Çevrimiçi Moderatör Listesi

Mitos Imp


677.124 kabile arasından 40.632. sırada [ 23]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 175.957 21.915 20
Toplanan Toplam Peynir 43.879 27.735 20
Birinci Toplanan Peynir 2.154 49.139 43
Şaman Olarak Kurtarılanlar 35.014 26.922 42
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 3.063 64.505 28
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 452.265 300.309
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 704 46.903 42
Tamamlanan Bootcampler 0 506.451 227.946
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 967 48.590 4
Toplanan Toplam Peynir 241 50.172 1
Birinci Toplanan Peynir 12 45.697 4
Şaman Olarak Kurtarılanlar 192 46.761 4
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 17 44.494 5
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 46.154 4
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 4 49.467 1
Tamamlanan Bootcampler 0 53.507 1
Yarış
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 477.435 266.538
Tamamlananlar 0 470.455 275.852
Birincilikler 0 455.200 296.369
Podiums 0 464.492 283.978
Completion Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Birincilik Oranı %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Podium Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
 
Hayatta Kalma
İstatistik Sıra Değişim
Tur 7 92.398 1.092
Number of Times Shaman 0 466.264 281.745
Killed Mice 0 465.607 282.624
Rounds Survived 1 95.777 3.949
Shaman Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Kill Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Survival Ratio %14,286 Mevcut Değil Mevcut Değil
Yarış Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 49.084 4
Tamamlananlar 0 46.813 2
Birincilikler 0 42.653 1
Podiums 0 45.021 2
 
Hayatta Kalma Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 49.613 3
Number of Times Shaman 0 45.217 1
Killed Mice 0 47.741 1
Rounds Survived 0 47.543 4
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %24,937 49.247 4
Kurtarma Oranı %19,899 28.259 51
Birincilik Oranı %1,224 33.742 8
Şaman Peynir Oranı %0,400 45.354 0
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 16.777.215 53.278 2.889
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 182
Kurucu Mokitann
Topluluk/Oda BR/*Mitos Imp
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Beatrizxx264.56227.7489.1037.470668%26,921%32,806%2,407
2Isaschulz386.50022.7676.1186.712322%29,481%26,872%1,414
3Msemorroidas825.2448.1761.9912.515124%30,761%24,352%1,517
4Lokofirsta1.009.2447.3191.8382.022144%27,627%25,113%1,967
5Capitaoma1.034.56711.8481.7182.46974%20,839%14,500%0,625
6Kikerbidu1.062.3066.5841.6652.19272%33,293%25,289%1,094
7Gaydaeskina1.410.8503.4477991.202104%34,871%23,180%3,017
8Roomlucas1.500.3511.611499696157%43,203%30,975%9,746
9Jupajupa1.541.0904.8739361.65533%33,963%19,208%0,677
10Rajadaaa1.679.6102.57175685447%33,217%29,405%1,828
11Fermaech1.846.4883.4918021.09119%31,252%22,973%0,544
12Luaanaszx1.902.6057.9075371.19726%15,139%6,791%0,329
13Tamgela1.968.0095.7376591.10117%19,191%11,487%0,296
14Ratihochato2.006.6952.50576176718%30,619%30,379%0,719
15Tiririto2.144.8372.74245577323%28,191%16,594%0,839
16Xlucasxtudox2.271.5532.14836157530%26,769%16,806%1,397
17Luannew2.522.1455.7625976945%12,044%10,361%0,087
18Kuringamix2.540.9532.12633959115%27,799%15,945%0,706
19Eclonon2.587.4591.08430942421%39,114%28,506%1,937
20Whtwht2.770.9202.0003705397%26,950%18,500%0,350
21Marinhoblu2.886.6791.9023424996%26,236%17,981%0,315
22Trollcomvc2.937.55790217435023%38,803%19,291%2,550
23Anderimon3.489.8149322272556%27,361%24,356%0,644
24Selenares3.497.1525.3912134073%7,550%3,951%0,056
25Byyanaa3.561.5842.1002143652%17,381%10,191%0,095
26Claclela3.603.0961.6551743155%19,033%10,514%0,302
27Bgfjhg3.640.8231.6091953113%19,329%12,119%0,186
28Lucasdepi3.748.0471.1651752624%22,489%15,022%0,343
29Esausantoss3.820.3709931392645%26,586%13,998%0,504
30Ignaciomicee3.836.2772341089625%41,026%46,154%10,684
31Kaaamyykazee3.844.794223849927%44,395%37,668%12,108
32Laloucalinda3.940.1481.272962956%23,192%7,547%0,472
33Xrlwy3.950.5021.0742082161%20,112%19,367%0,093
34Maiconla3.953.3791.014982766%27,219%9,665%0,592
35Kiotorubio4.083.4009751022544%26,051%10,462%0,410
36Neyratoboy4.173.77331874672%21,069%23,270%0,629
37Siviriino4.316.86931154780%25,080%17,363%0,000
38Manubasilio4.319.17740063690%17,250%15,750%0,000
39Mullchan4.329.395491403313%6,721%8,147%2,648
40Wevson4.347.078964882143%22,199%9,129%0,311
41Guiiiteer4.372.80332163491%15,265%19,626%0,312
42Pdrinmartins4.388.70531845671%21,069%14,151%0,314
43Binhojoabson4.502.771695821723%24,748%11,799%0,432
44Gayrda4.596.56324725582%23,482%10,122%0,810
45Micosete4.642.72631727680%21,451%8,517%0,000
46Rafinhaxaxa4.663.25327836480%17,266%12,950%0,000
47Prevasbn4.664.50946519930%20,000%4,086%0,000
48Jackratozika4.709.649601711482%24,626%11,814%0,333
49Joaofatel4.753.94126221640%24,428%8,015%0,000
50Jaktsuname4.765.74837538321%8,533%10,133%0,267
51Bbegu4.810.706867691451%16,724%7,958%0,115
52Lucasdobunda4.814.28824618472%19,106%7,317%0,813
53Jasonca4.845.98120114591%29,353%6,965%0,498
54Yannnnluizzz4.857.5151.613791251%7,750%4,898%0,062
55Joaospricigo4.864.405615531174%19,024%8,618%0,650
56Mikebarbosa4.965.53339914610%15,288%3,509%0,000
57Laurabiaa4.975.6133929800%20,408%2,296%0,000
58Luedudu5.035.21128914372%12,803%4,844%0,692
59Ratinhocore5.069.0201.07823266%30,241%0,186%0,557
60Peeneellopee5.091.55821413450%21,028%6,075%0,000
61Claytonxxxx5.108.14354852920%16,788%9,489%0,000
62Sosudo5.143.9654037670%16,625%1,737%0,000
63Lilicotalina5.188.45559132990%16,751%5,415%0,000
64Coonies5.190.48855033950%17,273%6,000%0,000
65Pulgante5.232.99053841620%11,524%7,621%0,000
66Sombralu5.325.0015268601%11,407%1,521%0,190
67Jkeey5.337.0842352591%25,106%0,851%0,426
68Lionhp5.413.9483042630%20,724%0,658%0,000
69Luizxfelipe5.464.84028910280%9,689%3,460%0,000
70Njoteva23.000.00029030%10,345%0,000%0,000
71Feriascombot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
72Gookiller23.000.0001554200%12,903%2,581%0,000
73Buccetaaa23.000.00037090%24,324%0,000%0,000
74Stiifflerr23.000.00014842332%22,297%28,378%1,351
75Botluzze23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
76Biglacoste23.000.00011010%9,091%0,000%0,000
77Asnovecaldas23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
78Iquekk23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
79Mctiagoooooo23.000.000890260%29,214%0,000%0,000
80Geeeetiopk23.000.00024021%8,333%0,000%4,167
81Ratostarga23.000.00035050%14,286%0,000%0,000
82Lorddbatista23.000.00015050%33,333%0,000%0,000
83Gfjdgfdj23.000.0005010%20,000%0,000%0,000
84Joaomikk23.000.000630130%20,635%0,000%0,000
85Taalokkoo23.000.0006040%66,667%0,000%0,000
86Kracts23.000.0006220330%53,226%32,258%0,000
87Cafundinho23.000.000504100%20,000%8,000%0,000
88Milquarenta23.000.0006010%16,667%0,000%0,000
89Patricktorre23.000.0004020%50,000%0,000%0,000
90Reisdasurviv23.000.0007011%14,286%0,000%14,286
91Androigimo23.000.000190100%52,632%0,000%0,000
92Giovannath23.000.00052380%15,385%5,769%0,000
93Xvbobinho23.000.00041050%12,195%0,000%0,000
94Vitorpicacho23.000.00022730%13,636%31,818%0,000
95Mnath23.000.000601220%36,667%1,667%0,000
96Podematogros23.000.000830170%20,482%0,000%0,000
97Danielbalado23.000.00016516181%10,909%9,697%0,606
98Bibilalala23.000.00030050%16,667%0,000%0,000
99Pufhe23.000.00016891%56,250%50,000%6,250
100Difns23.000.000744120%16,216%5,405%0,000

Mitos Imp, bir yıl boyunca 1.202 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 2.194 kg peynir topladı! Mitos Imp 176 gün boyunca peynir peşinde koştu!