Çevrimiçi Moderatör Listesi

Mitos Imp


567.556 kabile arasından 36.377. sırada [ 30]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 186.498 18.173 5
Toplanan Toplam Peynir 46.394 22.790 26
Birinci Toplanan Peynir 2.403 39.927 24
Şaman Olarak Kurtarılanlar 37.209 22.211 3
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 3.159 54.437 3
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 64.600 56
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 756 37.213 40
Tamamlanan Bootcampler 0 558.884 361.288
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 1.025 43.835 20
Toplanan Toplam Peynir 255 45.397 22
Birinci Toplanan Peynir 13 41.068 19
Şaman Olarak Kurtarılanlar 204 42.185 17
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 17 41.015 19
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 24.045 45
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 4 44.954 26
Tamamlanan Bootcampler 0 46.825 30
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %24,876 45.394 25
Kurtarma Oranı %19,951 26.450 27
Birincilik Oranı %1,288 30.395 37
Şaman Peynir Oranı %0,405 40.624 10
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 16.777.215 33.020 19.077
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 182
Kurucu Mokitann
Topluluk/Oda BR/*Mitos Imp
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Beatrizxx221.93527.7489.1037.470668%26,921%32,806%2,407
2Isaschulz335.27022.7676.1186.712322%29,481%26,872%1,414
3Pequinn619.72811.8142.2912.811255%23,794%19,392%2,158
4Msemorroidas736.4958.1761.9912.515124%30,761%24,352%1,517
5Lokofirsta899.6017.3191.8382.022144%27,627%25,113%1,967
6Capitaoma923.58111.8481.7182.46974%20,839%14,500%0,625
7Kikerbidu949.9606.5841.6652.19272%33,293%25,289%1,094
8Gaydaeskina1.276.0903.4477991.202104%34,871%23,180%3,017
9Roomlucas1.359.4541.611499696157%43,203%30,975%9,746
10Jupajupa1.394.0894.8739361.65533%33,963%19,208%0,677
11Rajadaaa1.520.6832.57175685447%33,217%29,405%1,828
12Fermaech1.669.0533.4918021.09119%31,252%22,973%0,544
13Luaanaszx1.718.5257.9065371.19626%15,128%6,792%0,329
14Tamgela1.777.3465.7376591.10117%19,191%11,487%0,296
15Ratihochato1.813.8312.50576176718%30,619%30,379%0,719
16Tiririto1.936.5252.74245577323%28,191%16,594%0,839
17Xlucasxtudox2.049.7542.14836157530%26,769%16,806%1,397
18Luannew2.270.0005.7625976945%12,044%10,361%0,087
19Kuringamix2.287.9312.12633959115%27,799%15,945%0,706
20Eclonon2.331.1311.08430942421%39,114%28,506%1,937
21Whtwht2.490.6742.0003705397%26,950%18,500%0,350
22Marinhoblu2.592.4571.9023424996%26,236%17,981%0,315
23Trollcomvc2.639.29090217435023%38,803%19,291%2,550
24Anderimon3.121.2019322272556%27,361%24,356%0,644
25Selenares3.123.3475.3912134073%7,550%3,951%0,056
26Byyanaa3.180.4382.1002143652%17,381%10,191%0,095
27Claclela3.217.2961.6551743155%19,033%10,514%0,302
28Bgfjhg3.249.5771.6091953113%19,329%12,119%0,186
29Lucasdepi3.342.9051.1651752624%22,489%15,022%0,343
30Esausantoss3.404.5989931392645%26,586%13,998%0,504
31Xrlwy3.517.2691.0742082161%20,112%19,367%0,093
32Maiconla3.517.9621.014982766%27,219%9,665%0,592
33Kiotorubio3.629.3849751022544%26,051%10,462%0,410
34Ignaciomicee3.836.2772341089625%41,026%46,154%10,684
35Kaaamyykazee3.844.794223849927%44,395%37,668%12,108
36Wevson3.855.179964882143%22,199%9,129%0,311
37Binhojoabson3.989.566695821723%24,748%11,799%0,432
38Jackratozika4.168.140601711482%24,626%11,814%0,333
39Neyratoboy4.173.77331874672%21,069%23,270%0,629
40Bbegu4.255.118867691451%16,724%7,958%0,115
41Yannnnluizzz4.295.8141.613791251%7,750%4,898%0,062
42Joaospricigo4.302.652615531174%19,024%8,618%0,650
43Siviriino4.316.86931154780%25,080%17,363%0,000
44Manubasilio4.319.17740063690%17,250%15,750%0,000
45Mullchan4.329.395491403313%6,721%8,147%2,648
46Guiiiteer4.372.80332163491%15,265%19,626%0,312
47Pdrinmartins4.388.70531845671%21,069%14,151%0,314
48Ratinhocore4.477.2421.07823266%30,241%0,186%0,557
49Claytonxxxx4.515.71754852920%16,788%9,489%0,000
50Lilicotalina4.585.92359132990%16,751%5,415%0,000
51Coonies4.587.84155033950%17,273%6,000%0,000
52Gayrda4.596.56324725582%23,482%10,122%0,810
53Pulgante4.625.87953841620%11,524%7,621%0,000
54Micosete4.642.72631727680%21,451%8,517%0,000
55Rafinhaxaxa4.663.25327836480%17,266%12,950%0,000
56Prevasbn4.664.50946519930%20,000%4,086%0,000
57Sombralu4.706.0925268601%11,407%1,521%0,190
58Joaofatel4.753.94126221640%24,428%8,015%0,000
59Jaktsuname4.765.74837538321%8,533%10,133%0,267
60Lucasdobunda4.814.28824618472%19,106%7,317%0,813
61Jasonca4.845.98120114591%29,353%6,965%0,498
62Mikebarbosa4.965.53339914610%15,288%3,509%0,000
63Laurabiaa4.975.6133929800%20,408%2,296%0,000
64Luedudu5.035.21128914372%12,803%4,844%0,692
65Peeneellopee5.091.55821413450%21,028%6,075%0,000
66Sosudo5.143.9654037670%16,625%1,737%0,000
67Jkeey5.337.0842352591%25,106%0,851%0,426
68Lionhp5.413.9483042630%20,724%0,658%0,000
69Luizxfelipe5.464.84028910280%9,689%3,460%0,000
70Xvbobinho23.000.00041050%12,195%0,000%0,000
71Kakadiinh23.000.00014080%57,143%0,000%0,000
72Vitorpicacho23.000.00022730%13,636%31,818%0,000
73Dragonxei23.000.00027050%18,519%0,000%0,000
74Mnath23.000.000601220%36,667%1,667%0,000
75Suquinhoruim23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
76Podematogros23.000.000830170%20,482%0,000%0,000
77Hipinosdsono23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
78Danielbalado23.000.00016516181%10,909%9,697%0,606
79Bibilalala23.000.00030050%16,667%0,000%0,000
80Macmatvivi23.000.000231440%17,391%60,870%0,000
81Disthati23.000.00020940%20,000%45,000%0,000
82Pufhe23.000.00016891%56,250%50,000%6,250
83Botluzze23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
84Davidspider23.000.000780181%23,077%0,000%1,282
85Biglacoste23.000.00011010%9,091%0,000%0,000
86Asnovecaldas23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
87Opegadorfoda23.000.00015228480%31,579%18,421%0,000
88Iquekk23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
89Ygorcamaro23.000.00023660%26,087%26,087%0,000
90Mctiagoooooo23.000.000890260%29,214%0,000%0,000
91Xdjidi23.000.00023040%17,391%0,000%0,000
92Pepapalomao23.000.0006000%0,000%0,000%0,000
93Geeeetiopk23.000.00024021%8,333%0,000%4,167
94Mthpo23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
95Tomartodyy23.000.00015825320%20,253%15,823%0,000
96Pllmona23.000.000158050%3,165%0,000%0,000
97Queridalala23.000.0001000%0,000%0,000%0,000
98Rebssm23.000.0001573220%14,013%1,911%0,000
99Jgsonik23.000.00037050%13,514%0,000%0,000
100Tsuytsuy23.000.00037030%8,108%0,000%0,000

Mitos Imp, bir yıl boyunca 1.271 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 2.320 kg peynir topladı! Mitos Imp 186 gün boyunca peynir peşinde koştu!