Çevrimiçi Moderatör Listesi

Mitos Imp


824.789 kabile arasından 44.647. sırada [ 9]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 175.977 26.003 11
Toplanan Toplam Peynir 43.882 32.843 8
Birinci Toplanan Peynir 2.154 56.551 9
Şaman Olarak Kurtarılanlar 35.014 31.017 10
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 3.063 76.089 2
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 257.147 6.550
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 704 56.161 9
Tamamlanan Bootcampler 0 383.899 4.924
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 967 53.897 13
Toplanan Toplam Peynir 241 55.604 13
Birinci Toplanan Peynir 12 49.971 11
Şaman Olarak Kurtarılanlar 192 51.700 13
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 17 49.422 11
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 51.731 15
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 4 54.949 12
Tamamlanan Bootcampler 0 58.873 13
Yarış
İstatistik Sıra Değişim
Tur 6 181.762 75
Tamamlananlar 0 351.120 5.483
Birincilikler 0 297.397 6.302
Podiums 0 331.441 5.818
Completion Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Birincilik Oranı %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Podium Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
 
Hayatta Kalma
İstatistik Sıra Değişim
Tur 7 176.574 76
Number of Times Shaman 0 332.270 5.988
Killed Mice 0 329.822 5.955
Rounds Survived 1 177.693 43
Shaman Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Kill Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Survival Ratio %14,286 Mevcut Değil Mevcut Değil
Yarış Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 57.411 16
Tamamlananlar 0 55.096 15
Birincilikler 0 49.761 15
Podiums 0 52.964 18
 
Hayatta Kalma Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 57.714 16
Number of Times Shaman 0 52.863 15
Killed Mice 0 55.679 13
Rounds Survived 0 55.612 13
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %24,936 53.608 12
Kurtarma Oranı %19,897 28.388 12
Birincilik Oranı %1,224 35.370 7
Şaman Peynir Oranı %0,400 50.139 9
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 23.000.000 32.205 3.033
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 182
Kurucu Mokitann
Topluluk/Oda BR/*Mitos Imp
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Beatrizxx315.34927.7489.1037.470668%26,921%32,806%2,407
2Isaschulz449.24822.7676.1186.712322%29,481%26,872%1,414
3Msemorroidas937.8088.1761.9912.515124%30,761%24,352%1,517
4Lokofirsta1.158.5807.3191.8382.022144%27,627%25,113%1,967
5Capitaoma1.185.61511.8481.7182.46974%20,839%14,500%0,625
6Kikerbidu1.214.9246.5841.6652.19272%33,293%25,289%1,094
7Gaydaeskina1.592.3033.4477991.202104%34,871%23,180%3,017
8Roomlucas1.690.5291.611499696157%43,203%30,975%9,746
9Jupajupa1.738.8154.8739361.65533%33,963%19,208%0,677
10Rajadaaa1.894.1012.57175685447%33,217%29,405%1,828
11Fermaech2.085.4073.4918021.09119%31,252%22,973%0,544
12Luaanaszx2.149.6427.9075371.19726%15,139%6,791%0,329
13Tamgela2.224.8655.7376591.10117%19,191%11,487%0,296
14Ratihochato2.268.3082.50576176718%30,619%30,379%0,719
15Tiririto2.426.2542.74245577323%28,191%16,594%0,839
16Xlucasxtudox2.571.4402.14836157530%26,769%16,806%1,397
17Luannew2.866.2485.7625976945%12,044%10,361%0,087
18Kuringamix2.884.2672.12633959115%27,799%15,945%0,706
19Eclonon2.936.5841.08430942421%39,114%28,506%1,937
20Whtwht3.153.3152.0003705397%26,950%18,500%0,350
21Marinhoblu3.288.6321.9023424996%26,236%17,981%0,315
22Trollcomvc3.343.43990217435023%38,803%19,291%2,550
23Ignaciomicee3.836.2772341089625%41,026%46,154%10,684
24Kaaamyykazee3.844.794223849927%44,395%37,668%12,108
25Anderimon3.999.5939322272556%27,361%24,356%0,644
26Selenares4.012.4555.3912134073%7,550%3,951%0,056
27Byyanaa4.087.9462.1002143652%17,381%10,191%0,095
28Claclela4.136.2431.6551743155%19,033%10,514%0,302
29Neyratoboy4.173.77331874672%21,069%23,270%0,629
30Bgfjhg4.181.8251.6091953113%19,329%12,119%0,186
31Lucasdepi4.310.1021.1651752624%22,489%15,022%0,343
32Siviriino4.316.86931154780%25,080%17,363%0,000
33Manubasilio4.319.17740063690%17,250%15,750%0,000
34Mullchan4.329.395491403313%6,721%8,147%2,648
35Guiiiteer4.372.80332163491%15,265%19,626%0,312
36Pdrinmartins4.388.70531845671%21,069%14,151%0,314
37Esausantoss4.395.9449931392645%26,586%13,998%0,504
38Laloucalinda4.540.4511.272962956%23,192%7,547%0,472
39Maiconla4.555.8631.014982766%27,219%9,665%0,592
40Xrlwy4.555.8951.0742082161%20,112%19,367%0,093
41Gayrda4.596.56326725612%22,846%9,363%0,749
42Micosete4.642.72631727680%21,451%8,517%0,000
43Rafinhaxaxa4.663.25327836480%17,266%12,950%0,000
44Prevasbn4.664.50946519930%20,000%4,086%0,000
45Kiotorubio4.714.4839751022544%26,051%10,462%0,410
46Joaofatel4.753.94126221640%24,428%8,015%0,000
47Jaktsuname4.765.74837538321%8,533%10,133%0,267
48Lucasdobunda4.814.28824618472%19,106%7,317%0,813
49Jasonca4.845.98120114591%29,353%6,965%0,498
50Mikebarbosa4.965.53339914610%15,288%3,509%0,000
51Laurabiaa4.975.6133929800%20,408%2,296%0,000
52Luedudu5.035.21128914372%12,803%4,844%0,692
53Wevson5.035.861964882143%22,199%9,129%0,311
54Peeneellopee5.091.55821413450%21,028%6,075%0,000
55Sosudo5.143.9654037670%16,625%1,737%0,000
56Binhojoabson5.225.401695821723%24,748%11,799%0,432
57Jkeey5.337.0842352591%25,106%0,851%0,426
58Lionhp5.413.9483042630%20,724%0,658%0,000
59Luizxfelipe5.464.84028910280%9,689%3,460%0,000
60Jackratozika5.478.085601711482%24,626%11,814%0,333
61Bbegu5.602.421867691451%16,724%7,958%0,115
62Yannnnluizzz5.660.3531.613791251%7,750%4,898%0,062
63Joaospricigo5.666.082615531174%19,024%8,618%0,650
64Ratinhocore5.913.8981.07823266%30,241%0,186%0,557
65Claytonxxxx5.964.57854852920%16,788%9,489%0,000
66Lilicotalina6.062.82159132990%16,751%5,415%0,000
67Coonies6.065.24555033950%17,273%6,000%0,000
68Pulgante6.118.26353841620%11,524%7,621%0,000
69Sombralu6.234.4635268601%11,407%1,521%0,190
70Ratostarga23.000.00035050%14,286%0,000%0,000
71Lorddbatista23.000.00015050%33,333%0,000%0,000
72Gfjdgfdj23.000.0005010%20,000%0,000%0,000
73Joaomikk23.000.000630130%20,635%0,000%0,000
74Taalokkoo23.000.0006040%66,667%0,000%0,000
75Kracts23.000.0006220330%53,226%32,258%0,000
76Cafundinho23.000.000504100%20,000%8,000%0,000
77Milquarenta23.000.0006010%16,667%0,000%0,000
78Patricktorre23.000.0004020%50,000%0,000%0,000
79Reisdasurviv23.000.0007011%14,286%0,000%14,286
80Androigimo23.000.000190100%52,632%0,000%0,000
81Giovannath23.000.00052380%15,385%5,769%0,000
82Xvbobinho23.000.00041050%12,195%0,000%0,000
83Vitorpicacho23.000.00022730%13,636%31,818%0,000
84Mnath23.000.000601220%36,667%1,667%0,000
85Podematogros23.000.000830170%20,482%0,000%0,000
86Danielbalado23.000.00016516181%10,909%9,697%0,606
87Bibilalala23.000.00030050%16,667%0,000%0,000
88Pufhe23.000.00016891%56,250%50,000%6,250
89Difns23.000.000744120%16,216%5,405%0,000
90Podowskis23.000.000101040%3,960%0,000%0,000
91Ffaakkeepppp23.000.000313152%48,387%9,677%6,452
92Ratshoti23.000.00019154%26,316%5,263%21,053
93Euotomes23.000.00050020%4,000%0,000%0,000
94Rafasratao23.000.0006010%16,667%0,000%0,000
95Luananva23.000.00094080%8,511%0,000%0,000
96Blackgda23.000.00014000%0,000%0,000%0,000
97Pllmona23.000.000158050%3,165%0,000%0,000
98Rebssm23.000.0001573220%14,013%1,911%0,000
99Guipopg23.000.0007000%0,000%0,000%0,000
100Cachuno23.000.0005020%40,000%0,000%0,000

Mitos Imp, bir yıl boyunca 1.202 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 2.194 kg peynir topladı! Mitos Imp 176 gün boyunca peynir peşinde koştu!