Sürüm 1.199 | Çevrimiçi Moderatör Listesi

Mitos Imp


571.197 kabile arasından 36.535. sırada [ 52]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 186.499 18.254 19
Toplanan Toplam Peynir 46.395 22.907 70
Birinci Toplanan Peynir 2.403 39.960 83
Şaman Olarak Kurtarılanlar 37.209 22.309 44
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 3.159 54.658 81
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 48.441 469.858
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 756 37.356 22
Tamamlanan Bootcampler 0 186.111 346.040
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 1.025 43.986 33
Toplanan Toplam Peynir 255 45.567 32
Birinci Toplanan Peynir 13 41.191 23
Şaman Olarak Kurtarılanlar 204 42.347 24
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 17 41.166 24
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 24.260 50
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 4 45.134 29
Tamamlanan Bootcampler 0 46.949 28
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %24,877 45.600 33
Kurtarma Oranı %19,951 26.557 59
Birincilik Oranı %1,288 30.424 35
Şaman Peynir Oranı %0,405 40.862 29
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 16.777.215 27.719 16.505
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 182
Kurucu Mokitann
Topluluk/Oda BR/*Mitos Imp
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Beatrizxx223.71727.7489.1037.470668%26,921%32,806%2,407
2Isaschulz337.36122.7676.1186.712322%29,481%26,872%1,414
3Pequinn623.03711.8142.2912.811255%23,794%19,392%2,158
4Msemorroidas740.4038.1761.9912.515124%30,761%24,352%1,517
5Lokofirsta904.2907.3191.8382.022144%27,627%25,113%1,967
6Capitaoma928.24811.8481.7182.46974%20,839%14,500%0,625
7Kikerbidu954.7006.5841.6652.19272%33,293%25,289%1,094
8Gaydaeskina1.281.4453.4477991.202104%34,871%23,180%3,017
9Roomlucas1.364.9631.611499696157%43,203%30,975%9,746
10Jupajupa1.399.6514.8739361.65533%33,963%19,208%0,677
11Rajadaaa1.526.7892.57175685447%33,217%29,405%1,828
12Fermaech1.675.8563.4918021.09119%31,252%22,973%0,544
13Luaanaszx1.725.3967.9075371.19726%15,139%6,791%0,329
14Tamgela1.784.5965.7376591.10117%19,191%11,487%0,296
15Ratihochato1.821.2202.50576176718%30,619%30,379%0,719
16Tiririto1.944.4282.74245577323%28,191%16,594%0,839
17Xlucasxtudox2.058.2992.14836157530%26,769%16,806%1,397
18Luannew2.279.3005.7625976945%12,044%10,361%0,087
19Kuringamix2.297.2892.12633959115%27,799%15,945%0,706
20Eclonon2.340.7091.08430942421%39,114%28,506%1,937
21Whtwht2.500.9902.0003705397%26,950%18,500%0,350
22Marinhoblu2.603.2191.9023424996%26,236%17,981%0,315
23Trollcomvc2.650.37090217435023%38,803%19,291%2,550
24Anderimon3.134.5169322272556%27,361%24,356%0,644
25Selenares3.136.7045.3912134073%7,550%3,951%0,056
26Byyanaa3.193.9802.1002143652%17,381%10,191%0,095
27Claclela3.231.0031.6551743155%19,033%10,514%0,302
28Bgfjhg3.263.4971.6091953113%19,329%12,119%0,186
29Lucasdepi3.357.2881.1651752624%22,489%15,022%0,343
30Esausantoss3.419.2929931392645%26,586%13,998%0,504
31Xrlwy3.532.5471.0742082161%20,112%19,367%0,093
32Maiconla3.533.2631.014982766%27,219%9,665%0,592
33Kiotorubio3.645.3009751022544%26,051%10,462%0,410
34Ignaciomicee3.836.2772341089625%41,026%46,154%10,684
35Kaaamyykazee3.844.794223849927%44,395%37,668%12,108
36Wevson3.872.276964882143%22,199%9,129%0,311
37Binhojoabson4.007.339695821723%24,748%11,799%0,432
38Neyratoboy4.173.77331874672%21,069%23,270%0,629
39Jackratozika4.186.787601711482%24,626%11,814%0,333
40Bbegu4.274.388867691451%16,724%7,958%0,115
41Yannnnluizzz4.315.3521.613791251%7,750%4,898%0,062
42Siviriino4.316.86931154780%25,080%17,363%0,000
43Manubasilio4.319.17740063690%17,250%15,750%0,000
44Joaospricigo4.322.246615531174%19,024%8,618%0,650
45Mullchan4.329.395491403313%6,721%8,147%2,648
46Guiiiteer4.372.80332163491%15,265%19,626%0,312
47Pdrinmartins4.388.70531845671%21,069%14,151%0,314
48Ratinhocore4.497.7241.07823266%30,241%0,186%0,557
49Claytonxxxx4.536.42054852920%16,788%9,489%0,000
50Gayrda4.596.56324725582%23,482%10,122%0,810
51Lilicotalina4.606.89259132990%16,751%5,415%0,000
52Coonies4.608.82655033950%17,273%6,000%0,000
53Micosete4.642.72631727680%21,451%8,517%0,000
54Pulgante4.647.02253841620%11,524%7,621%0,000
55Rafinhaxaxa4.663.25327836480%17,266%12,950%0,000
56Prevasbn4.664.50946519930%20,000%4,086%0,000
57Sombralu4.727.5865268601%11,407%1,521%0,190
58Joaofatel4.753.94126221640%24,428%8,015%0,000
59Jaktsuname4.765.74837538321%8,533%10,133%0,267
60Lucasdobunda4.814.28824618472%19,106%7,317%0,813
61Jasonca4.845.98120114591%29,353%6,965%0,498
62Mikebarbosa4.965.53339914610%15,288%3,509%0,000
63Laurabiaa4.975.6133929800%20,408%2,296%0,000
64Luedudu5.035.21128914372%12,803%4,844%0,692
65Peeneellopee5.091.55821413450%21,028%6,075%0,000
66Sosudo5.143.9654037670%16,625%1,737%0,000
67Jkeey5.337.0842352591%25,106%0,851%0,426
68Lionhp5.413.9483042630%20,724%0,658%0,000
69Luizxfelipe5.464.84028910280%9,689%3,460%0,000
70Botluzze23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
71Davidspider23.000.000780181%23,077%0,000%1,282
72Biglacoste23.000.00011010%9,091%0,000%0,000
73Asnovecaldas23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
74Opegadorfoda23.000.00015228480%31,579%18,421%0,000
75Iquekk23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
76Ygorcamaro23.000.00023660%26,087%26,087%0,000
77Mctiagoooooo23.000.000890260%29,214%0,000%0,000
78Xdjidi23.000.00023040%17,391%0,000%0,000
79Pepapalomao23.000.0006000%0,000%0,000%0,000
80Geeeetiopk23.000.00024021%8,333%0,000%4,167
81Mthpo23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
82Tomartodyy23.000.00015825320%20,253%15,823%0,000
83Pllmona23.000.000158050%3,165%0,000%0,000
84Queridalala23.000.0001000%0,000%0,000%0,000
85Rebssm23.000.0001573220%14,013%1,911%0,000
86Jgsonik23.000.00037050%13,514%0,000%0,000
87Tsuytsuy23.000.00037030%8,108%0,000%0,000
88Guipopg23.000.0007000%0,000%0,000%0,000
89Yewlih23.000.00016130430%26,708%18,634%0,000
90Maxhbo23.000.00030281%26,667%6,667%3,333
91Cachuno23.000.0005020%40,000%0,000%0,000
92Ometaleiroco23.000.0001036210%20,388%5,825%0,000
93Mistersond23.000.00018020%11,111%0,000%0,000
94Olende23.000.00023070%30,435%0,000%0,000
95Lauramarju23.000.00076020%2,632%0,000%0,000
96Sosrei23.000.00026032%11,539%0,000%7,692
97Bielgalinho23.000.00060280%13,333%3,333%0,000
98Heroofro23.000.0009034212%23,333%37,778%2,222
99Hhgehh23.000.00034020%5,882%0,000%0,000
100Guiiihmito23.000.0008010%12,500%0,000%0,000

Mitos Imp, bir yıl boyunca 1.271 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 2.320 kg peynir topladı! Mitos Imp 186 gün boyunca peynir peşinde koştu!