Çevrimiçi Moderatör Listesi

Mitos Imp


794.236 kabile arasından 43.961. sırada [ 16]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 175.977 25.284 2
Toplanan Toplam Peynir 43.882 31.933 1
Birinci Toplanan Peynir 2.154 55.148 28
Şaman Olarak Kurtarılanlar 35.014 30.254 9
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 3.063 73.894 38
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 629.051 530.838
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 704 54.437 74
Tamamlanan Bootcampler 0 641.714 386.396
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 967 52.917 14
Toplanan Toplam Peynir 241 54.594 14
Birinci Toplanan Peynir 12 49.201 15
Şaman Olarak Kurtarılanlar 192 50.795 10
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 17 48.518 16
Kutsal Modda Kurtarılanlar 0 50.729 18
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 4 53.930 13
Tamamlanan Bootcampler 0 57.891 11
Yarış
İstatistik Sıra Değişim
Tur 6 168.199 99
Tamamlananlar 0 636.527 84.347
Birincilikler 0 629.675 83.142
Podiums 0 633.400 84.451
Completion Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Birincilik Oranı %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Podium Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
 
Hayatta Kalma
İstatistik Sıra Değişim
Tur 7 164.039 2.183
Number of Times Shaman 0 635.394 82.949
Killed Mice 0 635.068 82.768
Rounds Survived 1 170.334 342
Shaman Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Kill Ratio %0,000 Mevcut Değil Mevcut Değil
Survival Ratio %14,286 Mevcut Değil Mevcut Değil
Yarış Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 56.113 15
Tamamlananlar 0 53.805 17
Birincilikler 0 48.585 17
Podiums 0 51.685 15
 
Hayatta Kalma Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Tur 0 56.440 15
Number of Times Shaman 0 51.623 13
Killed Mice 0 54.464 14
Rounds Survived 0 54.346 17
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %24,936 52.838 29
Kurtarma Oranı %19,897 28.496 15
Birincilik Oranı %1,224 35.179 11
Şaman Peynir Oranı %0,400 49.351 7
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 23.000.000 33.379 497
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 182
Kurucu Mokitann
Topluluk/Oda BR/*Mitos Imp
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Beatrizxx305.88527.7489.1037.470668%26,921%32,806%2,407
2Isaschulz437.28422.7676.1186.712322%29,481%26,872%1,414
3Msemorroidas916.7188.1761.9912.515124%30,761%24,352%1,517
4Lokofirsta1.128.3317.3191.8382.022144%27,627%25,113%1,967
5Capitaoma1.154.80811.8481.7182.46974%20,839%14,500%0,625
6Kikerbidu1.183.9546.5841.6652.19272%33,293%25,289%1,094
7Gaydaeskina1.557.6003.4477991.202104%34,871%23,180%3,017
8Roomlucas1.655.2301.611499696157%43,203%30,975%9,746
9Jupajupa1.699.7094.8739361.65533%33,963%19,208%0,677
10Rajadaaa1.852.4592.57175685447%33,217%29,405%1,828
11Fermaech2.037.4023.4918021.09119%31,252%22,973%0,544
12Luaanaszx2.101.2277.9075371.19726%15,139%6,791%0,329
13Tamgela2.173.3795.7376591.10117%19,191%11,487%0,296
14Ratihochato2.215.9102.50576176718%30,619%30,379%0,719
15Tiririto2.371.2922.74245577323%28,191%16,594%0,839
16Xlucasxtudox2.514.1032.14836157530%26,769%16,806%1,397
17Luannew2.795.9675.7625976945%12,044%10,361%0,087
18Kuringamix2.817.3232.12633959115%27,799%15,945%0,706
19Eclonon2.869.4971.08430942421%39,114%28,506%1,937
20Whtwht3.076.9622.0003705397%26,950%18,500%0,350
21Marinhoblu3.208.3081.9023424996%26,236%17,981%0,315
22Trollcomvc3.266.79790217435023%38,803%19,291%2,550
23Ignaciomicee3.836.2772341089625%41,026%46,154%10,684
24Kaaamyykazee3.844.794223849927%44,395%37,668%12,108
25Anderimon3.899.2279322272556%27,361%24,356%0,644
26Selenares3.909.8455.3912134073%7,550%3,951%0,056
27Byyanaa3.983.2702.1002143652%17,381%10,191%0,095
28Claclela4.031.9071.6551743155%19,033%10,514%0,302
29Bgfjhg4.075.0631.6091953113%19,329%12,119%0,186
30Neyratoboy4.173.77331874672%21,069%23,270%0,629
31Lucasdepi4.199.7761.1651752624%22,489%15,022%0,343
32Esausantoss4.284.0579931392645%26,586%13,998%0,504
33Siviriino4.316.86931154780%25,080%17,363%0,000
34Manubasilio4.319.17740063690%17,250%15,750%0,000
35Mullchan4.329.395491403313%6,721%8,147%2,648
36Guiiiteer4.372.80332163491%15,265%19,626%0,312
37Pdrinmartins4.388.70531845671%21,069%14,151%0,314
38Laloucalinda4.425.1211.272962956%23,192%7,547%0,472
39Xrlwy4.435.6001.0742082161%20,112%19,367%0,093
40Maiconla4.440.0271.014982766%27,219%9,665%0,592
41Kiotorubio4.592.3919751022544%26,051%10,462%0,410
42Gayrda4.596.56326725612%22,846%9,363%0,749
43Micosete4.642.72631727680%21,451%8,517%0,000
44Rafinhaxaxa4.663.25327836480%17,266%12,950%0,000
45Prevasbn4.664.50946519930%20,000%4,086%0,000
46Joaofatel4.753.94126221640%24,428%8,015%0,000
47Jaktsuname4.765.74837538321%8,533%10,133%0,267
48Lucasdobunda4.814.28824618472%19,106%7,317%0,813
49Jasonca4.845.98120114591%29,353%6,965%0,498
50Wevson4.902.339964882143%22,199%9,129%0,311
51Mikebarbosa4.965.53339914610%15,288%3,509%0,000
52Laurabiaa4.975.6133929800%20,408%2,296%0,000
53Luedudu5.035.21128914372%12,803%4,844%0,692
54Binhojoabson5.085.419695821723%24,748%11,799%0,432
55Peeneellopee5.091.55821413450%21,028%6,075%0,000
56Sosudo5.143.9654037670%16,625%1,737%0,000
57Jackratozika5.328.687601711482%24,626%11,814%0,333
58Jkeey5.337.0842352591%25,106%0,851%0,426
59Lionhp5.413.9483042630%20,724%0,658%0,000
60Bbegu5.447.825867691451%16,724%7,958%0,115
61Luizxfelipe5.464.84028910280%9,689%3,460%0,000
62Yannnnluizzz5.503.1151.613791251%7,750%4,898%0,062
63Joaospricigo5.510.767615531174%19,024%8,618%0,650
64Ratinhocore5.752.3271.07823266%30,241%0,186%0,557
65Claytonxxxx5.796.98754852920%16,788%9,489%0,000
66Lilicotalina5.891.78959132990%16,751%5,415%0,000
67Coonies5.894.20155033950%17,273%6,000%0,000
68Pulgante5.944.68553841620%11,524%7,621%0,000
69Sombralu6.056.0755268601%11,407%1,521%0,190
70Luizapimente23.000.0006000%0,000%0,000%0,000
71Frisnaiperto23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
72Laynyy23.000.00027020%7,407%0,000%0,000
73Hellstay23.000.0002010%50,000%0,000%0,000
74Sgdghdoavv23.000.00016337491%30,061%22,699%0,613
75Gaaabizinhha23.000.0006211150%24,194%17,742%0,000
76Njoteva23.000.00029030%10,345%0,000%0,000
77Feriascombot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
78Gookiller23.000.0001554200%12,903%2,581%0,000
79Buccetaaa23.000.00037090%24,324%0,000%0,000
80Stiifflerr23.000.00014842332%22,297%28,378%1,351
81Botluzze23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
82Biglacoste23.000.00011010%9,091%0,000%0,000
83Asnovecaldas23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
84Iquekk23.000.0009040%44,444%0,000%0,000
85Mctiagoooooo23.000.000890260%29,214%0,000%0,000
86Geeeetiopk23.000.00024021%8,333%0,000%4,167
87Ratostarga23.000.00035050%14,286%0,000%0,000
88Lorddbatista23.000.00015050%33,333%0,000%0,000
89Gfjdgfdj23.000.0005010%20,000%0,000%0,000
90Joaomikk23.000.000630130%20,635%0,000%0,000
91Taalokkoo23.000.0006040%66,667%0,000%0,000
92Kracts23.000.0006220330%53,226%32,258%0,000
93Cafundinho23.000.000504100%20,000%8,000%0,000
94Milquarenta23.000.0006010%16,667%0,000%0,000
95Patricktorre23.000.0004020%50,000%0,000%0,000
96Reisdasurviv23.000.0007011%14,286%0,000%14,286
97Androigimo23.000.000190100%52,632%0,000%0,000
98Giovannath23.000.00052380%15,385%5,769%0,000
99Xvbobinho23.000.00041050%12,195%0,000%0,000
100Vitorpicacho23.000.00022730%13,636%31,818%0,000

Mitos Imp, bir yıl boyunca 1.202 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 2.194 kg peynir topladı! Mitos Imp 176 gün boyunca peynir peşinde koştu!