Çevrimiçi Moderatör Listesi

Mitos Imp


579.327 kabile arasından 36.957. sırada [ 21]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 186.499 18.432 15
Toplanan Toplam Peynir 46.395 23.180 17
Birinci Toplanan Peynir 2.403 40.393 5
Şaman Olarak Kurtarılanlar 37.209 22.537 14
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 3.159 55.586 18
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 396.123 179.010
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 756 38.029 4
Tamamlanan Bootcampler 0 444.015 132.169
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 1.025 44.474 19
Toplanan Toplam Peynir 255 46.058 18
Birinci Toplanan Peynir 13 41.643 17
Şaman Olarak Kurtarılanlar 204 42.798 17
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 17 41.601 21
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 24.852 32
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 4 45.610 17
Tamamlanan Bootcampler 0 47.357 12
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %24,877 46.138 17
Kurtarma Oranı %19,951 26.726 17
Birincilik Oranı %1,288 30.608 8
Şaman Peynir Oranı %0,405 41.317 20
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 16.777.215 24.920 23.331
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 182
Kurucu Mokitann
Topluluk/Oda BR/*Mitos Imp
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Beatrizxx228.02127.7489.1037.470668%26,921%32,806%2,407
2Isaschulz342.67922.7676.1186.712322%29,481%26,872%1,414
3Pequinn631.20911.8142.2912.811255%23,794%19,392%2,158
4Msemorroidas749.9238.1761.9912.515124%30,761%24,352%1,517
5Lokofirsta915.8837.3191.8382.022144%27,627%25,113%1,967
6Capitaoma939.91611.8481.7182.46974%20,839%14,500%0,625
7Kikerbidu966.5146.5841.6652.19272%33,293%25,289%1,094
8Gaydaeskina1.295.2703.4477991.202104%34,871%23,180%3,017
9Roomlucas1.379.4171.611499696157%43,203%30,975%9,746
10Jupajupa1.414.6174.8739361.65533%33,963%19,208%0,677
11Rajadaaa1.542.9402.57175685447%33,217%29,405%1,828
12Fermaech1.693.7033.4918021.09119%31,252%22,973%0,544
13Luaanaszx1.743.7467.9075371.19726%15,139%6,791%0,329
14Tamgela1.803.6705.7376591.10117%19,191%11,487%0,296
15Ratihochato1.840.6802.50576176718%30,619%30,379%0,719
16Tiririto1.965.3152.74245577323%28,191%16,594%0,839
17Xlucasxtudox2.080.4342.14836157530%26,769%16,806%1,397
18Luannew2.304.4125.7625976945%12,044%10,361%0,087
19Kuringamix2.322.5082.12633959115%27,799%15,945%0,706
20Eclonon2.366.4121.08430942421%39,114%28,506%1,937
21Whtwht2.528.8432.0003705397%26,950%18,500%0,350
22Marinhoblu2.632.2781.9023424996%26,236%17,981%0,315
23Trollcomvc2.679.87290217435023%38,803%19,291%2,550
24Anderimon3.170.1869322272556%27,361%24,356%0,644
25Selenares3.172.5065.3912134073%7,550%3,951%0,056
26Byyanaa3.230.6262.1002143652%17,381%10,191%0,095
27Claclela3.268.0861.6551743155%19,033%10,514%0,302
28Bgfjhg3.300.9111.6091953113%19,329%12,119%0,186
29Lucasdepi3.396.0111.1651752624%22,489%15,022%0,343
30Esausantoss3.458.9609931392645%26,586%13,998%0,504
31Xrlwy3.573.8641.0742082161%20,112%19,367%0,093
32Maiconla3.574.5511.014982766%27,219%9,665%0,592
33Kiotorubio3.688.0849751022544%26,051%10,462%0,410
34Ignaciomicee3.836.2772341089625%41,026%46,154%10,684
35Kaaamyykazee3.844.794223849927%44,395%37,668%12,108
36Wevson3.918.543964882143%22,199%9,129%0,311
37Binhojoabson4.055.591695821723%24,748%11,799%0,432
38Neyratoboy4.173.77331874672%21,069%23,270%0,629
39Jackratozika4.237.808601711482%24,626%11,814%0,333
40Siviriino4.316.86931154780%25,080%17,363%0,000
41Manubasilio4.319.17740063690%17,250%15,750%0,000
42Bbegu4.326.884867691451%16,724%7,958%0,115
43Mullchan4.329.395491403313%6,721%8,147%2,648
44Yannnnluizzz4.368.5361.613791251%7,750%4,898%0,062
45Guiiiteer4.372.80332163491%15,265%19,626%0,312
46Joaospricigo4.375.522615531174%19,024%8,618%0,650
47Pdrinmartins4.388.70531845671%21,069%14,151%0,314
48Ratinhocore4.553.6701.07823266%30,241%0,186%0,557
49Claytonxxxx4.592.81454852920%16,788%9,489%0,000
50Gayrda4.596.56324725582%23,482%10,122%0,810
51Micosete4.642.72631727680%21,451%8,517%0,000
52Rafinhaxaxa4.663.25327836480%17,266%12,950%0,000
53Lilicotalina4.664.40359132990%16,751%5,415%0,000
54Prevasbn4.664.50946519930%20,000%4,086%0,000
55Coonies4.666.37155033950%17,273%6,000%0,000
56Pulgante4.705.15553841620%11,524%7,621%0,000
57Joaofatel4.753.94126221640%24,428%8,015%0,000
58Jaktsuname4.765.74837538321%8,533%10,133%0,267
59Sombralu4.786.8025268601%11,407%1,521%0,190
60Lucasdobunda4.814.28824618472%19,106%7,317%0,813
61Jasonca4.845.98120114591%29,353%6,965%0,498
62Mikebarbosa4.965.53339914610%15,288%3,509%0,000
63Laurabiaa4.975.6133929800%20,408%2,296%0,000
64Luedudu5.035.21128914372%12,803%4,844%0,692
65Peeneellopee5.091.55821413450%21,028%6,075%0,000
66Sosudo5.143.9654037670%16,625%1,737%0,000
67Jkeey5.337.0842352591%25,106%0,851%0,426
68Lionhp5.413.9483042630%20,724%0,658%0,000
69Luizxfelipe5.464.84028910280%9,689%3,460%0,000
70Heroofro23.000.0009034212%23,333%37,778%2,222
71Hhgehh23.000.00034020%5,882%0,000%0,000
72Guiiihmito23.000.0008010%12,500%0,000%0,000
73Cafundinho23.000.000504100%20,000%8,000%0,000
74Carolvsjunin23.000.0001303122%9,231%2,308%1,538
75Milquarenta23.000.0006010%16,667%0,000%0,000
76Mcbrunaum23.000.00072030%4,167%0,000%0,000
77Patricktorre23.000.0004020%50,000%0,000%0,000
78Shandowhard23.000.000611891%14,754%29,508%1,639
79Reisdasurviv23.000.0007011%14,286%0,000%14,286
80Precurando23.000.000823105%12,195%3,659%6,098
81Androigimo23.000.000190100%52,632%0,000%0,000
82Giovannath23.000.00052380%15,385%5,769%0,000
83Inmaginex23.000.0001042140%13,462%1,923%0,000
84Njoteva23.000.00029030%10,345%0,000%0,000
85Alicimarisi23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
86Hjddsh23.000.0009000%0,000%0,000%0,000
87Lariiiiiiis23.000.00016010%6,250%0,000%0,000
88Feriascombot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
89Aleguara23.000.00011520320%27,826%17,391%0,000
90Gookiller23.000.0001554200%12,903%2,581%0,000
91Guilsantos23.000.0002000%0,000%0,000%0,000
92Buccetaaa23.000.00037090%24,324%0,000%0,000
93Wyfofos23.000.00015010%6,667%0,000%0,000
94Dioheart23.000.0006040%66,667%0,000%0,000
95Stiifflerr23.000.00014842332%22,297%28,378%1,351
96Difns23.000.000744120%16,216%5,405%0,000
97Edilk23.000.000620100%16,129%0,000%0,000
98Podowskis23.000.000101040%3,960%0,000%0,000
99Ffaakkeepppp23.000.000313152%48,387%9,677%6,452
100Fakemanboyon23.000.0000000%0,000%0,000%0,000

Mitos Imp, bir yıl boyunca 1.271 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 2.320 kg peynir topladı! Mitos Imp 186 gün boyunca peynir peşinde koştu!