Yeni: Sürüm 1.199 | Çevrimiçi Moderatör Listesi

Mitos Imp


568.555 kabile arasından 36.422. sırada [ 4]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 186.498 18.118 18
Toplanan Toplam Peynir 46.394 22.795 23
Birinci Toplanan Peynir 2.403 39.908 18
Şaman Olarak Kurtarılanlar 37.209 22.189 14
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 3.159 54.487 36
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 556.793 401.926
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 756 37.286 55
Tamamlanan Bootcampler 0 559.869 295.909
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 1.025 43.830 24
Toplanan Toplam Peynir 255 45.411 32
Birinci Toplanan Peynir 13 41.091 34
Şaman Olarak Kurtarılanlar 204 42.187 24
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 17 41.035 36
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 24.038 8
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 4 44.968 35
Tamamlanan Bootcampler 0 46.807 0
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %24,876 45.422 39
Kurtarma Oranı %19,951 26.457 24
Birincilik Oranı %1,288 30.396 16
Şaman Peynir Oranı %0,405 40.694 58
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 16.777.215 31.687 10.724
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 182
Kurucu Mokitann
Topluluk/Oda BR/*Mitos Imp
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Beatrizxx222.21027.7489.1037.470668%26,921%32,806%2,407
2Isaschulz335.62222.7676.1186.712322%29,481%26,872%1,414
3Pequinn620.22211.8142.2912.811255%23,794%19,392%2,158
4Msemorroidas737.0848.1761.9912.515124%30,761%24,352%1,517
5Lokofirsta900.3037.3191.8382.022144%27,627%25,113%1,967
6Capitaoma924.28011.8481.7182.46974%20,839%14,500%0,625
7Kikerbidu950.6686.5841.6652.19272%33,293%25,289%1,094
8Gaydaeskina1.276.9463.4477991.202104%34,871%23,180%3,017
9Roomlucas1.360.3981.611499696157%43,203%30,975%9,746
10Jupajupa1.394.9824.8739361.65533%33,963%19,208%0,677
11Rajadaaa1.521.6912.57175685447%33,217%29,405%1,828
12Fermaech1.670.1033.4918021.09119%31,252%22,973%0,544
13Luaanaszx1.719.6327.9065371.19626%15,128%6,792%0,329
14Tamgela1.778.4825.7376591.10117%19,191%11,487%0,296
15Ratihochato1.815.0412.50576176718%30,619%30,379%0,719
16Tiririto1.937.8062.74245577323%28,191%16,594%0,839
17Xlucasxtudox2.051.2112.14836157530%26,769%16,806%1,397
18Luannew2.271.5315.7625976945%12,044%10,361%0,087
19Kuringamix2.289.4582.12633959115%27,799%15,945%0,706
20Eclonon2.332.7251.08430942421%39,114%28,506%1,937
21Whtwht2.492.3872.0003705397%26,950%18,500%0,350
22Marinhoblu2.594.1931.9023424996%26,236%17,981%0,315
23Trollcomvc2.641.16590217435023%38,803%19,291%2,550
24Anderimon3.123.5389322272556%27,361%24,356%0,644
25Selenares3.125.6435.3912134073%7,550%3,951%0,056
26Byyanaa3.182.7562.1002143652%17,381%10,191%0,095
27Claclela3.219.6291.6551743155%19,033%10,514%0,302
28Bgfjhg3.251.9751.6091953113%19,329%12,119%0,186
29Lucasdepi3.345.3691.1651752624%22,489%15,022%0,343
30Esausantoss3.407.1039931392645%26,586%13,998%0,504
31Xrlwy3.519.9101.0742082161%20,112%19,367%0,093
32Maiconla3.520.5631.014982766%27,219%9,665%0,592
33Kiotorubio3.632.1369751022544%26,051%10,462%0,410
34Ignaciomicee3.836.2772341089625%41,026%46,154%10,684
35Kaaamyykazee3.844.794223849927%44,395%37,668%12,108
36Wevson3.858.152964882143%22,199%9,129%0,311
37Binhojoabson3.992.700695821723%24,748%11,799%0,432
38Jackratozika4.171.354601711482%24,626%11,814%0,333
39Neyratoboy4.173.77331874672%21,069%23,270%0,629
40Bbegu4.258.389867691451%16,724%7,958%0,115
41Yannnnluizzz4.299.1471.613791251%7,750%4,898%0,062
42Joaospricigo4.305.991615531174%19,024%8,618%0,650
43Siviriino4.316.86931154780%25,080%17,363%0,000
44Manubasilio4.319.17740063690%17,250%15,750%0,000
45Mullchan4.329.395491403313%6,721%8,147%2,648
46Guiiiteer4.372.80332163491%15,265%19,626%0,312
47Pdrinmartins4.388.70531845671%21,069%14,151%0,314
48Ratinhocore4.480.6341.07823266%30,241%0,186%0,557
49Claytonxxxx4.519.26554852920%16,788%9,489%0,000
50Lilicotalina4.589.52059132990%16,751%5,415%0,000
51Coonies4.591.44755033950%17,273%6,000%0,000
52Gayrda4.596.56324725582%23,482%10,122%0,810
53Pulgante4.629.52153841620%11,524%7,621%0,000
54Micosete4.642.72631727680%21,451%8,517%0,000
55Rafinhaxaxa4.663.25327836480%17,266%12,950%0,000
56Prevasbn4.664.50946519930%20,000%4,086%0,000
57Sombralu4.709.7915268601%11,407%1,521%0,190
58Joaofatel4.753.94126221640%24,428%8,015%0,000
59Jaktsuname4.765.74837538321%8,533%10,133%0,267
60Lucasdobunda4.814.28824618472%19,106%7,317%0,813
61Jasonca4.845.98120114591%29,353%6,965%0,498
62Mikebarbosa4.965.53339914610%15,288%3,509%0,000
63Laurabiaa4.975.6133929800%20,408%2,296%0,000
64Luedudu5.035.21128914372%12,803%4,844%0,692
65Peeneellopee5.091.55821413450%21,028%6,075%0,000
66Sosudo5.143.9654037670%16,625%1,737%0,000
67Jkeey5.337.0842352591%25,106%0,851%0,426
68Lionhp5.413.9483042630%20,724%0,658%0,000
69Luizxfelipe5.464.84028910280%9,689%3,460%0,000
70Inmaginex23.000.0001042140%13,462%1,923%0,000
71Njoteva23.000.00029030%10,345%0,000%0,000
72Alicimarisi23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
73Hjddsh23.000.0009000%0,000%0,000%0,000
74Lariiiiiiis23.000.00016010%6,250%0,000%0,000
75Feriascombot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
76Aleguara23.000.00011520320%27,826%17,391%0,000
77Gookiller23.000.0001554200%12,903%2,581%0,000
78Guilsantos23.000.0002000%0,000%0,000%0,000
79Buccetaaa23.000.00037090%24,324%0,000%0,000
80Wyfofos23.000.00015010%6,667%0,000%0,000
81Dioheart23.000.0006040%66,667%0,000%0,000
82Stiifflerr23.000.00014842332%22,297%28,378%1,351
83Difns23.000.000744120%16,216%5,405%0,000
84Edilk23.000.000620100%16,129%0,000%0,000
85Podowskis23.000.000101040%3,960%0,000%0,000
86Ffaakkeepppp23.000.000313152%48,387%9,677%6,452
87Fakemanboyon23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
88Ratshoti23.000.00019154%26,316%5,263%21,053
89Maracabral23.000.00011913273%22,689%10,924%2,521
90Euotomes23.000.00050020%4,000%0,000%0,000
91Tadones23.000.00012910210%16,279%7,752%0,000
92Rafasratao23.000.0006010%16,667%0,000%0,000
93Fleykerrrrrr23.000.00076061%7,895%0,000%1,316
94Joaopasd23.000.00012021%16,667%0,000%8,333
95Gabrielemore23.000.00035050%14,286%0,000%0,000
96Luananva23.000.00094080%8,511%0,000%0,000
97Plodrinyy23.000.00011628553%47,414%24,138%2,586
98Analauraluan23.000.0001630240%14,724%0,000%0,000
99Blackgda23.000.00014000%0,000%0,000%0,000
100Apenasumsou23.000.00017659580%32,955%33,523%0,000

Mitos Imp, bir yıl boyunca 1.271 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 2.320 kg peynir topladı! Mitos Imp 186 gün boyunca peynir peşinde koştu!