Kalıntı Parçası Takas Et | Çevrimiçi Moderatör Listesi

Mitos Imp


544.108 kabile arasından 35.834. sırada [ 8]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 186.498 17.934 17
Toplanan Toplam Peynir 46.394 22.443 23
Birinci Toplanan Peynir 2.403 39.372 42
Şaman Olarak Kurtarılanlar 37.209 21.891 15
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 3.159 52.874 26
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 78.671 352.973
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 756 36.300 39
Tamamlanan Bootcampler 0 204.732 257.198
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 1.025 43.211 2
Toplanan Toplam Peynir 255 44.737 1
Birinci Toplanan Peynir 13 40.639 16
Şaman Olarak Kurtarılanlar 204 41.616 2
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 17 40.430 2
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 23.064 12
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 4 44.270 1
Tamamlanan Bootcampler 0 46.322 4
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %24,876 44.591 19
Kurtarma Oranı %19,951 26.152 7
Birincilik Oranı %1,288 30.322 20
Şaman Peynir Oranı %0,405 39.942 2
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 16.777.215 39.070 14.332
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 182
Kurucu Mokitann
Topluluk/Oda BR/*Mitos Imp
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Beatrizxx207.88827.7489.1037.470668%26,921%32,806%2,407
2Isaschulz319.27622.7676.1186.712322%29,481%26,872%1,414
3Pequinn591.30511.8142.2912.811255%23,794%19,392%2,158
4Msemorroidas711.9338.1761.9912.515124%30,761%24,352%1,517
5Lokofirsta880.3157.3191.8382.022144%27,627%25,113%1,967
6Capitaoma910.93511.8481.7182.46974%20,839%14,500%0,625
7Kikerbidu935.4556.5841.6652.19272%33,293%25,289%1,094
8Gaydaeskina1.232.8033.4477991.202104%34,871%23,180%3,017
9Roomlucas1.322.8761.611499696157%43,203%30,975%9,746
10Jupajupa1.358.5034.8739361.65533%33,963%19,208%0,677
11Rajadaaa1.485.9372.57175685447%33,217%29,405%1,828
12Fermaech1.631.2853.4918021.09119%31,252%22,973%0,544
13Luaanaszx1.679.8677.9065371.19626%15,128%6,792%0,329
14Tamgela1.737.1785.7376591.10117%19,191%11,487%0,296
15Ratihochato1.772.9472.50576176718%30,619%30,379%0,719
16Tiririto1.892.7922.74245577323%28,191%16,594%0,839
17Xlucasxtudox2.003.5872.14836157530%26,769%16,806%1,397
18Luannew2.216.9205.7625976945%12,044%10,361%0,087
19Kuringamix2.234.6472.12633959115%27,799%15,945%0,706
20Eclonon2.276.9841.08430942421%39,114%28,506%1,937
21Whtwht2.431.9352.0003705397%26,950%18,500%0,350
22Marinhoblu2.530.9671.9023424996%26,236%17,981%0,315
23Trollcomvc2.577.05990217435023%38,803%19,291%2,550
24Anderimon3.045.4499322272556%27,361%24,356%0,644
25Selenares3.047.2885.3912134073%7,550%3,951%0,056
26Byyanaa3.102.5452.1002143652%17,381%10,191%0,095
27Claclela3.138.5661.6551743155%19,033%10,514%0,302
28Bgfjhg3.169.8221.6091953113%19,329%12,119%0,186
29Lucasdepi3.260.5841.1651752624%22,489%15,022%0,343
30Esausantoss3.320.6809931392645%26,586%13,998%0,504
31Xrlwy3.429.9501.0742082161%20,112%19,367%0,093
32Maiconla3.430.9191.014982766%27,219%9,665%0,592
33Kiotorubio3.538.8509751022544%26,051%10,462%0,410
34Wevson3.757.923964882143%22,199%9,129%0,311
35Ignaciomicee3.836.2772341089625%41,026%46,154%10,684
36Kaaamyykazee3.844.794223849927%44,395%37,668%12,108
37Binhojoabson3.888.333695821723%24,748%11,799%0,432
38Jackratozika4.061.901601711482%24,626%11,814%0,333
39Bbegu4.146.396867691451%16,724%7,958%0,115
40Neyratoboy4.173.77331874672%21,069%23,270%0,629
41Yannnnluizzz4.186.0321.613791251%7,750%4,898%0,062
42Joaospricigo4.192.893615531174%19,024%8,618%0,650
43Siviriino4.316.86931154780%25,080%17,363%0,000
44Manubasilio4.319.17740063690%17,250%15,750%0,000
45Mullchan4.329.395491403313%6,721%8,147%2,648
46Ratinhocore4.362.8921.07823266%30,241%0,186%0,557
47Guiiiteer4.372.80332163491%15,265%19,626%0,312
48Pdrinmartins4.388.70531845671%21,069%14,151%0,314
49Claytonxxxx4.400.17254852920%16,788%9,489%0,000
50Lilicotalina4.468.65059132990%16,751%5,415%0,000
51Coonies4.470.55155033950%17,273%6,000%0,000
52Pulgante4.507.63853841620%11,524%7,621%0,000
53Sombralu4.585.9815268601%11,407%1,521%0,190
54Gayrda4.596.56324725582%23,482%10,122%0,810
55Micosete4.642.72631727680%21,451%8,517%0,000
56Rafinhaxaxa4.663.25327836480%17,266%12,950%0,000
57Prevasbn4.664.50946519930%20,000%4,086%0,000
58Joaofatel4.753.94126221640%24,428%8,015%0,000
59Jaktsuname4.765.74837538321%8,533%10,133%0,267
60Lucasdobunda4.814.28824618472%19,106%7,317%0,813
61Jasonca4.845.98120114591%29,353%6,965%0,498
62Mikebarbosa4.965.53339914610%15,288%3,509%0,000
63Laurabiaa4.975.6133929800%20,408%2,296%0,000
64Luedudu5.035.21128914372%12,803%4,844%0,692
65Peeneellopee5.091.55821413450%21,028%6,075%0,000
66Sosudo5.143.9654037670%16,625%1,737%0,000
67Jkeey5.337.0842352591%25,106%0,851%0,426
68Lionhp5.413.9483042630%20,724%0,658%0,000
69Luizxfelipe5.464.84028910280%9,689%3,460%0,000
70Tomartodyy23.000.00015825320%20,253%15,823%0,000
71Pllmona23.000.000158050%3,165%0,000%0,000
72Queridalala23.000.0001000%0,000%0,000%0,000
73Rebssm23.000.0001573220%14,013%1,911%0,000
74Jgsonik23.000.00037050%13,514%0,000%0,000
75Tsuytsuy23.000.00037030%8,108%0,000%0,000
76Guipopg23.000.0007000%0,000%0,000%0,000
77Yewlih23.000.00016130430%26,708%18,634%0,000
78Maxhbo23.000.00030281%26,667%6,667%3,333
79Cachuno23.000.0005020%40,000%0,000%0,000
80Ometaleiroco23.000.0001036210%20,388%5,825%0,000
81Mistersond23.000.00018020%11,111%0,000%0,000
82Olende23.000.00023070%30,435%0,000%0,000
83Lauramarju23.000.00076020%2,632%0,000%0,000
84Sosrei23.000.00026032%11,539%0,000%7,692
85Bielgalinho23.000.00060280%13,333%3,333%0,000
86Heroofro23.000.0009034212%23,333%37,778%2,222
87Hhgehh23.000.00034020%5,882%0,000%0,000
88Guiiihmito23.000.0008010%12,500%0,000%0,000
89Cafundinho23.000.000504100%20,000%8,000%0,000
90Carolvsjunin23.000.0001303122%9,231%2,308%1,538
91Milquarenta23.000.0006010%16,667%0,000%0,000
92Mcbrunaum23.000.00072030%4,167%0,000%0,000
93Patricktorre23.000.0004020%50,000%0,000%0,000
94Shandowhard23.000.000611891%14,754%29,508%1,639
95Reisdasurviv23.000.0007011%14,286%0,000%14,286
96Precurando23.000.000823105%12,195%3,659%6,098
97Androigimo23.000.000190100%52,632%0,000%0,000
98Giovannath23.000.00052380%15,385%5,769%0,000
99Inmaginex23.000.0001042140%13,462%1,923%0,000
100Njoteva23.000.00029030%10,345%0,000%0,000

Mitos Imp, bir yıl boyunca 1.271 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 2.320 kg peynir topladı! Mitos Imp 186 gün boyunca peynir peşinde koştu!