Çevrimiçi Moderatör Listesi

Mitos Imp


666.058 kabile arasından 40.352. sırada [ 17]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 175.957 21.650 51
Toplanan Toplam Peynir 43.879 27.465 66
Birinci Toplanan Peynir 2.154 48.708 67
Şaman Olarak Kurtarılanlar 35.014 26.628 33
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 3.063 63.749 51
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 217.042 283.086
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 704 46.343 2
Tamamlanan Bootcampler 0 325.926 186.978
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 967 48.277 19
Toplanan Toplam Peynir 241 49.855 19
Birinci Toplanan Peynir 12 45.038 13
Şaman Olarak Kurtarılanlar 192 46.446 15
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 17 44.004 14
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 28.121 35
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 4 48.315 18
Tamamlanan Bootcampler 0 49.509 19
Yarış
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 260.626 243.888
Tamamlananlar 0 106.129 396.553
Birincilikler 0 68.361 431.249
Podiums 0 91.204 409.998
Completion Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Birincilik Oranı %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Podium Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
 
Hayatta Kalma
İstatistik Sıra Değişim
Tur 7 81.597 545
Number of Times Shaman 0 239.862 262.504
Rounds Survived 1 82.843 3.987
Shaman Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Survival Ratio %14,286 Mevcut Değil Mevcut Değil
Yarış Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 35.978 79
Tamamlananlar 0 30.519 53
Birincilikler 0 21.193 26
Podiums 0 26.657 59
 
Hayatta Kalma Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 37.421 78
Number of Times Shaman 0 27.247 40
Rounds Survived 0 32.555 72
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %24,937 48.922 19
Kurtarma Oranı %19,899 28.226 25
Birincilik Oranı %1,224 33.588 6
Şaman Peynir Oranı %0,400 45.056 19
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 16.777.215 46.347 18.509
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 182
Kurucu Mokitann
Topluluk/Oda BR/*Mitos Imp
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Beatrizxx260.84227.7489.1037.470668%26,921%32,806%2,407
2Isaschulz381.95522.7676.1186.712322%29,481%26,872%1,414
3Msemorroidas817.2738.1761.9912.515124%30,761%24,352%1,517
4Lokofirsta998.8807.3191.8382.022144%27,627%25,113%1,967
5Capitaoma1.024.11211.8481.7182.46974%20,839%14,500%0,625
6Kikerbidu1.051.7846.5841.6652.19272%33,293%25,289%1,094
7Gaydaeskina1.398.1373.4477991.202104%34,871%23,180%3,017
8Roomlucas1.486.9551.611499696157%43,203%30,975%9,746
9Jupajupa1.527.0024.8739361.65533%33,963%19,208%0,677
10Rajadaaa1.664.4532.57175685447%33,217%29,405%1,828
11Fermaech1.829.6553.4918021.09119%31,252%22,973%0,544
12Luaanaszx1.884.9417.9075371.19726%15,139%6,791%0,329
13Tamgela1.949.6645.7376591.10117%19,191%11,487%0,296
14Ratihochato1.988.3202.50576176718%30,619%30,379%0,719
15Tiririto2.124.7072.74245577323%28,191%16,594%0,839
16Xlucasxtudox2.250.0072.14836157530%26,769%16,806%1,397
17Luannew2.497.2115.7625976945%12,044%10,361%0,087
18Kuringamix2.515.8542.12633959115%27,799%15,945%0,706
19Eclonon2.562.0521.08430942421%39,114%28,506%1,937
20Whtwht2.742.9282.0003705397%26,950%18,500%0,350
21Marinhoblu2.857.1841.9023424996%26,236%17,981%0,315
22Trollcomvc2.907.61090217435023%38,803%19,291%2,550
23Anderimon3.452.3639322272556%27,361%24,356%0,644
24Selenares3.459.0335.3912134073%7,550%3,951%0,056
25Byyanaa3.522.5972.1002143652%17,381%10,191%0,095
26Claclela3.563.5711.6551743155%19,033%10,514%0,302
27Bgfjhg3.600.6381.6091953113%19,329%12,119%0,186
28Lucasdepi3.706.4041.1651752624%22,489%15,022%0,343
29Esausantoss3.777.5539931392645%26,586%13,998%0,504
30Ignaciomicee3.836.2772341089625%41,026%46,154%10,684
31Kaaamyykazee3.844.794223849927%44,395%37,668%12,108
32Laloucalinda3.894.9801.272962956%23,192%7,547%0,472
33Xrlwy3.905.5821.0742082161%20,112%19,367%0,093
34Maiconla3.908.0571.014982766%27,219%9,665%0,592
35Kiotorubio4.035.9699751022544%26,051%10,462%0,410
36Neyratoboy4.173.77331874672%21,069%23,270%0,629
37Wevson4.294.954964882143%22,199%9,129%0,311
38Siviriino4.316.86931154780%25,080%17,363%0,000
39Manubasilio4.319.17740063690%17,250%15,750%0,000
40Mullchan4.329.395491403313%6,721%8,147%2,648
41Guiiiteer4.372.80332163491%15,265%19,626%0,312
42Pdrinmartins4.388.70531845671%21,069%14,151%0,314
43Binhojoabson4.447.933695821723%24,748%11,799%0,432
44Gayrda4.596.56324725582%23,482%10,122%0,810
45Micosete4.642.72631727680%21,451%8,517%0,000
46Jackratozika4.651.369601711482%24,626%11,814%0,333
47Rafinhaxaxa4.663.25327836480%17,266%12,950%0,000
48Prevasbn4.664.50946519930%20,000%4,086%0,000
49Bbegu4.750.683867691451%16,724%7,958%0,115
50Joaofatel4.753.94126221640%24,428%8,015%0,000
51Jaktsuname4.765.74837538321%8,533%10,133%0,267
52Yannnnluizzz4.796.7631.613791251%7,750%4,898%0,062
53Joaospricigo4.803.562615531174%19,024%8,618%0,650
54Lucasdobunda4.814.28824618472%19,106%7,317%0,813
55Jasonca4.845.98120114591%29,353%6,965%0,498
56Mikebarbosa4.965.53339914610%15,288%3,509%0,000
57Laurabiaa4.975.6133929800%20,408%2,296%0,000
58Ratinhocore5.004.0421.07823266%30,241%0,186%0,557
59Luedudu5.035.21128914372%12,803%4,844%0,692
60Claytonxxxx5.043.28754852920%16,788%9,489%0,000
61Peeneellopee5.091.55821413450%21,028%6,075%0,000
62Lilicotalina5.122.15459132990%16,751%5,415%0,000
63Coonies5.124.15455033950%17,273%6,000%0,000
64Sosudo5.143.9654037670%16,625%1,737%0,000
65Pulgante5.165.99153841620%11,524%7,621%0,000
66Sombralu5.256.1575268601%11,407%1,521%0,190
67Jkeey5.337.0842352591%25,106%0,851%0,426
68Lionhp5.413.9483042630%20,724%0,658%0,000
69Luizxfelipe5.464.84028910280%9,689%3,460%0,000
70Botluzze23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
71Biglacoste23.000.00011010%9,091%0,000%0,000
72Asnovecaldas23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
73Iquekk23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
74Mctiagoooooo23.000.000890260%29,214%0,000%0,000
75Geeeetiopk23.000.00024021%8,333%0,000%4,167
76Kracts23.000.0006220330%53,226%32,258%0,000
77Ratostarga23.000.00035050%14,286%0,000%0,000
78Lorddbatista23.000.00015050%33,333%0,000%0,000
79Gfjdgfdj23.000.0005010%20,000%0,000%0,000
80Joaomikk23.000.000630130%20,635%0,000%0,000
81Taalokkoo23.000.0006040%66,667%0,000%0,000
82Cafundinho23.000.000504100%20,000%8,000%0,000
83Milquarenta23.000.0006010%16,667%0,000%0,000
84Patricktorre23.000.0004020%50,000%0,000%0,000
85Reisdasurviv23.000.0007011%14,286%0,000%14,286
86Androigimo23.000.000190100%52,632%0,000%0,000
87Giovannath23.000.00052380%15,385%5,769%0,000
88Pufhe23.000.00016891%56,250%50,000%6,250
89Xvbobinho23.000.00041050%12,195%0,000%0,000
90Vitorpicacho23.000.00022730%13,636%31,818%0,000
91Mnath23.000.000601220%36,667%1,667%0,000
92Podematogros23.000.000830170%20,482%0,000%0,000
93Danielbalado23.000.00016516181%10,909%9,697%0,606
94Bibilalala23.000.00030050%16,667%0,000%0,000
95Blackgda23.000.00014000%0,000%0,000%0,000
96Difns23.000.000744120%16,216%5,405%0,000
97Podowskis23.000.000101040%3,960%0,000%0,000
98Ffaakkeepppp23.000.000313152%48,387%9,677%6,452
99Ratshoti23.000.00019154%26,316%5,263%21,053
100Euotomes23.000.00050020%4,000%0,000%0,000

Mitos Imp, bir yıl boyunca 1.202 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 2.194 kg peynir topladı! Mitos Imp 176 gün boyunca peynir peşinde koştu!