Sürüm 1.142 (Carnaval!) | Tribe Updater/Leader Verification v.2 | Çevrimiçi Moderatör Listesi

XxTheLastHeroMicexX


497.641 kabile arasından 164.922. sırada [ 19]


[Özel Kabile Forumu] [Bu kabileye katılmak için başvurun] [Kabile Bilgisini Düzenle] [Kabile Alıntıları]


Toplam İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 35.562 93.550 20
Toplanan Toplam Peynir 10.670 89.919 29
Birinci Toplanan Peynir 153 168.555 243
Şaman Olarak Kurtarılanlar 7.044 98.073 33
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 592 109.334 63
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 133 115.412 337
Tamamlanan Bootcampler 0 415.691 239.771
 
Ortalama İstatistikler
İstatistik Sıra Değişim
Oynanan Toplam Tur 936 215.849 10
Toplanan Toplam Peynir 281 205.398 88
Birinci Toplanan Peynir 4 271.236 5.642
Şaman Olarak Kurtarılanlar 185 203.537 115
Şaman Olarak Zor Modda Kurtarılanlar 16 153.876 17
Şaman Olarak Toplanılmış Peynir 4 202.079 14
Tamamlanan Bootcampler 0 362.033 2
Oranlar
İstatistik Sıra Değişim
Peynir Oranı %30,004 152.075 17
Kurtarma Oranı %19,808 172.258 25
Birincilik Oranı %0,430 298.728 9
Şaman Peynir Oranı %0,374 197.467 12
Ortadaki Kullanıcının Sıralaması 5.065.072 284.294 8
 
Kabile Bilgisi
Üyeler 38
Kurucu Lazlike, Vargan
Topluluk/Oda Hepsi/heromice
Forum Başlığı [Ekle!]
Üye Alıyor Mu? Evet
Katılım Şartları [Ekle!]
Kabile Sıralaması Kullanıcı Adı Genel Sıralama Tur Kurtarma Peynir Birincilikler Peynir Oranı Kurtarma Oranı Birincilik Oranı
1Lazlike700.8657.6481.9582.75942%36,075%25,602%0,549
2Hagjdtj901.0306.3081.6772.39649%37,984%26,585%0,777
3Lytapacarku1.328.2643.3561.0111.23029%36,651%30,125%0,864
4Tourta2.172.9012.8473536618%23,217%12,399%0,281
5Vampiresaga2.214.1362.3303676007%25,751%15,751%0,300
6Skydafuq2.535.5371.2303764012%32,602%30,569%0,163
7Hydroxez2.610.7661.8023274920%27,303%18,147%0,000
8Minecraftsee3.143.0972.1551782741%12,715%8,260%0,046
9Xeizell3.190.7188442112190%25,948%25,000%0,000
10Klarasuk3.343.9001.604762725%16,958%4,738%0,312
11Annassss3.551.5048331271690%20,288%15,246%0,000
12Kicibumbuw3.781.760649681700%26,194%10,478%0,000
13Prosinga3.915.523614471431%23,290%7,655%0,163
14Doniiiii3.926.899773351781%23,027%4,528%0,129
15Xenimuis4.143.515399631200%30,075%15,790%0,000
16Lumpiahaneh4.164.536467281564%33,405%5,996%0,857
17Diagramatics4.396.91736546760%20,822%12,603%0,000
18Theanhhn4.509.81821136660%31,280%17,062%0,000
19Babaygbr4.825.62731117581%18,650%5,466%0,322
20Ichahardy5.304.5161488390%26,351%5,405%0,000
21Dmouseking23.000.00034060%17,647%0,000%0,000
22Zxczxcvcx23.000.00010060%60,000%0,000%0,000
23Sillycraft23.000.00010050%50,000%0,000%0,000
24Faizcolll23.000.000615190%31,148%8,197%0,000
25Skullomize23.000.000680130%19,118%0,000%0,000
26Boyheler23.000.0001868502%26,882%4,301%1,075
27Minecraftija23.000.00011040%36,364%0,000%0,000
28Gauyeu23.000.000697190%27,536%10,145%0,000
29Nathaniezl23.000.000490100%20,408%0,000%0,000
30Mugniasdwq23.000.0003000%0,000%0,000%0,000
31Mclovinasdf23.000.00031090%29,032%0,000%0,000
32Torybean23.000.0008000%0,000%0,000%0,000
33Kartikayus23.000.00012070%58,333%0,000%0,000
34Lazlikebot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
35Lazlikeofbot23.000.0000000%0,000%0,000%0,000
36Egazell23.000.0006515331%50,769%23,077%1,538
37Minniesone23.000.00042060%14,286%0,000%0,000
38Ereykrr23.000.0009040%44,444%0,000%0,000

XxTheLastHeroMicexX, bir yıl boyunca 292 aç farenin karnını doyurmaya yetecek 534 kg peynir topladı! XxTheLastHeroMicexX 36 gün boyunca peynir peşinde koştu!