Çevrimiçi Moderatör Listesi

Mitos Imp


715.629 kabile arasından 42.380. sırada [ 7]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 175.969 23.633 10
Toplanan Toplam Peynir 43.882 29.662 5
Birinci Toplanan Peynir 2.154 51.694 3
Şaman Olarak Kurtarılanlar 35.014 28.530 5
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 3.063 68.539 14
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 111.539 178.148
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 704 50.177 12
Tamamlanan Bootcampler 0 253.457 315.911
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 967 50.739 6
Toplanan Toplam Peynir 241 52.335 6
Birinci Toplanan Peynir 12 47.639 7
Şaman Olarak Kurtarılanlar 192 48.825 7
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 17 46.615 10
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 48.451 8
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 4 51.645 7
Tamamlanan Bootcampler 0 55.605 7
Yarış
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 210.211 148.848
Tamamlananlar 0 187.808 155.543
Birincilikler 0 135.693 170.876
Podiums 0 168.390 161.225
Completion Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Birincilik Oranı %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Podium Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
 
Hayatta Kalma
İstatistik Sıra Değişim
Tur 7 127.766 465
Number of Times Shaman 0 171.949 160.164
Killed Mice 0 169.612 160.941
Rounds Survived 1 127.700 3.084
Shaman Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Kill Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Survival Ratio %14,286 Mevcut Değil Mevcut Değil
Yarış Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 53.224 17
Tamamlananlar 0 50.886 15
Birincilikler 0 45.706 20
Podiums 0 48.843 13
 
Hayatta Kalma Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 53.614 23
Number of Times Shaman 0 48.805 12
Killed Mice 0 51.659 17
Rounds Survived 0 51.519 16
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %24,937 50.918 5
Kurtarma Oranı %19,898 28.221 1
Birincilik Oranı %1,224 34.475 3
Şaman Peynir Oranı %0,400 47.320 6
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 16.777.215 50.849 3.194
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 182
Kurucu Mokitann
Topluluk/Oda BR/*Mitos Imp
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Beatrizxx286.30627.7489.1037.470668%26,921%32,806%2,407
2Isaschulz413.22422.7676.1186.712322%29,481%26,872%1,414
3Msemorroidas873.3208.1761.9912.515124%30,761%24,352%1,517
4Lokofirsta1.070.4567.3191.8382.022144%27,627%25,113%1,967
5Capitaoma1.096.40211.8481.7182.46974%20,839%14,500%0,625
6Kikerbidu1.124.9976.5841.6652.19272%33,293%25,289%1,094
7Gaydaeskina1.487.4823.4477991.202104%34,871%23,180%3,017
8Roomlucas1.581.3761.611499696157%43,203%30,975%9,746
9Jupajupa1.623.6744.8739361.65533%33,963%19,208%0,677
10Rajadaaa1.770.2232.57175685447%33,217%29,405%1,828
11Fermaech1.946.2133.4918021.09119%31,252%22,973%0,544
12Luaanaszx2.006.4267.9075371.19726%15,139%6,791%0,329
13Tamgela2.075.6355.7376591.10117%19,191%11,487%0,296
14Ratihochato2.116.5502.50576176718%30,619%30,379%0,719
15Tiririto2.263.6062.74245577323%28,191%16,594%0,839
16Xlucasxtudox2.399.0762.14836157530%26,769%16,806%1,397
17Luannew2.666.4535.7625976945%12,044%10,361%0,087
18Kuringamix2.686.4892.12633959115%27,799%15,945%0,706
19Eclonon2.736.3291.08430942421%39,114%28,506%1,937
20Whtwht2.932.5062.0003705397%26,950%18,500%0,350
21Marinhoblu3.056.7131.9023424996%26,236%17,981%0,315
22Trollcomvc3.112.04190217435023%38,803%19,291%2,550
23Anderimon3.708.5449322272556%27,361%24,356%0,644
24Selenares3.717.3635.3912134073%7,550%3,951%0,056
25Byyanaa3.786.6262.1002143652%17,381%10,191%0,095
26Claclela3.832.2391.6551743155%19,033%10,514%0,302
27Ignaciomicee3.836.2772341089625%41,026%46,154%10,684
28Kaaamyykazee3.844.794223849927%44,395%37,668%12,108
29Bgfjhg3.872.9781.6091953113%19,329%12,119%0,186
30Lucasdepi3.990.1631.1651752624%22,489%15,022%0,343
31Esausantoss4.069.0709931392645%26,586%13,998%0,504
32Neyratoboy4.173.77331874672%21,069%23,270%0,629
33Laloucalinda4.200.3231.272962956%23,192%7,547%0,472
34Xrlwy4.211.6031.0742082161%20,112%19,367%0,093
35Maiconla4.214.5761.014982766%27,219%9,665%0,592
36Siviriino4.316.86931154780%25,080%17,363%0,000
37Manubasilio4.319.17740063690%17,250%15,750%0,000
38Mullchan4.329.395491403313%6,721%8,147%2,648
39Kiotorubio4.356.9519751022544%26,051%10,462%0,410
40Guiiiteer4.372.80332163491%15,265%19,626%0,312
41Pdrinmartins4.388.70531845671%21,069%14,151%0,314
42Gayrda4.596.56325925612%23,552%9,653%0,772
43Micosete4.642.72631727680%21,451%8,517%0,000
44Wevson4.646.728964882143%22,199%9,129%0,311
45Rafinhaxaxa4.663.25327836480%17,266%12,950%0,000
46Prevasbn4.664.50946519930%20,000%4,086%0,000
47Joaofatel4.753.94126221640%24,428%8,015%0,000
48Jaktsuname4.765.74837538321%8,533%10,133%0,267
49Lucasdobunda4.814.28824618472%19,106%7,317%0,813
50Binhojoabson4.818.056695821723%24,748%11,799%0,432
51Jasonca4.845.98120114591%29,353%6,965%0,498
52Mikebarbosa4.965.53339914610%15,288%3,509%0,000
53Laurabiaa4.975.6133929800%20,408%2,296%0,000
54Luedudu5.035.21128914372%12,803%4,844%0,692
55Jackratozika5.045.559601711482%24,626%11,814%0,333
56Peeneellopee5.091.55821413450%21,028%6,075%0,000
57Sosudo5.143.9654037670%16,625%1,737%0,000
58Bbegu5.157.040867691451%16,724%7,958%0,115
59Yannnnluizzz5.209.0381.613791251%7,750%4,898%0,062
60Joaospricigo5.216.178615531174%19,024%8,618%0,650
61Jkeey5.337.0842352591%25,106%0,851%0,426
62Lionhp5.413.9483042630%20,724%0,658%0,000
63Ratinhocore5.440.5441.07823266%30,241%0,186%0,557
64Luizxfelipe5.464.84028910280%9,689%3,460%0,000
65Claytonxxxx5.484.09954852920%16,788%9,489%0,000
66Lilicotalina5.572.44359132990%16,751%5,415%0,000
67Coonies5.574.70355033950%17,273%6,000%0,000
68Pulgante5.621.85153841620%11,524%7,621%0,000
69Sombralu5.724.3555268601%11,407%1,521%0,190
70Heroofro23.000.0009034212%23,333%37,778%2,222
71Hhgehh23.000.00034020%5,882%0,000%0,000
72Guiiihmito23.000.0008010%12,500%0,000%0,000
73Carolvsjunin23.000.0001303122%9,231%2,308%1,538
74Mcbrunaum23.000.00072030%4,167%0,000%0,000
75Shandowhard23.000.000611891%14,754%29,508%1,639
76Precurando23.000.000823105%12,195%3,659%6,098
77Kakadiinh23.000.00014080%57,143%0,000%0,000
78Dragonxei23.000.00027050%18,519%0,000%0,000
79Suquinhoruim23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
80Hipinosdsono23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
81Macmatvivi23.000.000231440%17,391%60,870%0,000
82Disthati23.000.00020940%20,000%45,000%0,000
83Edilk23.000.000620100%16,129%0,000%0,000
84Fakemanboyon23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
85Maracabral23.000.00011913273%22,689%10,924%2,521
86Tadones23.000.00012910210%16,279%7,752%0,000
87Fleykerrrrrr23.000.00076061%7,895%0,000%1,316
88Joaopasd23.000.00012021%16,667%0,000%8,333
89Gabrielemore23.000.00035050%14,286%0,000%0,000
90Plodrinyy23.000.00011628553%47,414%24,138%2,586
91Analauraluan23.000.0001630240%14,724%0,000%0,000
92Bielgalinho23.000.00060280%13,333%3,333%0,000
93Tomartodyy23.000.00015825320%20,253%15,823%0,000
94Queridalala23.000.0001000%0,000%0,000%0,000
95Jgsonik23.000.00037050%13,514%0,000%0,000
96Tsuytsuy23.000.00037030%8,108%0,000%0,000
97Yewlih23.000.00016130430%26,708%18,634%0,000
98Maxhbo23.000.00030281%26,667%6,667%3,333
99Ometaleiroco23.000.0001036210%20,388%5,825%0,000
100Lauramarju23.000.00076020%2,632%0,000%0,000

Mitos Imp, bir yıl boyunca 1.202 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 2.194 kg peynir topladı! Mitos Imp 176 gün boyunca peynir peşinde koştu!