Kalıntı Parçası Takas Et | Sürüm 1.177 | Çevrimiçi Moderatör Listesi

Mitos Imp


529.042 kabile arasından 35.606. sırada [ 9]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 186.498 17.775 58
Toplanan Toplam Peynir 46.394 22.129 69
Birinci Toplanan Peynir 2.403 38.914 71
Şaman Olarak Kurtarılanlar 37.209 21.604 83
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 3.159 51.704 67
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 369.923 108.357
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 756 35.659 113
Tamamlanan Bootcampler 0 356.432 21.289
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 1.025 42.822 14
Toplanan Toplam Peynir 255 44.341 12
Birinci Toplanan Peynir 13 40.383 6
Şaman Olarak Kurtarılanlar 204 41.292 14
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 17 40.065 2
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 22.250 50
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 4 43.894 17
Tamamlanan Bootcampler 0 45.991 3
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %24,876 44.051 1
Kurtarma Oranı %19,951 25.805 38
Birincilik Oranı %1,288 30.350 30
Şaman Peynir Oranı %0,405 39.547 1
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 16.777.215 33.177 18.186
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 182
Kurucu Mokitann
Topluluk/Oda BR/*Mitos Imp
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Beatrizxx200.28827.7489.1037.470668%26,921%32,806%2,407
2Isaschulz311.12122.7676.1186.712322%29,481%26,872%1,414
3Pequinn577.09211.8142.2912.811255%23,794%19,392%2,158
4Msemorroidas697.8988.1761.9912.515124%30,761%24,352%1,517
5Lokofirsta868.2827.3191.8382.022144%27,627%25,113%1,967
6Capitaoma901.70911.8481.7182.46974%20,839%14,500%0,625
7Kikerbidu925.4276.5841.6652.19272%33,293%25,289%1,094
8Gaydaeskina1.208.7133.4477991.202104%34,871%23,180%3,017
9Roomlucas1.300.6031.611499696157%43,203%30,975%9,746
10Jupajupa1.337.5384.8739361.65533%33,963%19,208%0,677
11Rajadaaa1.464.4482.57175685447%33,217%29,405%1,828
12Fermaech1.608.6553.4918021.09119%31,252%22,973%0,544
13Luaanaszx1.656.0977.9065371.19626%15,128%6,792%0,329
14Tamgela1.712.9065.7376591.10117%19,191%11,487%0,296
15Ratihochato1.747.9422.50576176718%30,619%30,379%0,719
16Tiririto1.865.6652.74245577323%28,191%16,594%0,839
17Xlucasxtudox1.974.2702.14836157530%26,769%16,806%1,397
18Luannew2.185.4465.7625976945%12,044%10,361%0,087
19Kuringamix2.202.1662.12633959115%27,799%15,945%0,706
20Eclonon2.243.2581.08430942421%39,114%28,506%1,937
21Whtwht2.396.4142.0003705397%26,950%18,500%0,350
22Marinhoblu2.493.8241.9023424996%26,236%17,981%0,315
23Trollcomvc2.537.73890217435023%38,803%19,291%2,550
24Anderimon2.998.8949322272556%27,361%24,356%0,644
25Selenares3.000.9915.3912134073%7,550%3,951%0,056
26Byyanaa3.055.5582.1002143652%17,381%10,191%0,095
27Claclela3.090.3831.6551743155%19,033%10,514%0,302
28Bgfjhg3.121.3861.6091953113%19,329%12,119%0,186
29Lucasdepi3.210.2871.1651752624%22,489%15,022%0,343
30Esausantoss3.269.0299931392645%26,586%13,998%0,504
31Xrlwy3.376.5601.0742082161%20,112%19,367%0,093
32Maiconla3.376.8061.014982766%27,219%9,665%0,592
33Kiotorubio3.482.8699751022544%26,051%10,462%0,410
34Wevson3.697.695964882143%22,199%9,129%0,311
35Binhojoabson3.825.669695821723%24,748%11,799%0,432
36Ignaciomicee3.836.2772341089625%41,026%46,154%10,684
37Kaaamyykazee3.844.794223849927%44,395%37,668%12,108
38Jackratozika3.996.027601711482%24,626%11,814%0,333
39Bbegu4.079.247867691451%16,724%7,958%0,115
40Yannnnluizzz4.118.0871.613791251%7,750%4,898%0,062
41Joaospricigo4.124.533615531174%19,024%8,618%0,650
42Neyratoboy4.173.77331874672%21,069%23,270%0,629
43Ratinhocore4.292.0641.07823266%30,241%0,186%0,557
44Siviriino4.316.86931154780%25,080%17,363%0,000
45Manubasilio4.319.17740063690%17,250%15,750%0,000
46Claytonxxxx4.329.20754852920%16,788%9,489%0,000
47Mullchan4.329.395491403313%6,721%8,147%2,648
48Guiiiteer4.372.80332163491%15,265%19,626%0,312
49Pdrinmartins4.388.70531845671%21,069%14,151%0,314
50Lilicotalina4.396.69259132990%16,751%5,415%0,000
51Coonies4.398.53855033950%17,273%6,000%0,000
52Pulgante4.435.11153841620%11,524%7,621%0,000
53Sombralu4.512.3435268601%11,407%1,521%0,190
54Gayrda4.596.56324725582%23,482%10,122%0,810
55Micosete4.642.72631727680%21,451%8,517%0,000
56Rafinhaxaxa4.663.25327836480%17,266%12,950%0,000
57Prevasbn4.664.50946519930%20,000%4,086%0,000
58Joaofatel4.753.94126221640%24,428%8,015%0,000
59Jaktsuname4.765.74837538321%8,533%10,133%0,267
60Lucasdobunda4.814.28824618472%19,106%7,317%0,813
61Jasonca4.845.98120114591%29,353%6,965%0,498
62Mikebarbosa4.965.53339914610%15,288%3,509%0,000
63Laurabiaa4.975.6133929800%20,408%2,296%0,000
64Luedudu5.035.21128914372%12,803%4,844%0,692
65Peeneellopee5.091.55821413450%21,028%6,075%0,000
66Sosudo5.143.9654037670%16,625%1,737%0,000
67Jkeey5.337.0842352591%25,106%0,851%0,426
68Lionhp5.413.9483042630%20,724%0,658%0,000
69Luizxfelipe5.464.84028910280%9,689%3,460%0,000
70Difns23.000.000744120%16,216%5,405%0,000
71Edilk23.000.000620100%16,129%0,000%0,000
72Podowskis23.000.000101040%3,960%0,000%0,000
73Ffaakkeepppp23.000.000313152%48,387%9,677%6,452
74Fakemanboyon23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
75Ratshoti23.000.00019154%26,316%5,263%21,053
76Maracabral23.000.00011913273%22,689%10,924%2,521
77Euotomes23.000.00050020%4,000%0,000%0,000
78Tadones23.000.00012910210%16,279%7,752%0,000
79Rafasratao23.000.0006010%16,667%0,000%0,000
80Fleykerrrrrr23.000.00076061%7,895%0,000%1,316
81Joaopasd23.000.00012021%16,667%0,000%8,333
82Gabrielemore23.000.00035050%14,286%0,000%0,000
83Luananva23.000.00094080%8,511%0,000%0,000
84Plodrinyy23.000.00011628553%47,414%24,138%2,586
85Analauraluan23.000.0001630240%14,724%0,000%0,000
86Blackgda23.000.00014000%0,000%0,000%0,000
87Apenasumsou23.000.00017659580%32,955%33,523%0,000
88Ratostarga23.000.00035050%14,286%0,000%0,000
89Oveiro23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
90Sbxs23.000.0005010%20,000%0,000%0,000
91Menudehackk23.000.00036100%0,000%2,778%0,000
92Lorddbatista23.000.00015050%33,333%0,000%0,000
93Nazabeto23.000.000752191%25,333%2,667%1,333
94Gfjdgfdj23.000.0005010%20,000%0,000%0,000
95Joaomikk23.000.000630130%20,635%0,000%0,000
96Avmuxat23.000.00044080%18,182%0,000%0,000
97Taalokkoo23.000.0006040%66,667%0,000%0,000
98Nikipool23.000.00051050%9,804%0,000%0,000
99Kracts23.000.0006220330%53,226%32,258%0,000
100Elizabhetzwy23.000.00017020%11,765%0,000%0,000

Mitos Imp, bir yıl boyunca 1.271 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 2.320 kg peynir topladı! Mitos Imp 186 gün boyunca peynir peşinde koştu!