Çevrimiçi Moderatör Listesi

Mitos Imp


652.501 kabile arasından 39.763. sırada [ 105]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 175.957 21.136 24
Toplanan Toplam Peynir 43.879 26.909 33
Birinci Toplanan Peynir 2.154 47.908 28
Şaman Olarak Kurtarılanlar 35.014 26.205 32
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 3.063 62.558 62
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 249.796 192.701
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 704 45.309 80
Tamamlanan Bootcampler 0 349.130 145.120
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 967 47.573 37
Toplanan Toplam Peynir 241 49.128 34
Birinci Toplanan Peynir 12 44.515 330
Şaman Olarak Kurtarılanlar 192 45.776 15
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 17 43.396 145
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 27.461 17.538
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 4 47.604 773
Tamamlanan Bootcampler 0 49.055 3.390
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %24,937 48.262 33
Kurtarma Oranı %19,899 28.084 66
Birincilik Oranı %1,224 33.416 31
Şaman Peynir Oranı %0,400 44.370 38
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 16.777.215 34.371 4.727
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 182
Kurucu Mokitann
Topluluk/Oda BR/*Mitos Imp
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Beatrizxx256.03427.7489.1037.470668%26,921%32,806%2,407
2Isaschulz375.99622.7676.1186.712322%29,481%26,872%1,414
3Msemorroidas806.6038.1761.9912.515124%30,761%24,352%1,517
4Lokofirsta985.1827.3191.8382.022144%27,627%25,113%1,967
5Capitaoma1.010.22511.8481.7182.46974%20,839%14,500%0,625
6Kikerbidu1.037.7896.5841.6652.19272%33,293%25,289%1,094
7Gaydaeskina1.381.9503.4477991.202104%34,871%23,180%3,017
8Roomlucas1.470.2441.611499696157%43,203%30,975%9,746
9Jupajupa1.509.0924.8739361.65533%33,963%19,208%0,677
10Rajadaaa1.645.3842.57175685447%33,217%29,405%1,828
11Fermaech1.807.8563.4918021.09119%31,252%22,973%0,544
12Luaanaszx1.862.2387.9075371.19726%15,139%6,791%0,329
13Tamgela1.926.2295.7376591.10117%19,191%11,487%0,296
14Ratihochato1.964.9632.50576176718%30,619%30,379%0,719
15Tiririto2.099.2262.74245577323%28,191%16,594%0,839
16Xlucasxtudox2.223.0502.14836157530%26,769%16,806%1,397
17Luannew2.465.8815.7625976945%12,044%10,361%0,087
18Kuringamix2.484.4912.12633959115%27,799%15,945%0,706
19Eclonon2.530.6721.08430942421%39,114%28,506%1,937
20Whtwht2.707.6392.0003705397%26,950%18,500%0,350
21Marinhoblu2.819.9031.9023424996%26,236%17,981%0,315
22Trollcomvc2.870.10690217435023%38,803%19,291%2,550
23Anderimon3.404.7289322272556%27,361%24,356%0,644
24Selenares3.409.7355.3912134073%7,550%3,951%0,056
25Byyanaa3.472.3082.1002143652%17,381%10,191%0,095
26Claclela3.512.8091.6551743155%19,033%10,514%0,302
27Bgfjhg3.549.1711.6091953113%19,329%12,119%0,186
28Lucasdepi3.653.0241.1651752624%22,489%15,022%0,343
29Esausantoss3.722.3619931392645%26,586%13,998%0,504
30Ignaciomicee3.836.2772341089625%41,026%46,154%10,684
31Laloucalinda3.836.5891.272962956%23,192%7,547%0,472
32Kaaamyykazee3.844.794223849927%44,395%37,668%12,108
33Xrlwy3.848.1871.0742082161%20,112%19,367%0,093
34Maiconla3.849.5111.014982766%27,219%9,665%0,592
35Kiotorubio3.974.7069751022544%26,051%10,462%0,410
36Neyratoboy4.173.77331874672%21,069%23,270%0,629
37Wevson4.227.581964882143%22,199%9,129%0,311
38Siviriino4.316.86931154780%25,080%17,363%0,000
39Manubasilio4.319.17740063690%17,250%15,750%0,000
40Mullchan4.329.395491403313%6,721%8,147%2,648
41Guiiiteer4.372.80332163491%15,265%19,626%0,312
42Binhojoabson4.377.568695821723%24,748%11,799%0,432
43Pdrinmartins4.388.70531845671%21,069%14,151%0,314
44Jackratozika4.576.215601711482%24,626%11,814%0,333
45Gayrda4.596.56324725582%23,482%10,122%0,810
46Micosete4.642.72631727680%21,451%8,517%0,000
47Rafinhaxaxa4.663.25327836480%17,266%12,950%0,000
48Prevasbn4.664.50946519930%20,000%4,086%0,000
49Bbegu4.673.153867691451%16,724%7,958%0,115
50Yannnnluizzz4.718.3721.613791251%7,750%4,898%0,062
51Joaospricigo4.725.175615531174%19,024%8,618%0,650
52Joaofatel4.753.94126221640%24,428%8,015%0,000
53Jaktsuname4.765.74837538321%8,533%10,133%0,267
54Lucasdobunda4.814.28824618472%19,106%7,317%0,813
55Jasonca4.845.98120114591%29,353%6,965%0,498
56Ratinhocore4.918.7181.07823266%30,241%0,186%0,557
57Claytonxxxx4.959.08554852920%16,788%9,489%0,000
58Mikebarbosa4.965.53339914610%15,288%3,509%0,000
59Laurabiaa4.975.6133929800%20,408%2,296%0,000
60Luedudu5.035.21128914372%12,803%4,844%0,692
61Lilicotalina5.035.81059132990%16,751%5,415%0,000
62Coonies5.037.83255033950%17,273%6,000%0,000
63Pulgante5.078.98253841620%11,524%7,621%0,000
64Peeneellopee5.091.55821413450%21,028%6,075%0,000
65Sosudo5.143.9654037670%16,625%1,737%0,000
66Sombralu5.166.7165268601%11,407%1,521%0,190
67Jkeey5.337.0842352591%25,106%0,851%0,426
68Lionhp5.413.9483042630%20,724%0,658%0,000
69Luizxfelipe5.464.84028910280%9,689%3,460%0,000
70Inmaginex23.000.0001042140%13,462%1,923%0,000
71Njoteva23.000.00029030%10,345%0,000%0,000
72Alicimarisi23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
73Hjddsh23.000.0009000%0,000%0,000%0,000
74Lariiiiiiis23.000.00016010%6,250%0,000%0,000
75Feriascombot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
76Aleguara23.000.00011520320%27,826%17,391%0,000
77Gookiller23.000.0001554200%12,903%2,581%0,000
78Guilsantos23.000.0002000%0,000%0,000%0,000
79Buccetaaa23.000.00037090%24,324%0,000%0,000
80Wyfofos23.000.00015010%6,667%0,000%0,000
81Dioheart23.000.0006040%66,667%0,000%0,000
82Stiifflerr23.000.00014842332%22,297%28,378%1,351
83Difns23.000.000744120%16,216%5,405%0,000
84Edilk23.000.000620100%16,129%0,000%0,000
85Podowskis23.000.000101040%3,960%0,000%0,000
86Ffaakkeepppp23.000.000313152%48,387%9,677%6,452
87Fakemanboyon23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
88Ratshoti23.000.00019154%26,316%5,263%21,053
89Maracabral23.000.00011913273%22,689%10,924%2,521
90Euotomes23.000.00050020%4,000%0,000%0,000
91Tadones23.000.00012910210%16,279%7,752%0,000
92Rafasratao23.000.0006010%16,667%0,000%0,000
93Fleykerrrrrr23.000.00076061%7,895%0,000%1,316
94Joaopasd23.000.00012021%16,667%0,000%8,333
95Gabrielemore23.000.00035050%14,286%0,000%0,000
96Luananva23.000.00094080%8,511%0,000%0,000
97Plodrinyy23.000.00011628553%47,414%24,138%2,586
98Analauraluan23.000.0001630240%14,724%0,000%0,000
99Blackgda23.000.00014000%0,000%0,000%0,000
100Apenasumsou23.000.00017659580%32,955%33,523%0,000

Mitos Imp, bir yıl boyunca 1.202 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 2.194 kg peynir topladı! Mitos Imp 176 gün boyunca peynir peşinde koştu!