Çevrimiçi Moderatör Listesi

Mitos Imp


622.412 kabile arasından 37.410. sırada [ 22]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 187.335 18.952 7
Toplanan Toplam Peynir 46.759 23.883 50
Birinci Toplanan Peynir 2.434 41.652 91
Şaman Olarak Kurtarılanlar 37.479 23.260 50
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 3.159 58.499 51
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 436.956 61.495
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 783 38.898 334
Tamamlanan Bootcampler 0 483.769 46.191
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 1.029 45.292 42
Toplanan Toplam Peynir 257 46.919 17
Birinci Toplanan Peynir 13 42.256 52
Şaman Olarak Kurtarılanlar 206 43.442 36
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 17 42.449 57
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 26.327 56
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 4 46.570 54
Tamamlanan Bootcampler 0 48.198 62
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %24,960 46.954 87
Kurtarma Oranı %20,006 26.936 89
Birincilik Oranı %1,299 30.849 54
Şaman Peynir Oranı %0,418 41.423 335
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 16.777.215 25.722 28.190
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 182
Kurucu Mokitann
Topluluk/Oda BR/*Mitos Imp
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Beatrizxx244.00127.7489.1037.470668%26,921%32,806%2,407
2Isaschulz361.60422.7676.1186.712322%29,481%26,872%1,414
3Pequinn628.36212.6502.5613.175286%25,099%20,245%2,261
4Msemorroidas781.9658.1761.9912.515124%30,761%24,352%1,517
5Lokofirsta954.4537.3191.8382.022144%27,627%25,113%1,967
6Capitaoma978.91611.8481.7182.46974%20,839%14,500%0,625
7Kikerbidu1.006.0596.5841.6652.19272%33,293%25,289%1,094
8Gaydaeskina1.343.5363.4477991.202104%34,871%23,180%3,017
9Roomlucas1.430.5401.611499696157%43,203%30,975%9,746
10Jupajupa1.466.7114.8739361.65533%33,963%19,208%0,677
11Rajadaaa1.600.4662.57175685447%33,217%29,405%1,828
12Fermaech1.756.8903.4918021.09119%31,252%22,973%0,544
13Luaanaszx1.808.7637.9075371.19726%15,139%6,791%0,329
14Tamgela1.871.0745.7376591.10117%19,191%11,487%0,296
15Ratihochato1.909.8422.50576176718%30,619%30,379%0,719
16Tiririto2.039.1512.74245577323%28,191%16,594%0,839
17Xlucasxtudox2.159.6102.14836157530%26,769%16,806%1,397
18Luannew2.393.0815.7625976945%12,044%10,361%0,087
19Kuringamix2.411.4272.12633959115%27,799%15,945%0,706
20Eclonon2.457.3791.08430942421%39,114%28,506%1,937
21Whtwht2.626.8262.0003705397%26,950%18,500%0,350
22Marinhoblu2.735.1261.9023424996%26,236%17,981%0,315
23Trollcomvc2.784.68390217435023%38,803%19,291%2,550
24Anderimon3.299.3609322272556%27,361%24,356%0,644
25Selenares3.301.2815.3912134073%7,550%3,951%0,056
26Byyanaa3.362.0322.1002143652%17,381%10,191%0,095
27Claclela3.401.5431.6551743155%19,033%10,514%0,302
28Bgfjhg3.436.4481.6091953113%19,329%12,119%0,186
29Lucasdepi3.536.7141.1651752624%22,489%15,022%0,343
30Esausantoss3.602.8909931392645%26,586%13,998%0,504
31Maiconla3.723.9851.014982766%27,219%9,665%0,592
32Xrlwy3.724.6191.0742082161%20,112%19,367%0,093
33Ignaciomicee3.836.2772341089625%41,026%46,154%10,684
34Kiotorubio3.843.8949751022544%26,051%10,462%0,410
35Kaaamyykazee3.844.794223849927%44,395%37,668%12,108
36Wevson4.086.586964882143%22,199%9,129%0,311
37Neyratoboy4.173.77331874672%21,069%23,270%0,629
38Binhojoabson4.231.274695821723%24,748%11,799%0,432
39Siviriino4.316.86931154780%25,080%17,363%0,000
40Manubasilio4.319.17740063690%17,250%15,750%0,000
41Mullchan4.329.395491403313%6,721%8,147%2,648
42Guiiiteer4.372.80332163491%15,265%19,626%0,312
43Pdrinmartins4.388.70531845671%21,069%14,151%0,314
44Jackratozika4.422.822601711482%24,626%11,814%0,333
45Bbegu4.516.159867691451%16,724%7,958%0,115
46Yannnnluizzz4.560.0921.613791251%7,750%4,898%0,062
47Joaospricigo4.566.930615531174%19,024%8,618%0,650
48Gayrda4.596.56324725582%23,482%10,122%0,810
49Micosete4.642.72631727680%21,451%8,517%0,000
50Rafinhaxaxa4.663.25327836480%17,266%12,950%0,000
51Prevasbn4.664.50946519930%20,000%4,086%0,000
52Ratinhocore4.750.8231.07823266%30,241%0,186%0,557
53Joaofatel4.753.94126221640%24,428%8,015%0,000
54Jaktsuname4.765.74837538321%8,533%10,133%0,267
55Claytonxxxx4.794.00854852920%16,788%9,489%0,000
56Lucasdobunda4.814.28824618472%19,106%7,317%0,813
57Jasonca4.845.98120114591%29,353%6,965%0,498
58Lilicotalina4.868.10859132990%16,751%5,415%0,000
59Coonies4.870.14955033950%17,273%6,000%0,000
60Pulgante4.910.72853841620%11,524%7,621%0,000
61Mikebarbosa4.965.53339914610%15,288%3,509%0,000
62Laurabiaa4.975.6133929800%20,408%2,296%0,000
63Sombralu4.995.6405268601%11,407%1,521%0,190
64Luedudu5.035.21128914372%12,803%4,844%0,692
65Peeneellopee5.091.55821413450%21,028%6,075%0,000
66Sosudo5.143.9654037670%16,625%1,737%0,000
67Jkeey5.337.0842352591%25,106%0,851%0,426
68Lionhp5.413.9483042630%20,724%0,658%0,000
69Luizxfelipe5.464.84028910280%9,689%3,460%0,000
70Tomartodyy23.000.00015825320%20,253%15,823%0,000
71Pllmona23.000.000158050%3,165%0,000%0,000
72Queridalala23.000.0001000%0,000%0,000%0,000
73Rebssm23.000.0001573220%14,013%1,911%0,000
74Jgsonik23.000.00037050%13,514%0,000%0,000
75Tsuytsuy23.000.00037030%8,108%0,000%0,000
76Guipopg23.000.0007000%0,000%0,000%0,000
77Yewlih23.000.00016130430%26,708%18,634%0,000
78Maxhbo23.000.00030281%26,667%6,667%3,333
79Cachuno23.000.0005020%40,000%0,000%0,000
80Ometaleiroco23.000.0001036210%20,388%5,825%0,000
81Mistersond23.000.00018020%11,111%0,000%0,000
82Olende23.000.00023070%30,435%0,000%0,000
83Lauramarju23.000.00076020%2,632%0,000%0,000
84Sosrei23.000.00026032%11,539%0,000%7,692
85Bielgalinho23.000.00060280%13,333%3,333%0,000
86Heroofro23.000.0009034212%23,333%37,778%2,222
87Hhgehh23.000.00034020%5,882%0,000%0,000
88Guiiihmito23.000.0008010%12,500%0,000%0,000
89Cafundinho23.000.000504100%20,000%8,000%0,000
90Carolvsjunin23.000.0001303122%9,231%2,308%1,538
91Milquarenta23.000.0006010%16,667%0,000%0,000
92Mcbrunaum23.000.00072030%4,167%0,000%0,000
93Patricktorre23.000.0004020%50,000%0,000%0,000
94Shandowhard23.000.000611891%14,754%29,508%1,639
95Reisdasurviv23.000.0007011%14,286%0,000%14,286
96Precurando23.000.000823105%12,195%3,659%6,098
97Androigimo23.000.000190100%52,632%0,000%0,000
98Giovannath23.000.00052380%15,385%5,769%0,000
99Inmaginex23.000.0001042140%13,462%1,923%0,000
100Njoteva23.000.00029030%10,345%0,000%0,000

Mitos Imp, bir yıl boyunca 1.281 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 2.338 kg peynir topladı! Mitos Imp 187 gün boyunca peynir peşinde koştu!