Çevrimiçi Moderatör Listesi

Mitos Imp


768.797 kabile arasından 43.327. sırada [ 11]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 175.977 24.537 18
Toplanan Toplam Peynir 43.882 30.980 16
Birinci Toplanan Peynir 2.154 53.792 12
Şaman Olarak Kurtarılanlar 35.014 29.475 7
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 3.063 71.990 8
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 475.180 155
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 704 52.834 8
Tamamlanan Bootcampler 0 542.172 126
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 967 52.131 8
Toplanan Toplam Peynir 241 53.788 6
Birinci Toplanan Peynir 12 48.616 12
Şaman Olarak Kurtarılanlar 192 50.082 12
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 17 47.795 16
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 49.872 5
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 4 53.118 4
Tamamlanan Bootcampler 0 57.081 4
Yarış
İstatistik Sıra Değişim
Tur 6 153.857 138
Tamamlananlar 0 517.724 287.479
Birincilikler 0 491.195 195
Podiums 0 507.848 59.306
Completion Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Birincilik Oranı %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Podium Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
 
Hayatta Kalma
İstatistik Sıra Değişim
Tur 7 150.667 81
Number of Times Shaman 0 509.031 218
Killed Mice 0 507.951 28.447
Rounds Survived 1 154.724 129
Shaman Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Kill Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Survival Ratio %14,286 Mevcut Değil Mevcut Değil
Yarış Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 54.987 6
Tamamlananlar 0 52.710 1
Birincilikler 0 47.564 6
Podiums 0 50.607 0
 
Hayatta Kalma Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 55.376 2
Number of Times Shaman 0 50.567 1
Killed Mice 0 53.384 1
Rounds Survived 0 53.237 5
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %24,936 52.113 2
Kurtarma Oranı %19,897 28.371 4
Birincilik Oranı %1,224 35.000 22
Şaman Peynir Oranı %0,400 48.639 16
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 16.777.215 52.103 10.325
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 182
Kurucu Mokitann
Topluluk/Oda BR/*Mitos Imp
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Beatrizxx297.66927.7489.1037.470668%26,921%32,806%2,407
2Isaschulz427.19822.7676.1186.712322%29,481%26,872%1,414
3Msemorroidas898.3238.1761.9912.515124%30,761%24,352%1,517
4Lokofirsta1.104.0567.3191.8382.022144%27,627%25,113%1,967
5Capitaoma1.130.39011.8481.7182.46974%20,839%14,500%0,625
6Kikerbidu1.159.2786.5841.6652.19272%33,293%25,289%1,094
7Gaydaeskina1.528.0203.4477991.202104%34,871%23,180%3,017
8Roomlucas1.623.8081.611499696157%43,203%30,975%9,746
9Jupajupa1.667.7944.8739361.65533%33,963%19,208%0,677
10Rajadaaa1.817.8212.57175685447%33,217%29,405%1,828
11Fermaech1.999.4423.4918021.09119%31,252%22,973%0,544
12Luaanaszx2.061.8677.9075371.19726%15,139%6,791%0,329
13Tamgela2.132.8275.7376591.10117%19,191%11,487%0,296
14Ratihochato2.174.3582.50576176718%30,619%30,379%0,719
15Tiririto2.326.3282.74245577323%28,191%16,594%0,839
16Xlucasxtudox2.465.7442.14836157530%26,769%16,806%1,397
17Luannew2.741.9035.7625976945%12,044%10,361%0,087
18Kuringamix2.762.2362.12633959115%27,799%15,945%0,706
19Eclonon2.813.0661.08430942421%39,114%28,506%1,937
20Whtwht3.016.2152.0003705397%26,950%18,500%0,350
21Marinhoblu3.144.4201.9023424996%26,236%17,981%0,315
22Trollcomvc3.200.91990217435023%38,803%19,291%2,550
23Anderimon3.817.4279322272556%27,361%24,356%0,644
24Selenares3.827.9575.3912134073%7,550%3,951%0,056
25Ignaciomicee3.836.2772341089625%41,026%46,154%10,684
26Kaaamyykazee3.844.794223849927%44,395%37,668%12,108
27Byyanaa3.899.3432.1002143652%17,381%10,191%0,095
28Claclela3.946.3461.6551743155%19,033%10,514%0,302
29Bgfjhg3.988.4461.6091953113%19,329%12,119%0,186
30Lucasdepi4.109.6411.1651752624%22,489%15,022%0,343
31Neyratoboy4.173.77331874672%21,069%23,270%0,629
32Esausantoss4.191.5679931392645%26,586%13,998%0,504
33Siviriino4.316.86931154780%25,080%17,363%0,000
34Manubasilio4.319.17740063690%17,250%15,750%0,000
35Laloucalinda4.328.3851.272962956%23,192%7,547%0,472
36Mullchan4.329.395491403313%6,721%8,147%2,648
37Xrlwy4.339.0151.0742082161%20,112%19,367%0,093
38Maiconla4.342.9181.014982766%27,219%9,665%0,592
39Guiiiteer4.372.80332163491%15,265%19,626%0,312
40Pdrinmartins4.388.70531845671%21,069%14,151%0,314
41Kiotorubio4.490.7779751022544%26,051%10,462%0,410
42Gayrda4.596.56326725612%22,846%9,363%0,749
43Micosete4.642.72631727680%21,451%8,517%0,000
44Rafinhaxaxa4.663.25327836480%17,266%12,950%0,000
45Prevasbn4.664.50946519930%20,000%4,086%0,000
46Joaofatel4.753.94126221640%24,428%8,015%0,000
47Jaktsuname4.765.74837538321%8,533%10,133%0,267
48Wevson4.791.699964882143%22,199%9,129%0,311
49Lucasdobunda4.814.28824618472%19,106%7,317%0,813
50Jasonca4.845.98120114591%29,353%6,965%0,498
51Mikebarbosa4.965.53339914610%15,288%3,509%0,000
52Binhojoabson4.969.062695821723%24,748%11,799%0,432
53Laurabiaa4.975.6133929800%20,408%2,296%0,000
54Luedudu5.035.21128914372%12,803%4,844%0,692
55Peeneellopee5.091.55821413450%21,028%6,075%0,000
56Sosudo5.143.9654037670%16,625%1,737%0,000
57Jackratozika5.205.365601711482%24,626%11,814%0,333
58Bbegu5.321.257867691451%16,724%7,958%0,115
59Jkeey5.337.0842352591%25,106%0,851%0,426
60Yannnnluizzz5.375.0431.613791251%7,750%4,898%0,062
61Joaospricigo5.382.245615531174%19,024%8,618%0,650
62Lionhp5.413.9483042630%20,724%0,658%0,000
63Luizxfelipe5.464.84028910280%9,689%3,460%0,000
64Ratinhocore5.617.0371.07823266%30,241%0,186%0,557
65Claytonxxxx5.660.57154852920%16,788%9,489%0,000
66Lilicotalina5.752.74259132990%16,751%5,415%0,000
67Coonies5.755.04655033950%17,273%6,000%0,000
68Pulgante5.804.10353841620%11,524%7,621%0,000
69Sombralu5.911.7925268601%11,407%1,521%0,190
70Apenasumsou23.000.00017659580%32,955%33,523%0,000
71Oveiro23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
72Sbxs23.000.0005010%20,000%0,000%0,000
73Menudehackk23.000.00036100%0,000%2,778%0,000
74Nazabeto23.000.000752191%25,333%2,667%1,333
75Avmuxat23.000.00044080%18,182%0,000%0,000
76Nikipool23.000.00051050%9,804%0,000%0,000
77Heroofro23.000.0009034212%23,333%37,778%2,222
78Hhgehh23.000.00034020%5,882%0,000%0,000
79Guiiihmito23.000.0008010%12,500%0,000%0,000
80Carolvsjunin23.000.0001303122%9,231%2,308%1,538
81Mcbrunaum23.000.00072030%4,167%0,000%0,000
82Shandowhard23.000.000611891%14,754%29,508%1,639
83Precurando23.000.000823105%12,195%3,659%6,098
84Kakadiinh23.000.00014080%57,143%0,000%0,000
85Dragonxei23.000.00027050%18,519%0,000%0,000
86Suquinhoruim23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
87Hipinosdsono23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
88Macmatvivi23.000.000231440%17,391%60,870%0,000
89Disthati23.000.00020940%20,000%45,000%0,000
90Edilk23.000.000620100%16,129%0,000%0,000
91Fakemanboyon23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
92Maracabral23.000.00011913273%22,689%10,924%2,521
93Tadones23.000.00012910210%16,279%7,752%0,000
94Fleykerrrrrr23.000.00076061%7,895%0,000%1,316
95Joaopasd23.000.00012021%16,667%0,000%8,333
96Gabrielemore23.000.00035050%14,286%0,000%0,000
97Plodrinyy23.000.00011628553%47,414%24,138%2,586
98Analauraluan23.000.0001630240%14,724%0,000%0,000
99Tomartodyy23.000.00015825320%20,253%15,823%0,000
100Queridalala23.000.0001000%0,000%0,000%0,000

Mitos Imp, bir yıl boyunca 1.202 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 2.194 kg peynir topladı! Mitos Imp 176 gün boyunca peynir peşinde koştu!