Çevrimiçi Moderatör Listesi

Mitos Imp


545.844 kabile arasından 35.894. sırada [ 86]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 186.498 18.008 48
Toplanan Toplam Peynir 46.394 22.524 78
Birinci Toplanan Peynir 2.403 39.428 17
Şaman Olarak Kurtarılanlar 37.209 21.993 39
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 3.159 53.077 52
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 299.271 32.964
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 756 36.365 47
Tamamlanan Bootcampler 0 437.972 95.981
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 1.025 43.298 64
Toplanan Toplam Peynir 255 44.827 61
Birinci Toplanan Peynir 13 40.698 62
Şaman Olarak Kurtarılanlar 204 41.693 59
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 17 40.509 71
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 23.184 67
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 4 44.362 64
Tamamlanan Bootcampler 0 46.375 48
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %24,876 44.723 87
Kurtarma Oranı %19,951 26.223 4
Birincilik Oranı %1,288 30.340 43
Şaman Peynir Oranı %0,405 40.028 70
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 16.777.215 41.673 2.113
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 182
Kurucu Mokitann
Topluluk/Oda BR/*Mitos Imp
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Beatrizxx209.31227.7489.1037.470668%26,921%32,806%2,407
2Isaschulz320.88222.7676.1186.712322%29,481%26,872%1,414
3Pequinn594.47511.8142.2912.811255%23,794%19,392%2,158
4Msemorroidas714.4848.1761.9912.515124%30,761%24,352%1,517
5Lokofirsta881.6867.3191.8382.022144%27,627%25,113%1,967
6Capitaoma911.19011.8481.7182.46974%20,839%14,500%0,625
7Kikerbidu935.9556.5841.6652.19272%33,293%25,289%1,094
8Gaydaeskina1.237.6803.4477991.202104%34,871%23,180%3,017
9Roomlucas1.326.7271.611499696157%43,203%30,975%9,746
10Jupajupa1.361.9974.8739361.65533%33,963%19,208%0,677
11Rajadaaa1.489.1932.57175685447%33,217%29,405%1,828
12Fermaech1.634.7713.4918021.09119%31,252%22,973%0,544
13Luaanaszx1.683.5177.9065371.19626%15,128%6,792%0,329
14Tamgela1.740.9545.7376591.10117%19,191%11,487%0,296
15Ratihochato1.776.7002.50576176718%30,619%30,379%0,719
16Tiririto1.896.8592.74245577323%28,191%16,594%0,839
17Xlucasxtudox2.007.8942.14836157530%26,769%16,806%1,397
18Luannew2.221.5895.7625976945%12,044%10,361%0,087
19Kuringamix2.239.5112.12633959115%27,799%15,945%0,706
20Eclonon2.281.9741.08430942421%39,114%28,506%1,937
21Whtwht2.437.2072.0003705397%26,950%18,500%0,350
22Marinhoblu2.536.4461.9023424996%26,236%17,981%0,315
23Trollcomvc2.582.75890217435023%38,803%19,291%2,550
24Anderimon3.052.2179322272556%27,361%24,356%0,644
25Selenares3.054.0235.3912134073%7,550%3,951%0,056
26Byyanaa3.109.4842.1002143652%17,381%10,191%0,095
27Claclela3.145.6511.6551743155%19,033%10,514%0,302
28Bgfjhg3.177.0301.6091953113%19,329%12,119%0,186
29Lucasdepi3.267.9271.1651752624%22,489%15,022%0,343
30Esausantoss3.328.1909931392645%26,586%13,998%0,504
31Xrlwy3.437.7991.0742082161%20,112%19,367%0,093
32Maiconla3.438.8651.014982766%27,219%9,665%0,592
33Kiotorubio3.547.1329751022544%26,051%10,462%0,410
34Wevson3.766.833964882143%22,199%9,129%0,311
35Ignaciomicee3.836.2772341089625%41,026%46,154%10,684
36Kaaamyykazee3.844.794223849927%44,395%37,668%12,108
37Binhojoabson3.897.689695821723%24,748%11,799%0,432
38Jackratozika4.071.652601711482%24,626%11,814%0,333
39Bbegu4.156.313867691451%16,724%7,958%0,115
40Neyratoboy4.173.77331874672%21,069%23,270%0,629
41Yannnnluizzz4.196.0321.613791251%7,750%4,898%0,062
42Joaospricigo4.202.896615531174%19,024%8,618%0,650
43Siviriino4.316.86931154780%25,080%17,363%0,000
44Manubasilio4.319.17740063690%17,250%15,750%0,000
45Mullchan4.329.395491403313%6,721%8,147%2,648
46Guiiiteer4.372.80332163491%15,265%19,626%0,312
47Ratinhocore4.373.4061.07823266%30,241%0,186%0,557
48Pdrinmartins4.388.70531845671%21,069%14,151%0,314
49Claytonxxxx4.410.72354852920%16,788%9,489%0,000
50Lilicotalina4.479.32659132990%16,751%5,415%0,000
51Coonies4.481.21155033950%17,273%6,000%0,000
52Pulgante4.518.42153841620%11,524%7,621%0,000
53Gayrda4.596.56324725582%23,482%10,122%0,810
54Sombralu4.596.9075268601%11,407%1,521%0,190
55Micosete4.642.72631727680%21,451%8,517%0,000
56Rafinhaxaxa4.663.25327836480%17,266%12,950%0,000
57Prevasbn4.664.50946519930%20,000%4,086%0,000
58Joaofatel4.753.94126221640%24,428%8,015%0,000
59Jaktsuname4.765.74837538321%8,533%10,133%0,267
60Lucasdobunda4.814.28824618472%19,106%7,317%0,813
61Jasonca4.845.98120114591%29,353%6,965%0,498
62Mikebarbosa4.965.53339914610%15,288%3,509%0,000
63Laurabiaa4.975.6133929800%20,408%2,296%0,000
64Luedudu5.035.21128914372%12,803%4,844%0,692
65Peeneellopee5.091.55821413450%21,028%6,075%0,000
66Sosudo5.143.9654037670%16,625%1,737%0,000
67Jkeey5.337.0842352591%25,106%0,851%0,426
68Lionhp5.413.9483042630%20,724%0,658%0,000
69Luizxfelipe5.464.84028910280%9,689%3,460%0,000
70Botluzze23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
71Davidspider23.000.000780181%23,077%0,000%1,282
72Biglacoste23.000.00011010%9,091%0,000%0,000
73Asnovecaldas23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
74Opegadorfoda23.000.00015228480%31,579%18,421%0,000
75Iquekk23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
76Ygorcamaro23.000.00023660%26,087%26,087%0,000
77Mctiagoooooo23.000.000890260%29,214%0,000%0,000
78Xdjidi23.000.00023040%17,391%0,000%0,000
79Pepapalomao23.000.0006000%0,000%0,000%0,000
80Geeeetiopk23.000.00024021%8,333%0,000%4,167
81Mthpo23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
82Tomartodyy23.000.00015825320%20,253%15,823%0,000
83Pllmona23.000.000158050%3,165%0,000%0,000
84Queridalala23.000.0001000%0,000%0,000%0,000
85Rebssm23.000.0001573220%14,013%1,911%0,000
86Jgsonik23.000.00037050%13,514%0,000%0,000
87Tsuytsuy23.000.00037030%8,108%0,000%0,000
88Guipopg23.000.0007000%0,000%0,000%0,000
89Yewlih23.000.00016130430%26,708%18,634%0,000
90Maxhbo23.000.00030281%26,667%6,667%3,333
91Cachuno23.000.0005020%40,000%0,000%0,000
92Ometaleiroco23.000.0001036210%20,388%5,825%0,000
93Mistersond23.000.00018020%11,111%0,000%0,000
94Olende23.000.00023070%30,435%0,000%0,000
95Lauramarju23.000.00076020%2,632%0,000%0,000
96Sosrei23.000.00026032%11,539%0,000%7,692
97Bielgalinho23.000.00060280%13,333%3,333%0,000
98Heroofro23.000.0009034212%23,333%37,778%2,222
99Hhgehh23.000.00034020%5,882%0,000%0,000
100Guiiihmito23.000.0008010%12,500%0,000%0,000

Mitos Imp, bir yıl boyunca 1.271 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 2.320 kg peynir topladı! Mitos Imp 186 gün boyunca peynir peşinde koştu!