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 2.320 kg peynir topladı! Mitos Imp 186 gün boyunca peynir peşinde koştu!