Çevrimiçi Moderatör Listesi

Mitos Imp


686.641 kabile arasından 40.940. sırada [ 129]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 175.957 22.206 168
Toplanan Toplam Peynir 43.879 28.138 190
Birinci Toplanan Peynir 2.154 49.704 194
Şaman Olarak Kurtarılanlar 35.014 27.225 157
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 3.063 65.272 268
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 184.779 256.394
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 704 47.530 216
Tamamlanan Bootcampler 0 500.708 1.215
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 967 48.891 177
Toplanan Toplam Peynir 241 50.458 163
Birinci Toplanan Peynir 12 45.930 156
Şaman Olarak Kurtarılanlar 192 47.041 168
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 17 44.784 169
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 46.455 161
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 4 49.753 162
Tamamlanan Bootcampler 0 53.783 163
Yarış
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 472.252 2.079
Tamamlananlar 0 464.383 1.906
Birincilikler 0 618.686 173.391
Podiums 0 457.539 1.847
Completion Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Birincilik Oranı %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Podium Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
 
Hayatta Kalma
İstatistik Sıra Değişim
Tur 7 99.554 2.361
Number of Times Shaman 0 459.360 241.502
Killed Mice 0 458.575 1.769
Rounds Survived 1 101.391 793
Shaman Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Kill Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Survival Ratio %14,286 Mevcut Değil Mevcut Değil
Yarış Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 49.746 320
Tamamlananlar 0 47.430 295
Birincilikler 0 43.131 204
Podiums 0 45.601 271
 
Hayatta Kalma Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 50.221 273
Number of Times Shaman 0 45.742 231
Killed Mice 0 48.341 279
Rounds Survived 0 48.146 271
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %24,937 49.455 127
Kurtarma Oranı %19,899 28.198 21
Birincilik Oranı %1,224 33.840 56
Şaman Peynir Oranı %0,400 45.564 107
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 16.777.215 51.286 15.965
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 182
Kurucu Mokitann
Topluluk/Oda BR/*Mitos Imp
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Beatrizxx268.04327.7489.1037.470668%26,921%32,806%2,407
2Isaschulz390.65122.7676.1186.712322%29,481%26,872%1,414
3Msemorroidas832.6738.1761.9912.515124%30,761%24,352%1,517
4Lokofirsta1.018.5767.3191.8382.022144%27,627%25,113%1,967
5Capitaoma1.043.95111.8481.7182.46974%20,839%14,500%0,625
6Kikerbidu1.071.7836.5841.6652.19272%33,293%25,289%1,094
7Gaydaeskina1.422.2883.4477991.202104%34,871%23,180%3,017
8Roomlucas1.512.4811.611499696157%43,203%30,975%9,746
9Jupajupa1.553.4504.8739361.65533%33,963%19,208%0,677
10Rajadaaa1.693.1132.57175685447%33,217%29,405%1,828
11Fermaech1.861.3423.4918021.09119%31,252%22,973%0,544
12Luaanaszx1.917.9547.9075371.19726%15,139%6,791%0,329
13Tamgela1.983.9875.7376591.10117%19,191%11,487%0,296
14Ratihochato2.023.0352.50576176718%30,619%30,379%0,719
15Tiririto2.162.4412.74245577323%28,191%16,594%0,839
16Xlucasxtudox2.290.3262.14836157530%26,769%16,806%1,397
17Luannew2.543.2385.7625976945%12,044%10,361%0,087
18Kuringamix2.562.0872.12633959115%27,799%15,945%0,706
19Eclonon2.609.0861.08430942421%39,114%28,506%1,937
20Whtwht2.794.4782.0003705397%26,950%18,500%0,350
21Marinhoblu2.911.5261.9023424996%26,236%17,981%0,315
22Trollcomvc2.963.03890217435023%38,803%19,291%2,550
23Anderimon3.521.7689322272556%27,361%24,356%0,644
24Selenares3.529.2685.3912134073%7,550%3,951%0,056
25Byyanaa3.594.4582.1002143652%17,381%10,191%0,095
26Claclela3.636.5101.6551743155%19,033%10,514%0,302
27Bgfjhg3.674.6721.6091953113%19,329%12,119%0,186
28Lucasdepi3.783.2361.1651752624%22,489%15,022%0,343
29Ignaciomicee3.836.2772341089625%41,026%46,154%10,684
30Kaaamyykazee3.844.794223849927%44,395%37,668%12,108
31Esausantoss3.856.4339931392645%26,586%13,998%0,504
32Laloucalinda3.977.7861.272962956%23,192%7,547%0,472
33Xrlwy3.988.4281.0742082161%20,112%19,367%0,093
34Maiconla3.991.2001.014982766%27,219%9,665%0,592
35Kiotorubio4.107.7669751022544%26,051%10,462%0,410
36Neyratoboy4.173.77331874672%21,069%23,270%0,629
37Siviriino4.316.86931154780%25,080%17,363%0,000
38Manubasilio4.319.17740063690%17,250%15,750%0,000
39Mullchan4.329.395491403313%6,721%8,147%2,648
40Guiiiteer4.372.80332163491%15,265%19,626%0,312
41Wevson4.373.825964882143%22,199%9,129%0,311
42Pdrinmartins4.388.70531845671%21,069%14,151%0,314
43Binhojoabson4.530.793695821723%24,748%11,799%0,432
44Gayrda4.596.56324725582%23,482%10,122%0,810
45Micosete4.642.72631727680%21,451%8,517%0,000
46Rafinhaxaxa4.663.25327836480%17,266%12,950%0,000
47Prevasbn4.664.50946519930%20,000%4,086%0,000
48Jackratozika4.739.663601711482%24,626%11,814%0,333
49Joaofatel4.753.94126221640%24,428%8,015%0,000
50Jaktsuname4.765.74837538321%8,533%10,133%0,267
51Lucasdobunda4.814.28824618472%19,106%7,317%0,813
52Bbegu4.841.661867691451%16,724%7,958%0,115
53Jasonca4.845.98120114591%29,353%6,965%0,498
54Yannnnluizzz4.888.9001.613791251%7,750%4,898%0,062
55Joaospricigo4.895.773615531174%19,024%8,618%0,650
56Mikebarbosa4.965.53339914610%15,288%3,509%0,000
57Laurabiaa4.975.6133929800%20,408%2,296%0,000
58Luedudu5.035.21128914372%12,803%4,844%0,692
59Peeneellopee5.091.55821413450%21,028%6,075%0,000
60Ratinhocore5.102.2891.07823266%30,241%0,186%0,557
61Claytonxxxx5.141.67854852920%16,788%9,489%0,000
62Sosudo5.143.9654037670%16,625%1,737%0,000
63Lilicotalina5.222.72259132990%16,751%5,415%0,000
64Coonies5.224.77855033950%17,273%6,000%0,000
65Pulgante5.267.60853841620%11,524%7,621%0,000
66Jkeey5.337.0842352591%25,106%0,851%0,426
67Sombralu5.360.5635268601%11,407%1,521%0,190
68Lionhp5.413.9483042630%20,724%0,658%0,000
69Luizxfelipe5.464.84028910280%9,689%3,460%0,000
70Kakadiinh23.000.00014080%57,143%0,000%0,000
71Dragonxei23.000.00027050%18,519%0,000%0,000
72Suquinhoruim23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
73Hipinosdsono23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
74Macmatvivi23.000.000231440%17,391%60,870%0,000
75Disthati23.000.00020940%20,000%45,000%0,000
76Edilk23.000.000620100%16,129%0,000%0,000
77Fakemanboyon23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
78Maracabral23.000.00011913273%22,689%10,924%2,521
79Tadones23.000.00012910210%16,279%7,752%0,000
80Fleykerrrrrr23.000.00076061%7,895%0,000%1,316
81Joaopasd23.000.00012021%16,667%0,000%8,333
82Gabrielemore23.000.00035050%14,286%0,000%0,000
83Plodrinyy23.000.00011628553%47,414%24,138%2,586
84Analauraluan23.000.0001630240%14,724%0,000%0,000
85Tomartodyy23.000.00015825320%20,253%15,823%0,000
86Queridalala23.000.0001000%0,000%0,000%0,000
87Jgsonik23.000.00037050%13,514%0,000%0,000
88Tsuytsuy23.000.00037030%8,108%0,000%0,000
89Yewlih23.000.00016130430%26,708%18,634%0,000
90Maxhbo23.000.00030281%26,667%6,667%3,333
91Ometaleiroco23.000.0001036210%20,388%5,825%0,000
92Lauramarju23.000.00076020%2,632%0,000%0,000
93Bielgalinho23.000.00060280%13,333%3,333%0,000
94Luizapimente23.000.0006000%0,000%0,000%0,000
95Frisnaiperto23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
96Laynyy23.000.00027020%7,407%0,000%0,000
97Hellstay23.000.0002010%50,000%0,000%0,000
98Sgdghdoavv23.000.00016337491%30,061%22,699%0,613
99Gaaabizinhha23.000.0006211150%24,194%17,742%0,000
100Njoteva23.000.00029030%10,345%0,000%0,000

Mitos Imp, bir yıl boyunca 1.202 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 2.194 kg peynir topladı! Mitos Imp 176 gün boyunca peynir peşinde koştu!